bugün

sadece bir iddiadır.

gül koklayan resimler yüzünden falan böyle diyor bir kesim.
iddadan öte gidemeyecek acı söylem. oldu mına koyayım herkes eşcinsel.

(bkz: mevlana nın eşcinsel olması)
romayı yakanlarda fenerliler o zaman kanıtıda şükrü saraçoğlu stadını yakmaları.
kimseyi ilgilendirmeyen durumdur.
Mevlana' dan sonra Fatih Sultan Mehmet ve arkasından artık tarihteki hangi önemli kişilerin geleceğini düşünderen başlık.
geçmişinizi baltalamayın lan..! derdiniz ne ? adam zamanında kurtarmıs mı istanbulu? evet. cinsi secimleri sizimi ilgilendiriyo? sizi mi s.kti? ki öyle oldugu, 1-2 dengesizin iddiasıdır. iddiadır efendm. kafanız mı güzel?
oğlancılık osmanlı'da hakikaten yaygındı ama mehmet'in eşcinsel olduğunu hiç sanmam. olsa farkederdim. bu da hakikat.
yersiz iddiadır..
yahu olm bir de eksiye mi asıldınız?

kardeşim adam gırgır geçiyor resmen..
sükunet..
gül koklama ile eşcinsel olunsa idi ben önde gideniydim...

(bkz: gül fetişizmi)
hah! diyorum sadece
adamın haremi yeter bu saçmalığı çürütmek için
" hem bu adam madem gay, o zaman II. bayezit nerden geldi ulan? " diye sormazlar mı adama... hem adamın zevcesinin adı bile güzel " gülbahar hatun "
saçma sapan bir iddaa. haremi olan ibne mi olur.
evet mevlana bitti sıra padişahlarda.
eee başka?
osmanlı da bir cok padisah ın escinsel olmasıda rivayetler arasında. Hatta bazı tarihcilerin iddialarına gore türk hamamları escinsel padisahlar icin ozel sebeplerle kurulmustur.
iddiayı atan ibnelere göre herkes ibne. şerefsiz o.ç. ları neye bok atacagını şaşırdılar. bakalım sırada kim var?
diyelim ki öyle, o halde daha fena, o zaman rumun, ermeninin, bizansın , işte o ara kim varsa hepsinin amına bir ibne koymuş demek ki.
(bkz: kişi kendinden bilir işi)
ırzına geçilmiş bizanslı söylemidir.
gül islamda peygamberin simgesidir. bilmeden atıp tutanlar ne kadar ziyan bir vaziyetteler öyle. hazmedemediğiniz şeyleri çamur at izi kalsın mantığıyla örtemezsiniz. kendinizi tanıyın, örnek alın; kapasiteniz varsa buyrun aynı başarıyı ikiye katlayarak siz gösterin. çeneyle yürümez bu işler ya icraat, olmuyorsa saygı; ya sessizlik, beceremiyorsan yine sessizlik! *
eşcinsellerin her baktığı şeyde kendilerini görme çabalarıdır. bunlar gerçekten mal bir kesimdir. mesela sarayda "iç oğlanları" lafını duyunca, bunlar onu hamamoğlanı sanıyorlar. her boktan gizli mana çıkarır bu zibidiler böyle.

kazancakis'in güzel bir sözü var: ne kafa, ancak duvar kırmaya yarar!
koskoca fatihin ak-47 ile fotograf çektirmesini bekleyen, gördüğü güç tanımı yüzünden kafasında farklı düşünceler oluşan yazarın manidar yaklaşımıdır.
dam üstünde saksağan vur beline kazmayı. FSM ve eşçinsel kelimeleri yanyana çok alaksız oluyo be sözlük.
(bkz: kuyruk acısı)
her çiçekçi toptur o zaman.

(bkz: bsgamk)
(bkz: yok artık lebron james)
her gül koklayan eşcinsel olsaydı memlekette adam kalmazdı dedirtmeye muktedir * * * teori.
hoca demiş ya;
(bkz: sana ne bana ne)