bugün

otomatik silahlar halkımızı tarıyorsa da halkımız için tarıyordur diye düşünenlerin yanında değildi.
10 sene boyunca g.tlerini yırtıyorlardı cevabına sahip sorudur. 10 sene lan 10 sene. 10 sene boyunca eşeği alıp okuma yazma öğretsen öğrenir ama bazıları 10 sene boyunca "bunlar tehlikeli bunlardan uzak durun iş birliği yapmayın" denmesini anlayamadı sonra ihale gene ülkesini seven atasını bayrağını seven ve hain olmayan vatandaşlara kesildi.
2 sorum olacak.

işte sorularım
--spoiler--
feto'ya istedikleri verilirken neredeydiniz ?
şifre skandalı, Ergenekon soruşturması , kpss soru hırsızlığı gibi olaylarda siz neredeydiniz ?
--spoiler--
“Başkomutan” nerdeyse ordaydılar.

Tarihte aynısı Atatürk için de geçerliydi *
Uçakta bolu tünelinde veya gece konduda saklanmıyorlardı ben mesela askeri konvoyun önünü kesmiştim tüh lan fotoğraf çektiremedik kolumuzu bacağımızı kırıp beleşten gazi de olurduk gördün mü? Neyse fetö akp ortak tezgahında yıllarca hapis yatan subaylar silahlarıyla aktif çatışmaya katıldılarmuvazzaflar ise emirlerinde ki askerleri kışladan çıkartmayarak darbeyi akamete uğrattılar genel kurmay başkanın emri olmaksızın hatta.
bence şu soruyu sorman daha güzel olur: akp fetö'nün götünü yalarken kemalistler napıyordu?
cevap: birbirinizi rezilce sikmenizi izliyorduk.
fethullah gülen'e yıllarca hocaefendi diyenler de kemalistlerdi zaten. doğru.
vergi cennetlerinde 1 sterlinlik şirket kurup, tc devletine vergi vermemek için kazandıkları paraları bu ada devletlerine transfer ediyorlardı.

1 dakka onlar kemalistler değil miydi?
Akabe fetoyla dans ederken koyunlar neredeydi sorusu önceliklidir.
görsel
siyasal islamcıların sen yiyeceksin ben yiyeceğim kavgasından banane yahu.
Evde çay içiyor, internete giriyordum.
Keyifle viskimi yudumluyordum.
görsel
Paralarını düşman askerlerden korkuyorlardı.
Onu beni ordudan atmadan önce düşünecektiniz. TV seyrediyordum.
her zamanki gibi ne istedilerse verenlere sövüyorlardı.
aile içi kavganıza karışmak istememişlerdir muhtemelen.
Asıl...

Kemalistler on yıllardır bakın bunlar orospu çocuğu, tehlikeli deyip askeri şuralarda vs önlem almaya çalışırken bunlara "şerh" koyup hocaefendi hazretleri diyerek fetöyü besleyenler nerdeydi?

Heee kahraman oldular de mi şimdi aq?!
kemalistleri suçlamaya çalışırken kendileri rezil olmuştur.