bugün

matrix'te de gecer.
en vogue isimli grubun podyumda çekilen ve defile temalı bir klibe sahip bir zamanların hit parçalarından...
neonun karşı binaya zıplaması gereken sahnede morpheusun neoya soyledigi tavsiye.
sebnem ferahinda coverladıgı, en vogue sarkisidir.
sozleri de soyledir.

I wear tight clothing and high heel shoes
It doesn't make me a prostitute
I like rap music wear hip - hop clothes
That doesn't mean that I'm sellin dope
Oh my please forgive me for having
Straight hair
It doesn't mean there's another blood in
My heirs
I might date another race or color
Doesn't mean I don't like my strong
Black brothers

free your mind and the rest will follow,
Be colorblind, don't be so shallow
(before you read me you gotta learn how to see me)

So I'm a sista
Buy things with cash
That really doesn't mean that all my
Credit is bad,
So why dispute me and waste my time,
Because you think that the price is too
High for me
I can't look without being watched
You rang my buy before I made up my,
Mind
Oh now attitude why even bother
I can't change your mind you can't
Change my color
küfürleşmenin işten bile olmadığı klasik bir fenerbahçe-beşiktaşk tartışmasını geyiğe vurarak, aslında mümtaz bir kişilik olduğunu anladığım yazar. ricardinho'yu fener'e vereceğiz seneye inşallah. -ahaha-
1. yılı kutlu olsun...
engin yalan dolan haber bilgisini patlakhaber sitesinde değerlendirmesi gereken uuser dır. gelecek vaad etmektedir.
adam gibi adam, fenerbahçeli yazar...
(#1309177) müthiş yorumu ile takdirimi bir daha kazanmış yazar.
(bkz: aklımın iplerini saldım)
(#1576333)

5 mayıs 2007 beşiktaş fenerbahçe maçından bir hafta önce beşiktaşlılara müjdeyi veren yazar.

edit: ulan insanın kendi başlığına entry girmesi kadar garip bir şey yokmuş. *

büdüt: herkes haddini bildi ve itaat et*
en asil duygunun insanı yazar kardeşim, ayar nasıl verilir, kapak nasıl takılır, yerli yerinde göndermeler nasıl olur, tüm konularda üsütün hizmet madalyası takılacak adam, müneccim misin be adam ?
kimsenin leveli olmayan ama * fenerbahçeli olan, sahaya koltuk atarak kendi futbolcusunu sakatlayan hayvanlardan da olmayan yazar. ayrıca kendisi kendisini eleştirenler gibi holigan da değildir.

(bkz: sen önce salyanı sil)

tüm kalbimle peşin edit: (bkz: profesyonelliğe karşı metin oktay)
dancerinthedark' ın ardından günün ikinci doğum günü kişisi, kültürlü ve beyefendi yazar. doğum gününü en içten dileklerimle kutladığımdır. hayatta her şeyin gönlünce olması dileğiyle. *
doğumgününü en içten dileklerimle kutladığım güzel ve keyifli entrylerin sahibi yazar.
sözlükteki kardeşim. nice yıllara...
doğum günü 2 temmuz olan yazar. yani bugüne gelmekte..

geçtiğimiz sene fenerbahçe hakkında yazdığı bazı yazılar, kendisinin de bildiği gibi hatalıydı. fakat sonradan ne olup bittiyse bir yazmaya başladı, tamamiyle haklı olduğu, son derece objektif yazıları kişilerin okumasını sağladı. acayip bir toparlanma vardı ve o arada esen soğuk rüzgarlar yerini tropikal bir ortama dönüştürdü. gerçi küresel ısınmanın da etkisi var ama sayesinde yakın zamanda sözlük logosunun yanında ananas filan çıkabilir, sol frame de isteyen mango yetiştirebilir. gerçi türk kızlarına göre mango meyve değil, bir giyim markası..

sonuç itibariyle olaylara bakışı böyle olunca aramızda bir samimiyet oluştu. bıraktığı ilk intibada kendisi hakkında hatalı düşünüldüğünü, aslında efendi bir adam olduğunu gördük. dilerim bu çizgisini hiç bozmaz..

"nice mutlu yıllara" diyemem, fenerbahçe şampiyon olunca mutlu olan bir adam. bu dilekte bulunmak yerine "iyi ki doğdun" demek son derece uygun herhalde..

farklı renklerin, dostça mücadelesini birlikte yaşayalım..
dogum gununu en içten dileklerimle kutladıgım yazar kardeşim.
allah her fenerliyi senin gibi yaratsın demek istedigim demokratik bünye. kendisine nice yıllara diyerekten dogum günü serefine " sarrıııııııııııııııı " diyorum.
2006 yazının sonlarına doğru ya kafasına çok ağır bir cisim düştü bu adamın ya da aşırı sıcaklar nedeniyle havale falan geçirip karakter değiştirdi. eski faşist fenerli holigan gitti duyarlı, seviyeli, hal hatır soran vefalı bir sözlük arkadaşı geldi. galatasaray camiası olarak kendisindeki bu değişimin tabandan başlamak üzere tüm köteklik fenerlilerde de gerçekleşmesi dileğiylen doğum gününü kutluyoruz. ama şunu unutmamalıdır ki;

"hagi > alex+anelka+roberto carlos+ortega+kezman" *
nice mutlu, mutlu ve daha da mutlu yıllara yazarıdır. hepi börtdey tu yuuuuuuuuu.
doğum günü kutlu, mutlu, huzurlu olsun yazarı.

(bkz: attigin tum rovasatalarin 90 a gitmesi dilegiyle) *
yıllardır yaptığımdır. apartumandan apartumana damdan dama atlıyorum bu sayede.
doğum günü kutlu olasıca yazar.* içindeki sarı-lacivert aşkı sadece renktaşlarıyla paylaşan ve en güzelini yapan yazar. ama kafasına 20.kattan ütüde düşse hangi oyuncunun hangi kaliteye sahip olduğunu az çok sizlerden , bizlerden iyi bilir. toplar , çıkartır , çarpar , böler.*
Doğum günü kutlu olasıca.
bütün sene sözlükte futbol terörü estiren insanları doğum gününde meleğe çeviren dünyalar iyisi bir arkadaş. neyse her şey bir kenara, gerçekten hâzâ beyefendi bir sözlükçü bu güzel arkadaşımız hakkında güzel şeylerden bahsedilmesi en normal olanı tabii ki. kendisine, ailesi, dostları ve sevdikleriyle paylaşacağı sağlıklı, başarılı nice sarı lacivert yıllar diliyorum...
an itibarıyla yazdığı haberin başlığını 4'üncü kez beğenmemesi sebebiyle editörüne kafa atmak isteyen doğum günü veledi. ulan ne yazim beynine sıçtığım. al sen yap o zaman haberi keloğlan. zaten doğum günümde çalışıyorum asabiyim, üstüne üstlük bir de pazartesi. gelmiyorum lan toplantıya da. zaten yaşlanıyorum cinlerim tepemde. allahtan sizler varsınız da vallaha stres atıyorum. al ananı da git burdan editör. duy sesimi.

+düzelttin mi başlığı
-düzeltmedim mınısktğmnevladı

(bkz: oh be rahatladım)

- geliyorum müdürüm, emredin *