bugün

ÜZERiNDEKi FORMAYLA SACLARINI UYMULU YAPMIŞ TURK KIZIDIR.
kendisi legolasın leydi galadrielden gayri meşru çocuğu olup legolasın ağzının tadını bilen bir fetişist olduğunun kanıtıdır. bu yavrucağı öğrenen gandalf legolası orta dünyadan aforoz edip kızıda hobbitlere satmıştır. demek en sonunda kaçıp maça gelmiş yavrum. babası legolasıda geçen trafikte mendil satan çocuklardan para toplarken gördüm. duygulandım tabi ama napalım.
abi o ne ya.. aklım gitti lan.. ciddi ciddi elf kızı bu.. allah sahibine bağışlasın..

umarım renkler doğaldır..
bu mu elf kizi allahin cakma sarisini be bu.
belki gözleri lens saçları boya burnu estetik vs. vs. ama harbiden de çok güzel kızdır. cidden elf sanki.

o kadar para döküp estetik yaptırıp, vücudunun her türlü yerini yapay güzelleştiricilerle donatıp hala bir boka benzemeyen kızların oranı yarıdan fazlayken bu kıza laf atılmaz.
tablo gibi bir kızdır. allah sahibine bağışlasın. bizim angry kezban'lar çıkmış hemen ortaya saçı boyaaaa, gözü leeeens diye. sanki kendi makyaj yapmıyo saçını boyamıyo ya, her şeyi normal ya, buna kusur buldu kezboş. saçını boyayıp lens taktığında böyle oluyosun ya sanki amınakoyim hahaha. demet akalın gibi oluyosun en fazla.
bütün gün kezban görmüş bünyeye akşam akşam ilaç gibi gelen kızdır. bi de bu kızın bıyıkları yok türk değil galiba.*
elim ayağım titriyor lan. soluğu muhtarda aldım ikametgahı taşıyorum.

su gibi kızdır, ancak bu kadar tanım yapabildim. muhtar kolonyayla şakaklarımı ovalıyor, tansiyonum düştü amk!
lensli gözleri ve sikko sac boyasiyla gunumuz kezbanlarin update edilmis halidir. yani kezban ayni kezban.
kulakları görmeden inanmam arkadaş.
selçuk şahin'in sevgilisi olduğu öğrenildikten sonra kimileri için hayata dair çük burkan detaylardan biri olmuş kızdır.*
olağanüstü insan dışı varlıktır. 2 dk öncesine kadar koyu beşiktaşlı arkadaşımla ders çalışıyoduk, canım sıkıldı girdim sözlüğe. Arkadaşa gösterdim, tepki şu oldu; "ananı skiym bu ne laaan, en büyük fener hacı".
sözlükteki kezbanları kıskandırmış kızdır.
güzel değildir. ulan dudaklar enjekte, kirpikler takma, kaşlar çizilmiş, saç dibi siyah, saçlar boya Allah belanızı vermesin.
turkiyenin sosyoerotik durumunu göz önune seren 2.0 versiyon kezbandir kendisi. Turk erkeginin guzel görmekten arindirilmis oldugunun kaniti adeta. Bu kezbani begenen erkekler uzerinde test yapilsa sonuc su sekilde olacagindan suphe duymuyorum:
deney a 20 yildir bamya yiyiyor. bugun ilk defa önune bezelye koyduk ve tepkisi "vay anasini avradini, bu nasil bir sey. tadina doyamiyorum"

edit: bunu begenen elemanlar her yazdigi sikko esprisinin sonuna "swh" bakinizi veren elemanlarla ayni. ucuz amerikan dizilerindeki "gulun diye gulme sesi koyuyoruz amk" tepkisi gibi. yapmayin lan.
(bkz: beni tanıdılar sen kaç)
Selçuk şahin'in hak etmediği kadar güzel bir kız. selçuk'a küçükken bir kadın çiz senin olsun deseler bile böyle güzel bir kadın çizemezdi hatta hayal bile edemezdi bu kadar güzelini. * *
bu kadar güzel kızın fenerbahçe'yi tutması, fenerbahçe'nin büyüklüğünü gösterir.
mordorlu selçuk şahine gönül vermiştir.

hayat ne garip.
saciinda boya gozunde lens olmasi hicbir seyi degistirmez. bu kiz cok guzel. saci siyah da olsa cok guzel gozu kahverengi olsa da cok guzel. tartisilacak bir yani yok yani.
yunan olması şaşırtmamıştır. la ben de diyorum nasıl türk kızı falan. hem güzel hem bıyığı yok hem göğsü var falan. e tabi yunanmış. *
uludağ sözlüğü inciye çevirmiş kızdır.
bildiğin ciciş lan bu.ne elfi ne güzel kızı?
Sübhanallah ibretlik paylaşım.

Deistleri imana getirir güzellikte.
Adı oytun olabilir.