bugün

football manager 2015

kayserispor(1)
fenerbahçe(1)
monaco(3)
ve son olarak da inter(1)'le oynadım.

kayserispor'u süper lig'e çıkardım. ardından fenerbahçe'yle lig ve kupayı aldım. avrupa ligi'nde çeyrek finalde galatasaray eledi beni. sezon sonunda, monaco teklif yaptı. oraya gittim. icardi, marquinhos, ocampos, belhanda gibi cevherler vardı. ilk sezon 3 kupayı birden aldım. loic remy'i kiralamıştım, nöbetçi golcü semih gibi yedekten gelip, ilk 11 oyuncum icardi'den daha çok gol attı. valere germain de çok iyi oynadı. ikinci sezon sözleşmesi biten thiago alcantara'yı aldım. tielamans, mitrovic gibi genç yıldız adaylarıyla kadromu güçlendirdim. luke shaw ve suso'yu da kiraladım. ligde şampiyon oldum, bir tane fransa kupası aldım, birinde uzatmalarda elendim. şampiyonlar ligi finalinde united'a yenildim. 3.sezon, pierre holberg, zivkovic gibi gençlerle kadromu takviye ettim. icardi'yi 120 milyon'a psg'ye sattım. ligde zorlandım, kupada da keza öyle. bir kupadan elendim, diğerini kazandım. ve şampiyonlar liginde tekrar karşıma çıkan united'ı yendim, monaco sokaklarında adıma açılan pankartlar, çılgın sevinçler, tezahüratlar...
3 yıllık sözleşmemi tamamlayıp, inter'in teklifini kabul ettim.

italya kupasını kazandım, ligde 1 puan farkla 2.oldum.

sampdoria şampiyon oldu anasını satayım.

fenerbahçe'nin başına benden sonra hikmet karaman, monaco'nun başına ise mancini geldi.

türkiye oyunda süper güç. arsenal'i ibrahim hacıosmanoğlu, atletico madrid'i mecnun otyakmaz satın aldı.

son olarak da lacazette'den bahsedeyim. 32 maçta 34 gol attı hayvan. 2.lik ve italya kupası'nda emeği çok.