bugün

başlığı yine leş gibi cehalet kokmuş. syn cımhırbaşkanım dediği için eleştirilmiş bir baktım yazan herif galatasaraylı. hani ligin ikinci yarısı başlamadan bütün futbolcuları saraya götürüp cumhurbaşkanına yalakalık yapan yöneticilerin takımı.
Beşiktaşın dembaba dan sonra sattığı en pahalı futbolcu siz hala bik bik. Evet çok iyi topçu idi çok katkı verdi. Yaşına göre iyi gitti hayırlı olsun.
--spoiler--
Biz Real Madrid'le oynarken saygı duyulan bir kulübüz.
--spoiler--

Biri şuna, Real Madrid'le en son 13 Kasım 1958 yılında oynadıklarını söylesin!
Ülkenin en gereksiz işe yaramaz insanlardan biridir.

ulan mahalle muhtarı olamayacak insanlar kulüp başkanı oluyor.
Beşiktaş'ımızın şovmen başkanı. Şimdilerde başarı elde ettiğimiz için böyle sacmalaması bizi sadece gaza getiriyor. Başarısızlık geldiği zaman gemiden ilk kaçanin kendisi olacağını düşünüyorum.
Korumaligini kuzenim yapıyor.hayat ona güzel.gezmedigi yer kalmadigi 5 yıldızlı otel kalmadı.
beşiktaşı övmesi yüceltmesi iyi fakat çirkef bir politika izliyor en iyi biziz demenin yanı sıra rakipleri küçümsüyor ve çok ağız dalaşına giriyor. benim kendisine eleştirim bu yöndedir. onun dışında yalaka diyenlere söyleyecek iki çift lafım var:
cinconlular dursun özbek denilen başkanlarının gençlik ve spor bakanı akif çağatay kılıç'ın karşısında önünü iliklediğini biliyorlar mı?
cumhurbaşkanı falan da değil ha bakınız sadece bir bakan. fenerbahçeliler pislikleri say say bitmeyecek olan başkanları ile mi övünüyorlar? bir sürü iddia var şimdi doğru yanlış bilmeden yazmak istemiyorum ama hiç de sağlam pabuç olmadığı aşikar. trabzon'un eski başkanını yazmıyorum zaten hakemleri zaptetmesi ayrı bir olay cumhurbaşkanı tarafından telefonla aranıp kollanması ayrı bir olay. bu şartlarda kim eleştiriyor fikret orman'ı? kimin buna hakkı var? dinime küfreden müslüman olsa.

ayrıca hani terim'in bir caps'i var ya. 'valla yarram bizde ortam böyle' heh işte aynı bu şekilde. türkiye'de ne bekliyorsunuz? fikret orman bence bu konuda gayet akılcı davranıyor ne yapsın iktidar sahiplerine düşmanlık mı yapsın dostluğunu kazanmak varken? fazla asilik zarar. ayrıca tüpçü denilen şahıs beşiktaş'ı batırıp gitti azıcık kollaması batmasın şikebahçe ya da fetösaray'a. kolladıkları bir takım varsa başakşehir'dir.
beşiktaş stadyum hariç, mali durumunu kendi düzeltti, başakşehir'e olduğu gibi paralar akmadı. iyi oynayıp başarılarla beraber para kazanıyoruz, ucuza alıp pahalıya satıyoruz. çekemeyen anten taksın. fiko başkan en azından beşiktaş'ı göklere çıkartıyor. abartıyor olsa da saygı ve sevgi duyuyorum ben.
2004 yılında 36 yaşındayken başkan adayı olup kaybetmişti.
https://twitter.com/nanka...status/887603479426084865
son ropörtajında fena saçmalamış ve cıvıtmış. dua etsin şenol hoca 2 senedir arkasını topluyor yoksa azizden dursundan pek farkı yok! klasik türk tipi başkanlık modeli işte...
1934 yılında soyadı kanunu çıkmasa şu anda ''fikret sayıncumhurbaşkanım'' diye anacağımız kişi olurdu.
Şenol hocamızı biryere bırakmayız diyen baş tinerci.

hayırdır amk lan. tff istedi mi sike sike vereceksin

biz nasıl verdiysek fatih hocayı sizde vereceksiniz ya se ya si si.
Her şeye açıklama yapma hastalığı bulunan antipatik kişilik. Evet.
bir gün gece 3 te aradım, açmadı, bir daha aradım " alo diye açtı, sonrasında kardeşim kimsin sen ya ? " diye biraz haklı olarak serzenişte bulundu, sonra biraz konuştuk ve kapattık telefonu, uykusuzken biraz sinirli, ama muhabbeti güzel.
kral başkan.
az önce arkadaşı erol kaynar abu için verdiği rakamı açıkladı.

abu nun şuan fiyatı 10 milyon. newcastle net 10 milyon veriyor.

fiko 2 milyon teklif etmiş.

şaka gibi. abu sözleşme yenilemeye yanaşmıyor, 6 ay sonra serbest.
demba ba yı bedelsiz alıp yeniden satmayı planladığını düşündüğüm başka. aklı hala demba da. nasıl ekmek çıkar derdinde.
bir stoper ve bir forvet alması gereken başkan.

kanat arka planda. 2 mevkiye futbolcu alsa yeter.
ilhan cavcav vari bi transfer potikası uygularsa yakında şaşmam.

mozambik kırsalında çocuklara top verecek, 10 a kadar sektirebileni limuzin'e bindirip getirecek.

öyle öyle makalele'ler, jeremi'ler bulundu.

birde böyle denesek *
negredoyu 2.5 milyon euroya taksitle alan adam gibi adamdır.
negredo'nun bonservisini 7 taksite bağlayan başkan. adam kulüp başkanlığında çığır açtı resmen.
görsel
turkcell süper kupaya süt kupası diyecek kişilik....

hani bundaki beyni kuşa taksan duvara vurur...
bundaki beyni kuşa taksak kuş milyon dolarlık transferleri de beleşe getirir mi?

tanım: renklileri kudurtan başkan.
beşiktaş'ımızın en büyük şansıdır. türkiye'de futbol kalitesini arttıran büyük başkan. renkli kavramını değiştirdi. renkdaş yaptı sağolsun.
(bkz: #37429077)

''yalancıyı sikseler kucaktan inmeyecek'' adamlar tarafından ifiraya uğrayan başkan.