bugün

Her ne kadar ezik cinconlar inkar etse de herkesin vicdanında kabul ettiği gerçek. Baktılar fenerbahçe nin önlenemez yükselişi şampiyonlar ligi şampiyonluğu ile devam edecek. Fransız takımı galatasaray ve onların efendisi fransız uefa duruma hemen el attı ve aziz başkan üzerinden türkiye nin en nezih kulübüne çamur attılar.
(bkz: kirlenmek güzeldir)
aziz yıldırımın sözlük içi açıklamasıdır.
Türkiye ye şikeyi getiren ciniconconların kabul etmekte zorlandığı gerçek. Sizin hatır gönül işleriyle şimdiye kadar yaptığınız şikeleri sağır sultan duydu ama bir siz kabul etmiyorsunuz. Ezik bukalemunlar.
Türkiyede temiz kulüp olmadığı için kimsenin dalga geçemeyeceği tespittir.
(bkz: yav He he)
Çıldırın ulan ezik bukalemunlar. Fenerbahçe nin bu ülkede en az galatasaray kadar temiz olduğunu elini vicdanına koyan herkes kabul eder. Tabi hâlâ bir vicdana sahipse.
(bkz: evladım salak mısın)
(bkz: yaman şakacısın delikanlı)
(bkz: tüm renkler kirlendi birinciliği fenere verdiler)
Yaşı 15 olan sözlük yazarlarının anlayamayacağı gerçek.
(bkz: yav he he).
dar ağacında bile son sözleri galatasaray olan klübtür.
(bkz: kaynak götüm).
evet türkiyede henüz cezasını çekmediği için doğru bir önermedir. fakat uefa da cezası tescillendiği için dünyanın en pis kulüplerinden biri olmuştur artık.
harfiyyen doğrudur. hayatım ve şerefim üzerine de yemin edebilirim. kanıt:
Fb'nin şike yaptığına inanmıyorum ama davayı destekliyorum, 3 temmuz olmasaydı Fb bize 20 yıl fark atardı
-fanatik gs'li.
papada koyu müslümandır. yuh be arkadaş polis haksız savcı haksız hakim haksız uefa haksız bir tek asker kaçağı çürük raporlu aziz haklı.
türkiye'de temiz kulüp yoktur.
(#20519269) belki bu sozler utandirir.
Malesef turkiye, temiz, klup kelimeleri bir arada kullanılamaz.
ümit karan vuruyo top direkten dönüyo götüme çarpıyo. canlı yayındayız canlı yayın!!!
sıçtığım bok daha temizdir.

bu kadar da açık konuşuyorum.
fenerbahçe gibi kulübü kirletenler ve bu kirlenmeye göz yuman bir kısım taraftarlar utansın.

sahip olduğunuz karakterleri yerlerde olan futbolcular ve hileyle hurdayla arası pek bir iyi olan başkanınız yöneticileriniz hala aynı koltukta oturduğu sürece ve geçmişte yaşanan bu pisliklerin üstünü örtmeye çalışıp sezar'ın hakkını sezar'a vermemeye devam ettiğiniz sürece sıçtığım bok sizden daha temizdir.
fenerbahçe temizdir lakin yönetenler değildir.
türkiye'de bulunan hiçbir kulübün temiz olmadığı gerçeği.
adam hakli beyler.

samandirayi falan gezin hakikaten tertemiz boyle yerler, parkeler falan.
temizlik sirketleri iyi olsa gerek.