bugün

Nesildaş yazar, saygı değer abim, kıymetli bir insandır. iyiki varsın başkan.
Kabataş erkek lisesinden mezun bir yazar. Beşiktaşlıların içinde okumuş bir Galatasaraylı.

Not: umarım sen eksilememişsindir. Rahatsız olduysan söyle sileyim ama rahatsız olacağını sanmıyorum. Çünkü kabataşlı olmak gurur verici bir olaydır.

Edit: tamamdır, o eksilememiş.
kendi nick altına gereksiz ve haddinden fazla entry girmesi (maç dolayısıyla yıkmış sayfayı eylemiş viran mübarek.) ve mesleği artı ikinci üniversitesi üzerinden milleti eziklemeye çalışması (hava atmaya kalkarken de ciddi olduğunu düşünmüyorum.) gibi şeyler dışında kendisi iyi bir yazardır.
özde milliyetçidir ve atatürk türkçüsüdür. laik müslümandır. iyi bir çomar ve hewal bükücüdür. yobazlara ve terörist sevicilere güzel takar. zaman zaman kısa ama içi dolu entryler girer. arada paylaştığı görsellerle güldürür. *
bu arada flat aynı zamanda yüzen demek değil mi la ?
Onu bunu bilmem de hewalleri güzel öttürüyor böyle devam.
''insanoğlunun edepten nasibi yoksa insan değildir. insanı hayvandan ayıran edeptir.'' demiş Şems-i Tebrizi.

rabbim bu yazarada nasip etsin inşaallah
Çok alıngan hemen küsüyor.
Laf salatası yapınca çok bilgili olduğunu sanan bir zerzevat nick altını kirletmiş. Geçmiş yazar kardeş olur öyle arada. Evet.
sevdiğimiz bir yazar kardeşimiz.
çomar bükücülerden.
Okyanus ötesi takımın beslemesi.

Ağlamak Sen ve senin gibilerin marifetidir.
Fazla üzmeyin sonra küser.
görsel
sanırım beşiktaşlı.
zamane çocuklarından biri. ben çocuklarla da iyi anlaşırım, çocuklar da genelde benimle iyi anlaşır ama bu çocuk biraz saygısız. aile terbiyesi almamış galiba. kendisi biraz dinlenecek. bir süre sonra aramızda olur zaten. geldiğinde kendisine meybuz alacağım.
kolay kolay nick altı yazmam ama gördüğüm kadarıyla hem mal hem terbiyesiz, mallığı fanatizmden geliyor, terbiyesizlik kanında var gibi.
kedi efenim kedi, siz iyi bilirsiniz güzele çirkin demeyi, iyiye kötü ondan mütevellit sanırım.
keşke bunu bilinçli yapsaydınız, görmediğinizden değil göremediğinizden çok üzücü.

kedi.
Kalbi mühürlenmiş sıradan biri.
kimi eski nesil yazarlara göre sözlüğe çok daha fazla katkısı olmuş ve emeği geçmiş yazar.
Adamdır. Sever sayarız.
görsel
nick altıma gelip böyle yazıyorsun sonra özelden yalvarıyorsun demiş yaşam formudur.

sen kimsin lan? ne zannediyorsun kendini.

özelden yalvardıgımı kanıtlamazsan müfterisin. 24ü gelsin daha agırını yazacam meraklanma.
Zaten doğuştan aptal olanlara nasıl ders verecektir acaba.
hırsızlığını burda da gösterme özgün laflar üretmeye çalış tartışırken bari başkasının fikrini çalma.
(bkz: sakin olun şampiyonlar)
(#39680004)
bu adamı çok sevdiğimi söylemiş miydim? public sekse karşıyım ama böylesi tam patlamış mısırı alıp izlemelik cinsten.