bugün

çirkinliktir.
genelde kız kankaların bir birinin fotoğraflarına attığı yorumdur. böyle yorum atınca güzel olmuyorsunuz be kızlar itici oluyorsunuz. birbirinizin egosunuzu tatmin etmekden ne zevk alırsınız anlamam. yapmayın, etmeyin şöyle şeyler.
çoğunu bir erkek olarak " ne arar sende " diye tamamladığım yorumların baş mimarı kız. neye göre güzellik abicim? bak abi diyorum, kol diyorum, kıl diyorum.. kime diyorum.
kendisi hiçbir zaman "burcucum çok güzel çıkmışsın" diye yorum atan kız kadar samimiyetsiz olamaz.
benim gozlemledigim genellikle orta yasli kadinlarin genc kizlarin fotograflarina attigi yorumdur.
' o bakan gözlerin güzelliği ' ya da ' ay teşekkür ederim kuzummm yaaaa ' şeklinde yorumlarla karşılaşacaktır.
o seni güzelliğin gibi bir cevap alacak kızdır. maksat bir şey yazmak olsun diye yazılır. genelde sizin bir şeyinizi beğenen kadına karşılık yapılan bir harekettir. yani like a like la cevap verme hadisesi.
samimiyetsizdir. kızlar birbirlerine karşılık almak için ''sende güzelsin cnm* '' söyledikleri sözdür. normalde güzel olmayan fotoğraflarda normalden birazcık daha güzel çıkan kızların en yakın arkadaşı/arkadaşları atar genelde bu tür yorumları.