bugün

bir fenerbahçeli olarak bu ne vizyonsuzluk g*tünüzü sikeyim. Koskoca klup kuruyosun seçe seçe amigo hayvanını kanarya mı seçtiniz.
Bunlar bizi yıkar mı Bee.

Ölsek de son sözümüz FENERBAHÇEE.
görsel
hay ruh geldiysen bu akşam vardar a 3 tane salla.

ruh güldü.
mayıs 2018'de başkanlık seçimi olacaktır. Şunun şurasında mayısa ne kaldı caaanım.
Ben artık Fenerbahçe nin şike yaptığına inanıyorum amk yoksa başka türlü aykut kocaman nasıl şampiyon yapacak.
çok komik lan.
not:fb
Legalde adına açılan 1.05 orana aldanıp handikap veren olmamıştır umarım zira karşısında kim olursa olsun bu takıma güvenip galibiyet oynayan katıksız maldır.
Bu hafta da çok eğlenecez.
Yazık be.
(bkz: hahahahahahahahahahahaha)

tek eğlence.
valla galatasaraylı olarak üzüldüm. yazık vallahi yazık.
köy değil mezra takımına elenmiştir.
Vardar: Hey amigo,Come to Vardar ovası.

Fenerbahce: No bro Im coming to Topuk yaylası.
Rezilsiniz tek kelime ile.

Alexin bedduaları tutuyor sizi.

Başkanından ozan tufanına alayınız rezil.
bayat gofret gibi yakım. yemin ediyorum gram sevmem şu takımı ama üzüldüm.

ayıp kardeşim ne hakkınız var fanatik fenerbahçeli yeğenimi aglatmaya, yan komşumuz adnan abiyi sinir krizine sokmaya, sokakta üzerinde sarı lacivertli formalarla sessiz buruk yürüyen taraftarı o hale sokmaya ne hakkınız var.

vardar nedir kardeşim ya. yazık değil mi bu millete, yazık değil mi ülke puanına. biz beşiktaş la sevinirken sizin yaptığınız şu taraftara çektirdiğiniz yeter artık.
kanser sebebi.
Bu futbolla ligden düşse şaşırmam açıkçası.
Sürekli beşiktaşı eleştiren beşiktwş hakkında atıp tutan ama avrupada bir şey yapamayan takımımsı.
Gs nin potuk u bjk nin persie yi fena itelediği takım.
Ozan volkan vs saymıyorum bile.
taraftarını madara etmekten başka bir şeye yaramayan takım. ha birde paranı yerler.
vardar ovası vardar ovası, içerde-dısarda vurdu vardar ovası. östersund ile alay gecenler vardar ovası, 4 attı 1 yedi vardar ovası. en son cimbom güler vardar ovası, buda size ders olsun sıla parası.
Vardar a prim olarak birer iphone verecekmiş başkanları. Bu utanç size yeter.
aykut kocaman sonrası cidden bambaşka bir fenerbahçe var.

önceden şampiyonlar ligine kalamazlardı; artık avrupa ligine de kalamıyorlar.
onumuzdeki iki sene boyunca simon kjaer yillik ucretinin 1.5 milyon eurosunu karsilayacak takimdir.
buyuk transfer basarisi hakkaten.
bu sezon şampiyon olacak olan takım. 4. Yıldız için Avrupa'dan bile vazgeçtiler.