bugün

fatih sultan mehmet in cinsel tercihi bilinmemektedir. ama senin cinsel tercihini tahmin edebiliyoruz cicim.
romayı yakanlarda fenerliler o zaman kanıtıda şükrü saraçoğlu stadını yakmaları.
koskoca fatihin ak-47 ile fotograf çektirmesini bekleyen, gördüğü güç tanımı yüzünden kafasında farklı düşünceler oluşan yazarın manidar yaklaşımıdır.
iddadan öte gidemeyecek acı söylem. oldu mına koyayım herkes eşcinsel.

(bkz: mevlana nın eşcinsel olması)
yersiz iddiadır..
yahu olm bir de eksiye mi asıldınız?

kardeşim adam gırgır geçiyor resmen..
sükunet..
gül koklama ile eşcinsel olunsa idi ben önde gideniydim...

(bkz: gül fetişizmi)
gül islamda peygamberin simgesidir. bilmeden atıp tutanlar ne kadar ziyan bir vaziyetteler öyle. hazmedemediğiniz şeyleri çamur at izi kalsın mantığıyla örtemezsiniz. kendinizi tanıyın, örnek alın; kapasiteniz varsa buyrun aynı başarıyı ikiye katlayarak siz gösterin. çeneyle yürümez bu işler ya icraat, olmuyorsa saygı; ya sessizlik, beceremiyorsan yine sessizlik! *
adam gitmiş 21 yaşında o esnada dünyanın en önemli şehirlerinden birini fetih etmiş, sen hala adamın cinsel tercihindesin.
Bizans döllerinin uydurmasıdır.

Adam öyle bir koymuş ki 550 sene sonra sesi yankılanıyor.
kesinlikle gerçek olmayandır. elinde çiçek koklayan gay mi oluyor at kafası?
saçma sapan bir iddaa. haremi olan ibne mi olur.
görsel
(bkz: troll olayım derken onun bunun çocuğu olmak)
30 yaşına gelmiş ama hala bir baltaya sap olamamış afedersiniz ama yarrr...ak kafalının tekinin 21 yaşında çağ açıp çağ kapayan bir dehaya bok atma teşebbüsü.
Niye araştırılması lazım? velev ki öyleydi ne olacak? yine istanbul'u fetih ededen komutan olmayacak mı kendisi, yine mühim bir tarih figürü olmayacak mı? yine Osmanlı imparatorluğuna padişahlık yapmış bir sima olmayacak mı? velev ki eşcinselmiş, sana ne?
hah! diyorum sadece
adamın haremi yeter bu saçmalığı çürütmek için
" hem bu adam madem gay, o zaman II. bayezit nerden geldi ulan? " diye sormazlar mı adama... hem adamın zevcesinin adı bile güzel " gülbahar hatun "
tarihimizin en saygın kişilerinden birine yapılan bir iftiradır.