bugün

fiyatı merak edilen oyun. şöyle 70-80 tl arası ise alınır.
create a club seçeneği ile geleceği rivayet edilen efsanevi serinin 2016 halkası. eğer bu özellik gelirse artık kendi kulübümüzü kurup yarışabileceğiz.
Bekliyoruz bakalım.

Maç izleme şeysini daha da geliştirmişler gibi duruyor.

Antreman ve futbolcular ile birebir ilişkilerde de umarım pozitif adımlar atılmıştır.
draft fantazi adlı bir moda sahiptir. bu modda ya 2 oyuncu birbiriyle 6 mac üzerinden lig usulu kapışır ya 2-6 oyuncu 2 şer sefer lig usulu kapış ır. ya da 2-32 oyuncu kupa usulü kapışır. en güzeli 2 - 6 oyunculuk lig. ama su an fazla oynayan olmadığı için 2 kişilik mod denenmeli bence. başlarken her oyuncu belli bir bütçe ile başlar.20m 50m ya da 250m. ve sırayla oyuncu alırlar. messi 66m mesela. arda 31. ozi 10 civarı. mantıklı bir kadro mühendisliği ile iyi bir takim oluşturuluyor. burada bir bilgi. bir oyuna girdiyseniz yukardaki Fm çubuğundan yeni menajer ekle demelisiniz. yoksa oyuna başlayamazsınız. her türlü sorunuz cevaplanır. Ayrıca kapışmak için steam hesabım hayrola_genc
fm06 'dan beri oynadığım , ve her sene usanmadan yenisini indirip oynayamama rağmen bir türlü beklediğim yenilikleri/geliştirmeleri yapmamalarından usandığım oyundur. hani olur ya eski oyunlarda , sizi takip ederken taşa takılır mal mal o şekilde koşmaya çalışmaya devam eder ama koşamaz , bu sebeple siz de oyuna devam edemez çıldırır res atarsınız falan.. sene 2015 olmuş , ağzı açlıktan kokarken alıp adam ettiğim velet ben millwall ile 5 premiere lig 1 uefa 3 şampiyonlar ligi şampiyonluğu almışken gelip , " bn artk dha byk bi tkmda oynmk istym .s ve valencia'ya transferime izin virminizi istyrm .s.s.s.s xsxs" demiyor mu çıldırıyorum amk. zorbir şey olmasa gerek amk şunu geliştirsenize , size bi ton öneri geliyo , yapıyosunuz saçma sapan bir sürü öneriyi , şunu da yapın artık amk .bu sene de böyle saçma sapan şeyler olursa oyunda , oynayacağım son fm oyunudur.
bir hafta sonra d & r raflarında yerini alacağı söylenen, efsane serinin son versiyonu. taç çizgisinden seslenme ve kendi kulübünü kur seçenekleri ile heyecan uyandırmaktadır.
gerekli debuglar çıkıp oturduktan sonra bir kaç sezon oynarım dediğim oyun.

(christiano ronaldo-messi-neuer-vidal-levandowski gibi isimleri galatasaray ın kadrosuna katmadıktan sonra, hatta yaptığım teklife oyuncular onur duyduk bu tekliften diye gazetelere demeç vermedikten sonra napayım ben fm, o kadar vaktim yok, birkaç sene üstüste tüm kupaları alıp heykelimi diktirip taraftarların çocuklarına adını adımı koymalarını sağladıktan sonra uzun bir tatile çıkarım)

biz pesciyiz, full kontrol isteriz...
malum ortamlara düştüğü an oynayacağım oyun. 2014 ve 2015 pek sarmamıştı açıkçası.
Merakla beklenen oyun. Özellikle fenerbahçe kadrosu ve ingiltere liginden bir kaç takım aşırı merak cezbediyor. Evet.
bugün itibarı ile çıkmıştır. hayırlı olsun!
her an kontrolü kaybedip alacağım oyun.

bu oyuna 100 lira verdikten sonra transfer bütçesinde üçün beşin lafını yapan başkan olursa skerim onun o ağzını.
sakatlık sorununun 15dekinden daha da ağır olduğunu belirtmek isterim. para verip de almayın sakın. bi bok farkı yok , üstüne kötüleşmesi var. ulan temmuzdan eylul ortasına kadar omuz çatlatmayan kaleci kaburgası çatlamayan stoper bileği dönmeyen santrafor kalmadı. takımda 28 kişi var bu gidişle 11'i zor çıkarıcam. ozan tufan temmuz'dan beri sağ bek oynuyo şenerle gökhan 3 er 4 er ay sakat ne saçmalıktır amk.
nosteamın crackini çıkartacağını söylemiştir beklemedeyiz.
oyun hakkında ise umarım geçmiş serilerdeki gibi 5milyon teklif ettiğimiz adama 50milyon fiyat çekmez kulüpler.
Fm editor kullarak fm 2015de oynayabilirsin türkiye kariyeri. Yabancı sınırı kaldırılabiliyor editorden.

Tanım: Sega'nın yeni menajerlik oyunu.
fm serisinin son versiyonu.
nedendir bilmiyorum ama hiçbiri cm 2003 2004 gibi olmadı. o yüzden steam'e 100 lira verip almayacağım bu oyunu. zaten heveste kalmadı çünkü hile yapmadan bir cacık olduğu yok. hile yapacağım bir oyuna neden para vereyim.
aynı dandik oyunu ısıtıp ısıtıp önümüze koyuyorlar keriz miyiz lan biz bu sene orjinal almıyorum .
sezon öncesi kampını adam gibi tasarlayamayanların, "ama oyuncularım sakatlanıyor" diye ağladığı oyun serisinin son versiyonu.
oyun düştüm mü, kopyası düştü mü? alınır mı? alan var mı? bi yorum arkadaşlar.
demosunu streamden indirdim. oyun taktik ekranı çok karışık geldi. en son 2014 yılındakini oynamış biri olarak söylüyorum. pek kullanışlı olmamış bence. grafikler çok karışık ve gözleri çok yoruyor. ama saha içinde oynanış olarak daha iyi olmuş sanki. ilk izlenimler bunlar. oynadıkça buraya yazarım.
Cra.ck dosyasını beklediğim oyundur. Varsa bir pm.
sanırım crack çıkmadı ,bekliyoruz. Prensip olarak online oynamığım oyunlara para vermiyorum.
orjinalini alın artık şu oyunun dediğim oyundur.

sizin yüzünüzden adamlar türkçe dil desteğini de kaldıracaklar. nomissızlar.
en sevdiğim oyunlardan biri. çok merak ediyorum.
taraftar ve futbolcuların football manager hikayelerini içeren bir belgeselle birlikte piyasaya çıkmış olan efsanevi oyunun son versiyonu.
Betasında başladığım kariyerime devam ettiğim oyundur.

Kariyerimde edindiğim bazı tecrübeleri paylaşayım dedim. Kariyerime galatasaray ile başlayıp devam ettiğim için bu takımla ilgili daha detaylı bilgi verebileceğim.

Öncelikle Muslera'yla uzun yıllar gidin arkadaşlar sıkıntı yaşamazsınız. 33 yaşında çok gitmek istediği için sattım. Satmaya pek niyetimde yoktu ya neyse. Cengiz Ünder adında bir arkadaş var. Kesinlikle alın onu. ilk 3 sezon kiralayın sonrasında sağ açığa koyun çatır çatır oynasın. Taktiğim gereği sağ ve sol açıklarım çok gol atar. Bu sayede sezonu 42 maçta 26 gol 19 asistle tamamladı bu arkadaş. Sol açık için ise Gremio'dan Lincoln'ü alın. ilk baaşlangıçta 15-16 yaşında olması gerekiyor. Muhteşem bir adamdır. 60m teklif ettiler sattım ama adam gitmedi hala daha bende.

Beta'da başladığım kariyerime devam ettiğimi söylemiştim. Betadan kaynaklanan sorunlardır belki bilemiyorum ama inanılmaz derecede sakatlık yaşıyorum. Yılların Fm & Cm oyuncusuyum daha ilk defa böyle bir sakatlık sorunu yaşıyorum. 1. forvet olabilecek seviyede 4 tane forvetim var. 2 hafta içerisinde 4 ü de sakatlandı lan ! En kısası da 3 ay ! El insaf aq !

Diğer bir bug ise sezon ortasında galatasaray'a gelen 40m luk ek bütçe. Bu sayede transfer bütçem 25m oldu. Enteresandı. Bir sonraki sezon da 40m luk transfer bütçesi vermesi daha da enteresandı. Neyse sonuç olarak şu anda 130 m transfer bütçesi falan veriyor her yıl kulüp bana.

Anadolu Üsküdar diye bi takım var , allah belasını vermesin onun ya. Lan sezonu namalup bitiricem şerefsizler lig sonuncusu geliyor çatır çatır yeniyor beni bu ne aq ya !

Gelen yeni yabancı kuralından mıdır nedir , yerli oyuncu çıkmıyor çıkmıyor çıkmıyor. 2023'teyim hala adam akıllı yerli oyuncu yok. Saçmalık.
Arda Turan 30 yaşında milli takımı bıraktı. Hiç gerçekçi değil.

Ligin canına okumama rağmen avrupada adeta tırtları oynuyorum. En iyi derecem şampiyonlar liginde yarı final.O da sadece 1 kere !

ilk 2 sezon podolski sizi götürür , adamın bitiricilik 20 , top gelince çat çat atıyor.

Yerli forvet gerekirse Enes Ünal'ı alın. Yedek kalmayı da sıkıntı etmiyor garibim. Bildiğin genç semih.

kevin grosskreutz'u 12m civarına satarak ek bütçe de yaratabilirsiniz.