bugün

etrafta kız olunca yaptığı sporu dünyanın en önemli hadisesi haline getiren abazan erkekler.

Bu erkekler göğüsleri şişirerek yürüme, aynaya kısık gözlerle bakma ve nefes aralarında ilginç sesler çıkarmalarıyla ünlüdür.
- deli gibi terleyen erkekler.
- deli gibi nefes alan erkekler.
- deli gibi spor yapan kizlara bakan erkekler.
- deli gibi makyaj yapan kizlar.
- deli gibi spor yapan yasli teyze ve amcalar.
1 ay içinde fitness ı bırakacak çelimsiz abi.
duvarlara asılan kaslı kadın ve erkek sporcu posterleri. Bunlar olmadan spor salonuna ruhsat vermiyormuş belediye. poster önemli.
ayna.

aşırı kaslı hatta öyle ki kaslarının üstünde kas çıkmış zombi abiler.

koşu bandında koşmaya çalışan kardeşler.

uzaaaaar gider...
koca aramaya gelen bi kilo makyajli kizlar hep ilgimi ceker ama hic anlamam.
Spor yapmak yerine aynadan kaslarının resmini çekmeye çalışan tiplerdir. Bolca bulunur.
ilk günden normalden kat kat fazla ağırlık kaldırmaya çalışıp 1 hafta ortalarda gözükmeyen kardeşlerde bunlara dahil.
Herkes o barı ilk seferde boş kaldırdı kardeş, daha fazla sabır, emek, çalışma gerek.
Aleti terk etmeden önce ağırlığı arttırıp ben güçlüyüm mesajı veren kürtler. Shoulder press'te 20lbs ile çalışıp 55'e takıyor adam giderken. Amk bari çaktırmadan tak.
salon sahibinin yanindaki bol kasli, salak, zeka ozurlu..

az once yanindan geliyom, goruşuruz deyip cikarken gobegime bakti amk denyosu, sırıtarak da gule gule canim demez mi canin ciksin.
koşu bandında koşarken çaktırmadan yakışıklı ya da güzel miyim diye aynadan kendisini kesen tipler. bunu yaparken düşen insanları her gördüğümde kenara 1 lira koysam zengin olurdum.
Makyajlı hatunlar.. Mantık kuramıyorum.
ağır makyajla gelmiş, saçları salmış kırıta kırıta koşar gibi yapan kızlarımız.

130 kilo olup slim dar çamaşır giyip üzerine parlak siyah tayt çeken ablalarımız.

zamanında çalışmış vücut gelistirmis sözde eğitmen olarak işe alınmış abiler.
sizi gözüne kestirdiyse yanınıza gelip 'hanımefendi sizin yağ kas ölçümünüzü yapmış mıydık, buyrun bide size beslenme programı yapalım' diyecektir. diyorlar.

her salondaki tipler standarttır.
fazla çeşitlendirmeye gerek yok.
dumbell rack, koşu bandı, dikey bisiklet, cross trainer, multi gym, able decline bench vb.
Bol bol makyaj yapıp koşu bandında biraz terleyince zombiye benzeyen ardından havuza girip.. Ay daha fazla anlatamayacağım siz anladınız işte.
salon sahibinin yancısı olan atletik gıcık tipler. taytlı şişman teyzeler. 60 yaşında olmasına rağmen koşu bandında bana mısın demeyen amcalar. güç gösterisi yapmaya çalışanlar vs vs.
arka planda temponuzu arttırmak amacıyla konmuş fakat pek başarısız olmuş dandik bir elektro-pop müzik.
siyah tayt, pembe body atlet ,pembe mavi beyaz yeşil mor kırmızı renk karışık nike ayakkabı, kulaklık , havlu altılısını oluşturan pelinler merveler..
Seksi götlü kadınlar. Spor yapmanıza mani olurlar hatta bunlar. *
''Abi kaç ay gelsem senin gibi olurum'' diyen veletler.
Boynunda havlu terden sırılsıklam olmuş kaslı abiler.
iki yıl annemin salonunu işlettim
koşu bandından düşenler
ağır kaldırmaya çalışıp kızaranlar
geliyorum geliyorum zayıflayamıyorum'lar
orta yaşlı bayanların kaçırmak istemediği zorla açtırdığı diziler.
su parasını gömenler.
ve daha nelerii...
götünû yırtana kadar bağıranlar.

tamam hobby olarak yine bağır,götünü neden yırtıyosun ?
Göğüs pres sırasında:
Hummmmmp (nefes alıyor ve agirligi indiriyor)
Füüüü (nefes verirken agirligi kaldiriyor)
Setin ilk 5 i boyle.
Sonraki 5 vuruşta ses,
Hıaa.
Hıaaaaa.
Hıaaaaaaa.
Hıaaaaaaaaa.
Hıaaaaaaaaaaa.

Agirligi yerine koyup, etrafa ne bastim be diyen bakislar atan tipler. Her spor salonunun olmazsa olmazi tiplerdir.
- ilk üç gün müşterisiyle ilgilenip sonra yan çizen fitness antranörleri.

- sadece cardio aletlerini kullanan ve devamında squat yapıp çıkan liseli/ünili kızlar.

- bench basarken kıçını yırtarcasına bağıran ağır siklet abiler.

- 2-3 kişi birlikte yazılıp bir ay sonra yan çizecek liseli cılız tayfa.

- salona arkadaş ortamı ve karı kız için gelmiş geveze eleman.

- kimseyi sallamayıp aletten alete koşan gelişim evresindeki eleman.

- diğer kadınlarla konuşa konuşa cardio yapan pilatesçi teyze.

Aşağı yukarı her salonda vardır bu olmazsa olmaz tiplemeler işte.