bugün

guney afrika menseili seether grubunun guzel parcalarindan sadece bir tanesi.

I guess I like it when we play
(The way you drag me down)
I guess I like it when you hate me
'Cause I can't face myself in a mirror
(I'm left alone with all my pain)
And I disgrace myself in the mirror
(I'm left alone with my shame)

Fuck it! I see you in me
Fuck it! I feel you in me
Fuck it! I'll heal you in me
Fuck it! I see you in me

I guess I like it when we fight
I guess I like it when you smite me
'Cause I can't face myself in a mirror
(I'm left alone with all my pain)
And I disgrace myself in the mirror
(I'm left alone with my shame)

Fuck it! I see you in me
Fuck it! I see you in me

You're out of luck - can't get a piece of me
It's all blown up. Don't even fuck with me.
I cannot please you all forever
I cannot please you at all
(I can feel you coming up behind me)

Fuck it! I see you in me
Fuck it! I see you in me
harika bir eamon şarkısı. aldatılan bir erkeğin aldatan kadına yazdığı küfür dolu şarkı aynı zamanda. ama acıklı, duygusal ve slow. tavsiye ederim.
seether' ın dinlenesi şarkılarından sadece birisi. *
http://youtube.com/watch?v=3_G3L0w1WvQ
eamon'a ait hizli bir cikis yapan sitem dolu sarki.

sözleri;

Whoa oh oh
Ooh hooh
No No No

[Verse 1:]
See, I dont know why I liked you so much
I gave you all, of my trust
I told you, I loved you, now thats all down the drain
Ya put me through pain, I wanna let u know how I feel

[Chorus:]
Fuck what I said it dont mean shit now
Fuck the presents might as well throw em out
Fuck all those kisses, they didn't mean jack
Fuck you, you hoe, I dont want you back

Fuck all those kisses they didn't mean jack

[Verse 2:]
You thought, you could
Keep this shit from me, yeah
Ya burnt bitch, I heard the story
Ya played me, ya even gave him head
Now ya askin for me back
Ya just another act, look elsewhere
Cuz ya done with me

Oh oh
Uh huh yeah
Oh oh
Uh huh yeah
Oh oh
Uh huh yeah
Oh oh
Uh huh yeah

Ya questioned, did I care
You could ask anyone, I even said
Ya were my great one
Now its, over, but I do admit I'm sad.
It hurts real bad, I cant sweat that, cuz I loved a hoe

Oh oh
Uh huh yeah
Oh oh
Uh huh yeah
Oh oh
Uh huh yeah
Oh oh
Uh huh yeah
ing. siktir et
klibide fena olmayan eamon şarkısı.
i don t want you back olarak da bilinen eamon şarkısı.
bu şarkının nickelback- nirvana düeti de gayet iyidir.
orijinali fuck it olan bir kitaptır. okuduğumda yok canım kolay mı siktiretmek diyip tam 1 ay sonra hayatımdaki en önemli şeyleri bir bir öyle ettiğimi görünce kitaptakilerin gerçeklik payı hakkında ahkam kesmek istedim.
uzun zamandır kitap almamış olan bana, dün kendini raftan indirtip, bir çırpıda aldırmış ve soluksuz okutan, John C. Parkin'in komik ve ilham verici güzel kitabının adı.
en kısa zamanda alıp okumayı düşündüğüm kitaptır. umutluyum inşallah tırt bir şey değildir. adam benim yaşam felsefemi yazmış sanırım *
john C Parkin'in yazdığı aşırı gereksiz, verilen 9 liraya acınacak, hayatta hiçbir şey senden önemli değildir felsefesiyle yazılıp dini köşeye iteleyen kitaptır.
John C. Parkin ın kişisel gelişim kitabının adıdır.
--spoiler--
- erdener abi , bak böyle bi yeni kitap çıkmış, süper..
+ siktir et....
- ?!?!?!?!
--spoiler--
john c.parkin'in kişisel gelişim kitabı.geçen hafta rastladım bu kitaba, haliyle ismi ilgimi çekti.aldım raftan bi bakıyım dedim, karıştırdım sayfalarını.sonra "amaan siktir et " dedim ve bıraktım rafa.kitabın vermek istediği mesajı aldım galiba eheh.

edit= 1 haftadır aklıma gelip duruyordu.bu sabah gittim aldım.okumaya başladım.şiddetle tavsiye ediyorum.
sadece arka kapak yazisi itibariyle isani etkileyen kitap.
john parkin'in bir kitabı. siktir et kitabının best seller olmasının tek sebebi kitabın ismi, ki zaten kitabın çoğunluğunu devamlı siktir et diyerek doldurmuş.
john parkin isimli zat'ın kitabidir. kitabın ortalarına gelindiğinde kitabin felsefesiyle "siktir et yaa bu kitap okunur mu?" demeniz muhtemeldir.
kişisel gelişim kitabı deyince,

insan şöyle bir soğuyor.

ama okumak görmek lazım ne diyor.
yeni çıkan bir kitap adıdır.
yeni çıkmış bir kitap. içeriği zaten belli gibi ancak merak etmiyor da değilim.
Bir Amerikalı için Doğu'lu sayılırız 'elbette'. Peki bizim yaşam felsefemiz, HERŞEYE BOŞVERMiŞLiK olarak tarif edilebilir mi? John C Parkin adlı Amerikalı, 'Fuck it', 'Siktir et' adlı kitabında, Doğulu'nun yaşam felsefesini şu sözcükle özetliyor: S.ktir et! Doğu'nun boşverme fikrinin en iyi ifadesi buymuş... (Yazara göre.) Bir doğu'lu olarak, kitabı okurken, hayatım boyunca hiçbir soruna 's.iktir et' yaklaşımıyla çözüm aramadığımı farkettim. Ya ben doğulu değilim (Ki Doğulu olmaktan gurur duyduğumu ifade etmek isterim), ya bu adam başka bir Doğu'ya bakıyor.
John c.parkin yazmis oldugu bir kitap olup,s*ktir et demek sizi iyi hissettirir dusuncesinden yola cikarak yazilan bu kitap insanin kendisinden ve ozgurlugunden baska onemli hicbirseyin olmadigini belirtir.
John C. Parkin adlı yazarın ,insanın kendisinden ve özgürlüğünden başka hiçbir şeyin daha önemli olamadığını anlatan kişisel gelişim kitabıdır.

S*ktir Et demek sizi iyi hissettirir. Mücadeleden vazgeçmek, ne hoşunuza gidiyorsa onu yapmak, çevrenizdekilerin sizin hakkınızda düşündüklerini umursamamak ve kendi yolunuzdan gitmek harika bir duygudur.

John C. Parkin'in bu komik ve ilham verici kitabı, S*ktir Et demenin; Doğunun boş verme, vazgeçme ve bir şeylerin o kadar da önemli olmadığını fark ederek gerçek özgürlüğü bulma gibi ruhani fikirlerinin kusursuz bir Batı ifadesidir.

S*ktir Et; şarkı okumak, meditasyon yapmak, sandalet giymek ya da tütün yemek gibi eylemler gerektirmeyen ruhani bir yoldur. Modern zamanın küfürlü söylenişiyle, S*ktir Et, Batılıları şöyle bir sarsıp kendilerine getirecek, anlam dolu hayatlarımıza egemen olan stresi ve gerginliği ortadan kaldıracaktır.

Bu yüzden, bütün sorunlarınıza ve meselelerinize S*ktir Et demenin bir yolunu bulun. Hayatınızda yapmanız "gerekenlere" S*ktir Et deyin ve sonunda başkaları ne düşünürse düşünsün, neyi yapmak istiyorsanız onu yapın.
güzel bir kitap. hayatta boş yere kafa yorduğumuz, canımızı sıkan şeylere tek kelime ile veda edip rahatlayabileceğimizi anlatıyor.
belki şimdiye kadar çok kullandık bu sözü; ama bugüne kadar bilinçaltımızda siktir et dersem rahatlarım değil de hakaret ve nefret hissi vardı. şimdi daha mantıklı ve daha anlamlı geliyor bu söz. bir kitap okudum aydınlandım diye düşündürtmüyor insana. bizden, benden bir şeyler buldum diyebiliyorsunuz. isim garip ama içerik cezbediyor.