bugün

Bir galatasaraylı olarak galatasaraydan çok daha stabil bulduğum takımdır. Stabil derken neyi kastediyorum; kadrosuna kimi katarsa katsın her zaman şu veya bu şekilde üst sıralara oynar. ( Şaibe iması yapmıyorum ). Ancak bana kalırsa yanlış yönetici tercihleri sebebiyle elindeki imkanlara göre kazançları düşüktür. ( teknik direktöründen başkanına ) zira türkiye'de ( her ne kadar son zamanlarda olmasa da ) izlenen en prestijli yabancıları getiren takımlardan biri olmuştur fenerbahçe ( yaşlı bile olsalar ). Anelkalar, ortegalar, roberto carloslar gelip geçmiştir, ancak yine de bu emeğin karşılığını net başarı olarak alamamıştır. Eleme usulü turnuvalarda bir sistemsizlik görüyorum fenerbahçe'de, kupalardaki göreceli başarısızlığını buna yoruyorum.
mahkemelerce şike yaptığı kanıtlanan ve türk futbolunu kirleten spor kulübü. başkanı şikeci, sahtekar ve dolandırıcıdır. yıllarca kulübe emek vermiş bir efsaneyi bir çırpıda silerek egolarının ne derece tehlikeli olduğunu göstermiştir. teknik direktörü en az başkanı kadar egoist, futboldan anlamayan bir bedencidir. istifa edip sözünün arkasında duramayacak kadar kişiliksizdir. her mağlubiyet sonrası hakemlere bok atıp kendi başarasızlığını örtbas etmeye çalışır. taraftarı, futbolu ve fenerbahçe'yi kirleten şikeciye körü körüne destek vererek omurgasızlığını ispat etmiştir. ayrıca taraftarı son maçta kaybedilen şampiyonluklar ile acınası ve gülünç bir durumdadır. milyonları alan futbolcuları zerre mücadele etmez. para için oynadıkları ortadadır. yazıktır onlara.
kuruluş tüzüğünde amacı vatana hizmet olan şanlı bir kulüptür.
sahaya çıktığında tüyleri diken diken eden bir futbol takımıdır ayırca.

http://www.youtube.com/watch?v=I8ycauCTEb4
ülkesinin vatandaşlarını fenerbahçeliler ve fenerbahçeli olmayanlar dayanışma grubu olarak iki ayrı odak noktasında toplanmasına vesile olan, türkiye' nin en çok konuşulan, en çok tartışılan, dünyada bir yıl içerisinde en fazla kupa kaldıran spor kulübü olarak guinness rekorlar kitabına giren, türk takımıdır.
taraftarı olduğuna gurur duyulan bir kulüptür.

http://www.youtube.com/watch?v=ApNfl1qcMR4
övgüsü, hakareti dahil hakkında 10.000 entry girilsede bu milyonlarca taraftarın kalbinde yeri başka olan bir kulüptür.

aradan kaç sene geçerse geçsin, ister 100 şampiyonluk gelsin, ister hiç gelmesin, şimdiye kadar yaptıkları tarih kitabında altın satırlar olarak daima yazılı kalacaktır.

şanlı fenerbahçe
galatasaray'ın sneijder hamlesine karşı, ismail güldüren'le kontraya hazırlanan kulüp.
not: fanatik fenerbahçeliyim.
galatasaray'in olasi sneijder transferi ile ligi domine etmesi ile uzun bi sureligine "fenerbahce artik sadece istanbul'da bir sem adi" olarak anilacak olan ayaktopu takimi da olan spor kulubu.
fanatik taraftarı çekilmeyen kulüptür. eğer ülke genelinde fenerbahçe' ye karşı bir antipati varsa, sebebi fenerbahçe fanatikleridir. eleştiri kabul etmeyip eleştirmeye doymayan, tepeden bakan, kibirli, abartan bu adamlarla futbol konuşulmaz. futboldan soğuturlar.
aziz isimli biri tarafından sikik hale getirilen bir kulüptür.
sneijder transferi için 'Bir futbol adamı olarak söylüyorum, Fenerbahçeli yönetici olarak değil. Bana artık bu tip transferler manasız geliyor.' yorumunu yapmış bir yöneticiyi bünyesinde bulunduran kulüp.

sizin kafanızdaki dedeleri ve aziz yıldırım'ı o yönetimde oturtan taraftar da bu taraftar, hak ediyoruz amına koyıym.

galatasaray bu sene kadıköy'de bir kez daha kupa kaldırdığında (ki bu gidişle çok rahat kaldıracaklar) gidecekseniz, burdan rica ediyorum galatasaray futbol takımına; n'olursun kurtar bizi bu dertten ebedi dost!

not: fanatik fenerbahçeliyim.
Hayatıma anlam katan en büyük değerdir benim için.kupalar ve başarılar gelir geçer benim için ,önemli olan Fenerbahçe'nin varlığıdır.
kabiliyetsiz yöneticileri yüzünden rakibi galatasaray tarafından ezilen takımımdır. baroni vs sneijder kıyaslaması düzeyinde kadro kalitesi farkı vardır. yazıklar olsundur.
1907. entry'mi hakkında girmiş bulunduğum kulübüm.

Galatasaray'ın sneijder'i alması üzerine bir şeyler yapacağını düşünüyorum artık. Bu kadro ne lige ne avrupaya yeterli...

Baroni yerine 10 numara şart.
sevdigim, renklerine gönül verdigim...yeri geldiginde ugruna kancık ve kahpelerle mücadele ettigim canım takımım.
Ölümüne sevdiğim takımım ama artık ben bile keyif almıyorum takımimi izlemekten. Revizyona gitmeliyiz.
galatasaraydan daha cok severim kendisini. kendileri acikca biz serefsizlik yapariz paramizda var var mi otesi amk derler. galatasaray sinsice cok iyi ve masummus gibi davranir surekli diger takimlari kucumser ve ikiyuzludur.
türkiyenin en başarılı takımıdır. Galatasaray gibi itici, beşiktaş gibi sıradan değil.
kendi takımını gayet samimi ve sıradışı bulanların tuttuğu takım.
U15 takımı, Uluslararası Olimpiyat Komitesi’nin bir yan kuruluşu olan Dünya Fair Play Konseyi tarafından ’Dünya Gençlik Fair Play Ödülü’ne layık görülmüştür.

http://www.fenerbahce.org...detay.asp?ContentID=32798
devlet yardımıyla süper ligde kalan şikeci takımdır. devlet olmasa şu anda amatör ligde oynuyor olacaklardı. ayrıca ülker peşkeş arena arazisi de bu kulübe peşkeş çekilmiştir.
http://b1301.hizliresim.com/15/d/hvw4t.gif
sahasında kupa kaldırdığımın çocuklarının tuttuğu takım.
daha dün kendi stadlarını yakıp polis araçlarını devirenler onlar değilmiş gibi bugün çıkıp saha içi şiddetten şikayet eden emek hırsızı kulüptür. aynı zamanda kendi içlerinde cumhuriyet olduklarını da iddia ederler. he ya koçlarım bravo size çok zekisiniz...