bugün

entry'ler (944)

devletin ekmeğini yemek

Olum ne saçma sapan bir kavramdır lan bu. Yok bu devletin ekmeğini yiyormuşsun da bir de hainlik yapıyormuşsun. Vre salak ahmak o devlet bana ekmeği beleşe mi veriyor lan sığır? Ben iki gün çalışmayayım da devlet bakalım ne veriyor bana. Sanki durruk devlet beni beleşe koruyor da beleşe besliyor.

ekşi sözlük

böyle kafatasçı elemanları hemen şutlayan bir platformdur.

uludağ sözlük ün başlıklarındaki kalitesizlik

yazarların eğitim seviyelerini gösteren en büyük etmendir. bu kadar sikten götten başlığı başka bir yerde göremezsiniz.

leyla alaton

biraz önce konuşma fırsatı bulduğum şeker gibi bir hatundur kendileri.

ebru şallı

iki gün önce bizzat tokalaştığımdan mütevellit söyleyebilirim ki göğsü ve poposu yoktur.

yaşarken organ bağışı yapmak

gözlerim hariç bağışladığımı söyleyerek gurur duyuyorum.

islamda dinden çıkmanın hükmü

gerçek islam bu değil diyenlerin kuyruklarını sıkıştırıp cevap veremedikleri soru.

kadınların giymesinden nefret edilen kıyafetler

Bolero.

abdullah isimli ateist

Muhammet isimli agnostik olan bendeniz kadar gariptir.

ateist olma sebepleri

Biyoloji okumak.

yazarların yüz yüze konuştuğu ünlüler

Bugün itibarı ile şener şen cem yılmaz müge anlı halit ergenç bergüzar korel.

kadınların masumiyet yalanı

Doğal seleksiyon sayesinde zirveye çıkmış gerçek. Hatun kendini dölleyecek en uygun adayı arar beyler. Geriye kalanımız am kaşıyıcıdan ibaret haberiniz olsun.

96 lı hatunlar

96 değil ama 93 model evlenmek isteyen varsa hazirim dediğim kizlar. (bkz: karı istirem)

yazarların yaz tatillerinin bir cümlelik özeti

Cem yilmaz şener şen bergüzar korel halit ergenç uğur aslan müge anlı ile sohbet etme şansı. Ayrica halit abi berguzar abla harbiden cok mutevazisiniz. (bkz: hillside beach club)

kondom uzun gelince ucundan azıcık kestim

vatandaşımızın hocayla tasak gecip troll face yaptigi haber. gerizekalilarda saniyor ki millet cahil. adam 12 cocuk yapmis birader sikisin kitabini yazmis. son postayi da hocaya atmis. tuzaga dusmeyin bi kere de.

türk solcusu

Fethiye hillside beach clubda gorduklerime dayanarak soyleyebilirim ki bes para etmezler. Bu soyunu sevdiklerim asgari ucretten amelelik yaptirarak zengin olmuslardir ama sorsan hepsi elinde sozcu gazetesi ile iceride arzi endam ederler. Chpli olur kahrolsun akape modunda takilirlar. Akape neden bu kadar guclu hemen anlasilir bunlarin sayesinde. Bir allahsiz olarak ellerindeki rolex saatlere vertu telefonlara bakip solcuyuk biz diye gecinenlere binaen tum fakir turkiye solcularina sesleniyorum " fena kullaniliyorsunuz olum. "

travestiyle arkadaş olmak

Karakteri ibne olanlarla arkadasliktan evladır.

karısını paylaşan kocalar derneği

Türklerde gavatlar olarak bilinir.

ntvspor seyreden kız

Evlenecegim bayandır.

soygunda bu bir soygundur demek

Fazla amarigan filimi Temaşa edilmesindendir.