bugün

5 ocak 2017 izmir bayraklı adliyesinde patlama'da asıl saldırıyı önleyen izmirli kahraman polisimiz. maalesef şehit olmuştur.

http://www.hurriyet.com.t...terorist-olu-ele-40327816
Mekanın cennet olsun abim.
Beraber buluşmak dileğiyle .
"ikinci Ömer halisdemir"
Unutmayacağız unutturmayacagiz.
izmir saldırısının kahramanı. Allah rahmet eylesin şehidimiz büyük bir kahramanlık örneğiyle bir sürü insanın hayatını kurtardı. Evet.
gelen polislere ''babamız evde yok, kapıyı açamayız'' diyen çocuklarına mı, yoksa kendisinden haber alamayıp adliyeye gelerek görevli polis memurlarına ''Ağabeyimden haber alamıyoruz. Onu merak ettim'' diyen kız kardeşine mi üzülelim..

ruhu şad olsun, allah rahmet eylesin..
Bu kahramanı unutursak işte o zaman utanmamız gerekir. O, şerefsizlerin üzerlerine korkmadan gitmiş son mermisine kadar çarpışmış bir vatan evladıdır. Kim unutursa vefasızdır.

Ne mutlu fethi abinin ailesine. Böyle bir kahramanla aynı sofrayı paylaştılar...
görsel

Ölümünün 2 yılında minnetle ve saygıyla anıyoruz, şehidimizi.
teröristlerden kalan mühimmatlara bakılırsa, ciddi bir katliamı önlemiş kahraman polistir. ne yazık ki şehit olmuştur. ailesine başsağlığı diliyorum.
Çocuklarımız onun şehit olduğu yere yakın, onun adına yapılan parkta koşturuyor artık.
görsel
görsel
kahramanlık ne yalnız bir yükseliş demektir,
Ne de güneşler gibi parlayıp sönmemektir.
Bunun için ölüme bir atılış gerektir;
Kahramanlık saldırıp, bir daha dönmemektir!

Hüseyin Nihal Atsız
izmir saldırısında büyük bir katliamı önlemiş kahraman polistir. şehit olmuştur. nur içinde yat büyük kahraman, senden zaiyat diye bahseden izmir valisi utansın.
Bugün şahadete yürüyüşünün yıl dönümü. Vatan sana minnettar kahramanım. Allah rahmet eylesin. Evet.
Adam gibi adamdır. Allah mekanını cennet eylesin. Büyük bir katliamı önlemiştir. Allah ondan razı olsun. Kendisine rahmet ailesine baş sağlığı diliyorum.
görsel
Herşeyden geriye bu mutlu aile fotoğrafı kaldı. Yazık. Allah rahmet eylesin gani gani.
Bakın vatan sevgisi laf ebeliği ya da bir parti sempatizanlığıyla olunmaz.

Asıl vatan sevgisi o vatanın insanlarını kurtarmak için ömrünü feda etmekle olur.

Ruhu şad olsun!
kahraman türk şehidi. tini şad olsun.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar