bugün

Ligin bitimine 4 hafta kala şampiyonluğu ilan etmişim kupa maçım var. Yedek futbolcuları oynatıyorum lig maçındaki sakatlık olmasın
Maçı kaybediyoruz. Taraftarlar endişeleniyor moralleri bozuluyor manyak mısınız lan?
Hala fm 2008 oynuyorum kopamıyorum adeta efsane geliyor.
15 değilde bende hala 2008'den kopamadım tadı bi ayrı hoca.
malum ortamlardan temin edilebilirliği merak edilen oyun.
Çok sakatlik olmasından ötürü eski fm serilerinin tadını vermeyen oyundur.
bi türlü oynayamadığım oyun.
Perugia ile 2022 yılında almadığım tek kupa olan şampiyonlar ligini alacakken oyunuma virüs bulaştı sildim Amk.
1-0 önde olduğumuz maçlarda top toplayıcıların rakip takıma topu hızla atmasına bir ayar gelmesi lazım.

yada ben kalecimin sakatlık numarası yapıp vakit geçirmesini istiyorum fakat böyle birşey mümkün değil.tempo düşmüyor bu yüzden gol yeme şansın artıyor.
rezalet resmen emeğimize yazık.

http://i.hizliresim.com/j559Vg.jpg
hileli oynayanların, yenildikten sonra oyundan çıkıp bir daha aynı maçı oynayanların da kendini bir halt sandığı oyun. gerçek fm oyuncusu kaynaklarını bilip bir maçı bir kere oynar. yoksa tüm kupaları defalarca oynayarak kazanmanın ne amacı var? yeni nesil çok sabırsız ve doyumsuz. hep ben diyerek oyunda ego tatmini yapıyor. sakin gençler.
Oyuncuların güçleri oyuna yansıtılmamış. Başarısız bulduğum versiyondur.
sağ kanadı otobana çevirip, çokça gol atan bir sağ ayaklı sağ kanat oyuncusu varmı, merak ettiğim oyun.

takım:schalke 04. farfan ile bir yere kadar. sidney sam ise sol ayaklı.
2.sezonda kasımpaşa'nın lig şampiyonu olduğu oyun. ohaaaa.

görsel
sports interaktif'in yapımcılığını üstlendiği oyun.

kısa bi özgeçmiş yazmak istediğim oyun.
kartalspor ile başladım. klasik taktiğim olan 4-1-1-1-3 ile spor toto 2.lig'ten en yakın rakibe 17 puan farkıyla bi güzel şampiyon olup ptt 1. lige çıktım. ardından futbolu bırakan alex de souza'ya futbol direktörlüğü teklifi verdim ve sağ olsun geldi. ptt 1. lig'de de bir sezon durmadan 2. olup lige çıktım bi baktım sezonu 9. sırada kapatan milan kapımda. kabul ettim gittim. takımı adam ettim bu sene şampiyonuz dedim keza juve'ye 19 puan fark atmışken liglerin bitimine 2 hafta kala man.city geldi. şimdi onlarla gidiyorum ama bu çalışma izni benim sinirimi bozuyor sanırım almanya ya da ispanya'ya gidebilirim.
2016sini bekleyip parayi basip alacagim oyun.
cd sini alacağım oyundur.fakat kurulum esnasında internet bağlantısı gerekiyormu bilgi verebilecek olan beri gelsin.
(#27620251)

bu olayların devamında tekrar kartalspor'a döndüm. kariyer zirvesinde yapılacak iş değildi. lige çıkamayınca zor tutunan kayserispor'a geçtim. orada takım küme düşecek diyorlardı ligde 4. gidiyorken bi anda liginde 14. olan ajax'tan teklif geldi. şuanda ajax'ta tepükçübaşlarıyla uefa yarı finalindeyiz, ligde de 2.liğe kadar çekebildim. psv şampiyon oldu yetişemedik.
liverpool ile oynayanların jordon ibe ve raheem sterling ile rakip takımın kanatlarını çökertip mario balotelli ve daniel sturridge" ye bolca gol kazandırabileceği oyun.
36 şut çektiğiniz, bu şutlardan en az 15 tanesinin kaleyi bulduğu, yüzde 61" e 39 topla oynama üstünlüğünüzün olduğu bir maçı kaybedebildiğiniz ya da berabere bitirebildiğiniz oyun.
bu oyunu oynamak için en önemli gerekçelerden biri de sabırdır. çünkü en ince ayrıntısına kadar düşünüp taktik yapsanız da bazen başarılı olamayabilirsiniz. bazen şans olmazsa olmaz.
kendinden tiksindiren oyun. gözlemci 2 haftadır izliyor oyuncuyu, takımın en iyi forveti olur gelirse diyor, kısıtlı bütçeyle 11 milyonluk teklif yapıyoruz alıyoruz lapss takımın en iyi 3. forveti oluyor gelince. allah sizi kahredecek.
yüksek miktarda para baydığınız adamın bir sezon boyunca gol atamaması ile dumur eden durum.
(bkz: ömrümü yedin cavani)
edit:durum nedir yahu, oyun olacak o.
bir türlü zevk alamadığım oyun. hala 2008 versiyonunu oynuyorum. ulan fm 2008'e güncelleme yapıp yeniden piyasaya sürün bu oyundan daha çok satılmazsa şerefsizim. sizin ticari zekanıza sokayım ben.
malum ortamlara hala gelmemiştir.

cia tarafından mı korunuyor bu sefer meret. defans yapmak istiyorum la.
kayserispor(1)
fenerbahçe(1)
monaco(3)
ve son olarak da inter(1)'le oynadım.

kayserispor'u süper lig'e çıkardım. ardından fenerbahçe'yle lig ve kupayı aldım. avrupa ligi'nde çeyrek finalde galatasaray eledi beni. sezon sonunda, monaco teklif yaptı. oraya gittim. icardi, marquinhos, ocampos, belhanda gibi cevherler vardı. ilk sezon 3 kupayı birden aldım. loic remy'i kiralamıştım, nöbetçi golcü semih gibi yedekten gelip, ilk 11 oyuncum icardi'den daha çok gol attı. valere germain de çok iyi oynadı. ikinci sezon sözleşmesi biten thiago alcantara'yı aldım. tielamans, mitrovic gibi genç yıldız adaylarıyla kadromu güçlendirdim. luke shaw ve suso'yu da kiraladım. ligde şampiyon oldum, bir tane fransa kupası aldım, birinde uzatmalarda elendim. şampiyonlar ligi finalinde united'a yenildim. 3.sezon, pierre holberg, zivkovic gibi gençlerle kadromu takviye ettim. icardi'yi 120 milyon'a psg'ye sattım. ligde zorlandım, kupada da keza öyle. bir kupadan elendim, diğerini kazandım. ve şampiyonlar liginde tekrar karşıma çıkan united'ı yendim, monaco sokaklarında adıma açılan pankartlar, çılgın sevinçler, tezahüratlar...
3 yıllık sözleşmemi tamamlayıp, inter'in teklifini kabul ettim.

italya kupasını kazandım, ligde 1 puan farkla 2.oldum.

sampdoria şampiyon oldu anasını satayım.

fenerbahçe'nin başına benden sonra hikmet karaman, monaco'nun başına ise mancini geldi.

türkiye oyunda süper güç. arsenal'i ibrahim hacıosmanoğlu, atletico madrid'i mecnun otyakmaz satın aldı.

son olarak da lacazette'den bahsedeyim. 32 maçta 34 gol attı hayvan. 2.lik ve italya kupası'nda emeği çok.
yorum yapmak istemiyorum dememe rağmen ısrarla hangi bölgeye transfer yapacaksınız diyen muhabire karşı "sus lan amına kodumun çocuğu" deyip toplantıyı terkettiğim güzel oyun.
arkamdan da "tx toplantıda ateş püskürdü" yazmış. ipne.