bugün

rezaletini montaj diye savunmasıyla cidden sınırları zorlayan ferrari sahibi medya askeri. "bağlamından koparılmış" beyaz bir çiçek gibi kendisi.

hayır arkadaş nasıl ya, manipülasyon demedin de sağdan soldan -ma, -yon, -las gibi heceleri mi kesip bir araya getirdiler?
yüzsüz herif utanmadan montaj dedi bu kadar olur. konuşmanın hangi kısmında geçerse geçsin 3 puan ordan alıp buraya ekliyoruz denilmesi nasıl açıklanabilir? bu kadar pişkin biri daha var mı acaba?
Ses kaydı şurada olan gazeteci:
https://www.youtube.com/w...hl38&feature=youtu.be
17 aralık sürecinde türkiye cumhuriyeti üzerinde oynananan oyunları idrak ederek, buna göre tavır almış, başarılı bir gazetecidir..
koyu galatasaraylı yuzme işinde iyi karakterli bir adam.
Şimdi diyeceksiniz ki neden karakterli açıklayım:
bakınız sevgili klavyedaşlarım bu adamı sevmeyen çevre var değil mi , evet var .
şimdi eğer bir gazeteci yada siyasetçi toplumda çokça seviliyorsa yavşaktır, karaktersizdir bunu senelerin birikimiyle söylüyorum.
mesela o çok gülen kadın mesela o kenan mıydı ne o işte sevilenler belli erkan tan mesela her zaman merkezde neden çünkü kendine göre akıllı
ama bu fatih her zaman düşman sahibi. Bir tarafı var bu herifin benim tarafımda değil hatta zıt fakat bu arkadaş bana da topluma da başbakana da ters olmuş sevgiyi kaybetmiş buna rağmen yazıyor yani karakter sahibi.

bu da size küpe olsun vesselam.
parayı veren fatihi alır.
Sevmediğim sözde gazetecilerden biridir. Abhazlara yaptığı saygısızlığı da unutmam.
kösele surat diyebiliriz.
ülkedeki iktidara göre konumunu belirleyen gazetecimsi şahıs diye tanımlayabiliriz.
keşke yıllarca yazdığı ne zaman adam oluruz bölümünü içselleştirseydi dediğimiz zavallı yazar ...

Edit: Hiç utanmadan işte anketler işte gerçekler diye yazı yazmıştır bugun ...

(bkz: ar damarı çatlamak)
ne zaman adam oluruz muhabbeti oldukça manidar olan iktidar yazarı.
akp'nin medya sorumlusu olarak çalışan, gazetecilik meslek etiğini paraya dürüp yemiş bir kişidir.
fatih saraç gibi para için ruhunu satmakta 1 saniye düşünmeyecek olan zattır.
en büyük ahlaksızlığı ygs 2011 kopya skandalında göstermişti. ne günlerdi azizim o zamanlar zaman gazetelerinin manşetleri şehven yapıldı ben tatmin oldum v.s ile atılıyordu sür manşetler köşe yazarları ahh ahh.. hiç değişmeyecek hayır levent kırca ne demişse iyi demiş o akşam.
fatih altaylı bundan yaklaşık 20 yıl önce ilk tanınmayan başladığı yıllarda umut veriyordu.bugün geldiği nokta ise o günlerinin çok uzağında ve oldukça kirli ilişkilerle örülü. köşesinde yer alan ne zaman adam oluruz bölümü için bu bölümü fatih altaylı gibiler yayınlayamadığı zaman diyebiliriz.
adam mısın ? sorusu sorulduğunda cevap alamayacağımız kişilik yoksunu şahsiyet.
hayatta tek başarısı sözlülerle yazmak olan, dışarda iki kelimeyi bir araya getirip karşısındakine aktaramayacak kadar irade ve idrak kıtlığı olanlar tarafından eleştirilen genel yayın yönetmeni. lan insan haddini bilecek önce. hadsiz herfiler!
tam bir gazetecidir. doğru ve tarafsızdır. bir yerlere yaranmak için uğraşmaz.
yıllarca benzeri ses kayıtlarıyla delil üretim merkezlerinden çıkan ve savcılığın hayat karartma girişimleri neticesinde ağır hapis cezalarına mahkum edilen solcu ve islamcı insanların aslında ne kadar tehlikeli olduğunu anlatmak için çok efor sarf ederdi hem tv de hem gazete köşelerinde..şu anda onu savunan bir kişi bile yok. ama bu da geçer ya hu.. çünkü büyük suçlar büyük mahkemelerde görülür fatih. biz ahirete iman ettik. sen de orada olacan.
uğur mumcu ile aynı sıfatı paylaşması bile bu ülke için utançtır. Önümüzdeki günlerde ya akp onu satacak ya da o akp'yi.
adamın dibidir.
şu an cnntürk'te hiç de yardıramıyor, gayet gerilmiş, kelime oyunlarıyla laga luga peşinde. surat kıpkırmızı. istifa neden edemiyormuş çünkü 400 elemanı kendi getirmiş de onların sorumluluğu üstündeymiş. nasıl kiralarını, okul taksitlerini ödeyeceklermiş. ulan yuh. yuh sana. akepe yüzünden işten kovulan yazarlar için tek kelime yazmadın, ne halleri varsa görsün dedin. yazıklar olsun. orası kapitalist bir ticarethane ise, işe giren ordan çıkartılabileceğini de bilerek girmiyor mu?. kime ömür boyu iş garantisi verilmiş bu ülkede.
medyanın tepeden tırnağa başbakan tarafından baskı altına alındığını söylemiştir.
cnn türk de canlı yayındadır.
(bkz: alo adaş)