bugün

fifa oyunları içinde belki de en kolayı ama en zevklisi * iyi öğrendikten sonra world class'ta zayıf bir takımı alıp güçlü takımları yenebilirdiniz *
çıkması çok geciken oyun.oyunda eski zamanların bomba takımları da vardır.mesela 78 yılının arjantin takımı çok güçlüdür.ama grafikler bakımından zevk vermemektedir.fifa99 dan ayrı olarak futbolcular surat ifadeleri belirtebiliyorlardı.zamanı için oldukça büyük bir teknoloji gerekiyodu.hatta oyunun yapım aşamasını izleme olanağına eriştim.bir insanın suratının her kas tanesinin üstüne bir verici yerleştirdiler ve adam yüzünü tipten tipe geçirdi.bütün bu hareketleri kaydederek oyuna empoze ettiler.bu oyun için baktığım en olumlu tarafı budur.
orta sahadan gol atılan oyun bu oyun değilmiydi?yoksa ben mi yanlış hatırlıyorum.avrupa şampiyonası maçları 16-15 bitiyordu,abimle az mı oynamadık bu oyunu...
isim haklarını alamadığı için ronaldo'yu no.9 pele'yi no.10 olarak gösteren oyun.gol atmanın en kolay olduğu futbol oyunlarından biri.
gol atmak için sürekli "w" * tusuna bastıktan sonra kale önüne gelince 2 defa "d" * tuşuna basmanın yteterli olacağı, bilmeyenlerin 2 dakikada öğreneceği, küçük çocuklar için eğlenceli sayılabilecek oyundur.
fifa dan soğumamam sebebiyet veren oyun..bu oyundan sonra fifa oynamayı bırakmıştım..**
türkiye liginin tamamının bulunup, nedense galatasaray'ın bulunmadığı oyun.
http://fizy.com/#s/13va0e

linkinden efsanevi müziği dinlenebilecek oyun. ne günlerdi yahu..