bugün

entry'ler (209)

5 milyon euro ya dilek öcalanla sevişir misiniz

hard sikerim ama bağıracak, isyan edecek kabul mü ? ırmağının akışına ölürüm demezse para iade.

okey 101 satrançtan üstündür

ya değil de işte satrançta bayıyor be çok sıkıcı. 101 öyle mi? hele bide katlamalı rekorlu, herkes seri oynuyorsa bide tadından yenmez. sağlam kafa gerektirir. bi satranc değildir. lâkin satranç 101 gibi zevkli değildir.

atatürk kemalist miydi

milliyetçi, türkçüydü. kemalist asla değildi.

yazarların yaşadığı doğaüstü olaylar

hep anlatırlar, hiç inanmam. başıma da gelmedi.

gregor samsa

Bazen ne hissettiğini çok iyi anladığım karakter.

bekaretini 1 200 000 euroya satan 19 luk çıtır

Ben bu olayın esprisini hala çözemedim. ilk olmak mı

chp nin yüzde 87 oy aldığı seçim

seçim değildir, seçtirimdir.

konuşmak istemiyorum

bu yüzden yazıyorum.

atatürk ü koruma kanunu kaldırılsın

cok sacma bir talep. ne gerek var. bence kapsamı genisletilmeli. milli değerleri koruma kanunu gibi.

kız arkadaşının açık giyinmesinden hoşlanmak

gavatarlık. bende bu tipleri duyunca hep şu tepki olur. ''Allah Allaaah nası yaa."

doğu ekspresi

inin artık şundan. millet memleketten tursu kaşar taşısın.

12 şubat 2019 fenerbahçe zenit maçı

ne hale geldi bu takim taraftarın sevinçleri ne kadar mütevazı oldu. demek ki o kadar başarıya gerek yok. insanlar dibi bi görsün sonra vasatın altına razı oluyorlar. şampiyonluğun tartışmasız en iddialı adayı olan bu takım, ne hale geldi. Bunu yapana sabah akşam küfür etmeden, dere tepe sövmeden, bin bela okumadan nasıl durabiliyorsunuz. ya ben fenerbahçeli olmayı yanlış anladım, yada babam yanlış anlattı. bu takımdan bu kadrodan, bu menejerden, bu başkandan bir bok olmaz.

nurgül yeşilçay ın memeleri

Her meme güzeldir. bazilari daha güzeldir ama hepsi güzeldir. meme ayrımı yapmayın . memeleri sevin.

fatih portakal ı atatürkçü zannetmek

Ameriganın gopeğe.

gelmiş geçmiş en büyük lider

Güdük Necmidir. sabit taraftarı olmasa bile, fikrine uygun kitleyi bulur, hemen orda ikna ederdi. ibresi mahmut hoca, şaban, semra hoca, yada kızlara dönebilir. onun potansiyel taraftarı yüreğindeydi. O daima döneminin yapısına uygun piçligi yapabilmek için gerekli teması gerekli dozda kurar azami taraftarla neticeye ulaşabilirdi. Bence en büyük lider O'ydu. Güdük Necmi.

homo religiosus

mircea eliade tarafından bilim dünyasına kazandırılan terimdir.
inançlı insan, inanan insan, din insanı anlamına gelir.

her şeyi açıklayan en kısa cümle

ölüm var.

seksten daha güzel şeyler

ütopya. yemeyin lan bizi. üstad ferhan şensoyunda dediği gibi, shheee, sheeee, sheee.

ferdi tayfur candır

suan bu entrye sebebiyet verdiğim için açtığım başlığı sikmek istiyorum.

ferdi tayfur candır

Bu adamın en acı sözleri mutluyken keyifle söylenebiliyor, aynı zamanda hareketli sarkilarinda bile boyle bir hüzün var. efsane adam ya gönlümün kralı. bi ibrahim maalouf özellikle beriut vide ferdi özellikle içim yanar. gece gece hayırdır mk diyenler çok olacaksa da burada beğenimizi paylaşıyoruz sözlük ahalisiyle. biz keyif alıyoruz dostlarımızda alsın diyoruz. şurada ferdici kac adam kaldık sanki.