bugün

genelde kız kankaların bir birinin fotoğraflarına attığı yorumdur. böyle yorum atınca güzel olmuyorsunuz be kızlar itici oluyorsunuz. birbirinizin egosunuzu tatmin etmekden ne zevk alırsınız anlamam. yapmayın, etmeyin şöyle şeyler.
' o bakan gözlerin güzelliği ' ya da ' ay teşekkür ederim kuzummm yaaaa ' şeklinde yorumlarla karşılaşacaktır.
kendisi hiçbir zaman "burcucum çok güzel çıkmışsın" diye yorum atan kız kadar samimiyetsiz olamaz.
benim gozlemledigim genellikle orta yasli kadinlarin genc kizlarin fotograflarina attigi yorumdur.
o seni güzelliğin gibi bir cevap alacak kızdır. maksat bir şey yazmak olsun diye yazılır. genelde sizin bir şeyinizi beğenen kadına karşılık yapılan bir harekettir. yani like a like la cevap verme hadisesi.
samimiyetsizdir. kızlar birbirlerine karşılık almak için ''sende güzelsin cnm* '' söyledikleri sözdür. normalde güzel olmayan fotoğraflarda normalden birazcık daha güzel çıkan kızların en yakın arkadaşı/arkadaşları atar genelde bu tür yorumları.
çirkinliktir.
çoğunu bir erkek olarak " ne arar sende " diye tamamladığım yorumların baş mimarı kız. neye göre güzellik abicim? bak abi diyorum, kol diyorum, kıl diyorum.. kime diyorum.