bugün

Ülkenin en iyi gazetecisi amk bunu begenmeyen gitsin Rasim Ozan izlesin.
rahmetli levent kirca ile yaptigi program unutulmaz.
Şu an yapılmakta olan Istanbul GP de hakem heyetinde olan kişi. Beni sasirtmistir.
Az önce akape hükümetine fena giydirmis gazeteci.
Akapenin halktan gerçek korona sayılarını sakladığını, sağlık Bakanlığı'nın halkta hiçbir güven bırakmadığını tane tane anlattı maşallah.
Tabi katiyen egitilmezler yine anlamaz.
(bkz: fatih altaylı nın uğur şahin tepkisi)
LGBT'ye röportaj vermiş olan gazeteci ve sunucu.

Sabah gözümü açıyorum, bildirimi eksik olmayan telefonumu elime alıyorum ve gördüğüm; "fotih oltoylı lpg röportajı". Böyle güne mi başlanır lan? Ben bu adamın iktidara saplamasına alışamadım daha, lpg ne amk?
Link: https://lgbti.org/gazetec...tih-altayli-ile-roportaj/

Yavaş dön, hızına yetişemiyoruz ağbi.
yanar döner bir tip. neyi savunduğu belli değil.
türkiye nin gündemine az çok bilimi sokabilmiş büyük insan.
o sebeple şahsım olarak, kendisine yöneltilen eleştirileri devede kulak misali ufak tefek şeyler olarak niteliyor ve şengör, ilber ve ahmet arslan hocalara duyduğum saygının aynısını kendisine de duyuyorum.

türkiye de dizi halinde bilim programı yapan tek televizyoncu.

saygılar reyiz.
daha sık ekranlarda görelim. mümkünse her gün.
bir kızı olan, 1.90 boyunda, yakışıklı, şöhretli bir sunucu.
valla bugün gördük ki karşısındaki en yakın arkadaşı bile olsa hem eleştirilerini hem de seyirciden gelen eleştirileri çatır çatır dile getiriyor.
28 şubat döneminde kapalı kadınlara "fahişe" diyen kabına göre şekil alan biri.
görsel
"Fatih Altaylı: Tarkan’ın 'Geççek'ini beğenmiyorsanız,
siz de bir AK Parti’ye yardım konseri düzenlersiniz!
Hülya Avşar, Bülent Ersoy, Mustafa Sandal
'geçmiycek işte geçmiycek'
adlı eseri seslendirirler olur biter"

not: çayımızı çerezimizi aldık 'geçmiycek işte geçmiycek' şarkısını bekliyoruz.
akp nin sağlık sistemini ve "akp mültecilerinin" sağlık sistemimize nasıl "çökeceğini" ve bu ülkenin asıl sahipleri olan t.c yurttaşlarının sırtına ne duruma düşeceğini net olarak 2 entry ile anlatmış. görelim:
1."Siz hastane kapılarında randevu beklerken, sadece Suriyeliler değil, Afganlar, Pakiler gelip sizin önünüze geçerek doktora ulaşacaklar. Siz giderek artan oranda ilaç katılım payı öderken, onlar tüm ilaçlarını hiçbir katkı payı vermeden alacaklar."

2."Siz vergilerle cebelleşirken, onlar sanki Monaco’da yaşarmış gibi vergisiz hayatın tadına varacaklar. Giderek düşen bir gelirle, milyonlarca Suriyeliyi, Afgan'ı, Pakistanlıyı beslemeye çalışan devlet elbette sizin payınızı da onlara verecek."

not: getirin şu sandığı konuyu çözelim.
Din düşmanı yazar.
Nisantasinda gordum, kizi mi ne vardi yaninda. Ince uzun bi adam.
Fatih Altaylı:

Bu akşam yerli yabancı sporcular, iş adamları bilimadamları ile depremzedeler için bir yardım yayını yapacaktık. Amacımız birkaç bin tane Konteyner ev almaktı. Son dakikada RTÜK’ten bir talimat geldi ''Yapmayın'' dediler...
kendisinden şikayetçi olan diyanet işleri ne yaptığı kapak;

https://twitter.com/yirmi...tatus/1628001684571004929
Fatih Altaylı Sözcü TV’ye geçecek heralde. Alın size bir kulis. Bakın heryerde duyamazsınız böyle şeyleri. En derin dehlizlerden haberler taşıyorum sizlere.
biraz cesur ve biraz zeki biri olduğu kesin. ama bir ideolojisi yok gibi. çoğumuz gibi. yaşamaya gelmiş, sadece işini iyi yaparak güzel yaşamak isteyen normal biri.
Bilmiyorum ama kendisi bana itici geliyor konuşmasını duyunca bile irrite oluyorum. Haklı olduğu şeyler çok ama kendisini sevemedim hiç..
adam gerçekten reyiz ya.
habertürk ten çaaat diye ayrıldı.
yakında verdiği bir röportajda izleyenlerini sevindirecek şeyler söylemiş.
youtube de çok kanallı bir tv hazırlıyormuş.
celal ve ilber hocalarla teketek bilim yayınları devam edecekmiş.
kendi adıyla mevcut bulunan sitesi de haberleri bağımsız olarak yaınlayacakmış.
yakışır aga destekliyoruz.
gerçekler her zaman daha faydalıdır.
Habertürkten kovulduktan sonra iyice kafayı yedi

görsel
işsizlikten iyice çıldırmış

görsel
Çoğu kişi tarafından sevilmese de ben bu adamı seviyorum.
Habertürk'ten ayrıldıktan sonra youtube yayını yapmaya başladı. Çokta güzel oldu.
Adam Hiç çekinmeden herkesi eleştiriyor ve doğruları söylüyor. Hergün severek takip ediyorum.

Keşke diğer gazeteciler de fatih Altaylı gibi olsaydı..