bugün

(#18353009) okumakla diğer özelliklerin yanında cahilliğin de gitmeyeceğini itiraf eden yazar.
(bkz: 6 kasımda doğan galatasaraylı/) utanmasa up up up yapacak yazar. hemide takım muhabbeti için yapıyor bunu. taşak konusu olur filan, maazallah.
(#18385368) ilgi avcısı yazarlardan. tatmin olunca bitti de.
bilgi belge diyip lafı dolandırmaya çalıştığına inandığım yazar. bir transferin diğerini unutturması hangi belgelere dayanır, merak etmememiş değilim.
raporda aşmış yazar. ben de forumları okuyorum onlar da çok güvenilir raporlar sunuyor. tavsiye ederim dostum.
trolün önde gideni.
karşim seni seri artılıyorum. her gördüğüm entryni hiç oyalanmaksızın caaart diye artılıyorum. kim bu melek dediğini duyar gibiydim; o benim.
(#18436809) ne saçmalıyor anlamakta zorluk çekilen yazar. kendi kendine gelin güvey olmak böyle bişey sanırım.
Le entellektüel ve ileri görüşlü aydın bir yazardır. Ve yazılarını merakla ve keyifle takib ettiğim yazardır.
devletin diktiği heykelleri, milletin atatürk'ü sevdiğine dair bir delil olarak gören, ileri zeka bir kemalist...
emekten, alın terinden bahseden fedacılardan biri olabilir. şayet pek emekçi takımı tükürmediği halde melo'yu oyundan attırmıştır. haliyle o da burda beşiktaşlı duruşu sergiliyor işte.

edit akbayram: fatihintakendisi fenerbahçeli imiş, haklının kim olduğunun da farkında sanırım. fatihintakendisi hakkındaki fikrim değişti ama beşiktaşıntakendisi hakkındaki fikirlerim bundan böyle gayet nettir.
Drogba'nın korku saldığı doğrudur.

görsel
yazıları küstürür. net hayata küsüyorum bunun gibi ezikleri görünce hayır yani troll olmanın bile bir adabı var beceremiyorsanız bırakın bu işleri.
kankamdır, dokunanı yakarım. net.
embesil olabilir.
açtıgı başlıga girilen entryleri begenmediginde acıp nickinize sacma sapan yorum yapabilen yazardır. üşütük tür ayrıca.
ayırca kendi nickini up yapmak için sureklı kendine entry yazdıgı da görülen yazardır.
fatihintakendisi değil, fenerin fedaisidir.

galatasaray'ın, drogba transferini hazmedememiş ve şöyle bir entry girmiştir (bkz: (#18529246)). ezik lan bu.*
(#18534724) drogba'yı sindiremeyen troldür. tarafımca yaşı merak edilmektedir. 9. nesil yazar olunca kendini bütün 10. nesillerden büyük ve tecrübeli sanan angustur.
galatasaray düşmanıdır. objektif olmakta zorlanmaktadır.
(#18539352) (#18540303) (#18539839) (#18539734) (#18539620) (#18539540)

(bkz: kendi açtığı başlığa 6 entry giren yazar)
kendi nickaltına 69 entry girmiş ve hatta kendi nickaltında flood yapmış yazar...entry kasar kendileri. kendi açtığı başlığa en az 3-5 entry yazar. forum rüzgarları estirir.
194 tane entry girdi diye bir havaya giren yazar.
günde 300 entry girmemi tebrik eden tebrik edilesice yazardır.
tebrik ederim canım.
kürtlerden artı oy alarak karmasını yükseltmeye çalışan yazar.