bugün

varsayıma dayanan, varsayımsal anlamında kullanılan kelimedir.
henüz kesinleşmemiş olgu.
farzet kinin kullanımında kendisi yerine geçen varsayım edatı.
yepyeni bir uludağ sözlük yazarıdır,*,***.
gerçekten mi alıngan, yoksa şakamı yapıyo fikrine düştüğüm, beni şişko sınıfına sokan ama kendini de yemek yeme düşüncesinden alamayan arkadaşım. ulen, ben sana kavanozda mercimek getirmiş adamım, bir suyu çok mu görücem...
Canyoldasi !
Kanka !
Ver yuregini on sene sonra sana geri getirsin !
Guven !

Buyuk ustat ve uludagsozluk yazarligina transfer olmus insan otesi bisi
yüzü sürekli gülen, muhabbetine doyum olmayan güzel insan.
beni patent çalıştırıp 98 ortalamayla geçmeme vesile olmuş ve bundan sonra hiçbir derse çalıştırmamaya yemin etmiş * güler yüzlü, hoş sohbet sözlük yazarımızdır. bugünkü derste kimliğimi ortaya çıkarmış olması ve gelen ani soru ile inkar edememiş olmam nedeniyle insafına sığınmışımdır. ayrıca haklıdır okuduğum gibi yazamıyorum olmuyor işte uzun olmuyor... *
askerden gelince yanlışlıkla burnuna vurduğum,bi keresinde de "abartıldığı kadar sinirleniyo mu acaba çenesine dokunulmasına" diye gaflete dokunup efsane bi tepkiyle karşılaştığım güzel kardeşim...

şu an itibariyle tam 200 girdisi bulunan nadide sözlük yazarı.
özel mesajlarında entry tadı aldığım hatta bir ara kendimi kaybedip kendi yorumumu falan da ekleyecektim yazarı.
ben olmasam bu okulda nasıl eğlenecek merak ettiğim, konuşanlar listesinde beni en üste yazan ve yanına 4 çarpı atan yazardır. kıymetimi bilsindir. babamın çıktısı geyiğinin bir değişik versiyonu da babamın fotokopisidir. en yakın zamanda onu da kullanıp bu yazarımızı nirvanaya ulaştırmak planlarım arasındadır. *
iki bira içtikten sonra teletubbies adlı programda doğan güneşi anımsatan farazi kahraman. * *
varsayımlara dayalı, teoriyle anlamdaş kelime.
uludag sozluk hakkinda acil plan kurallari cikartmis kisi. bu adam sozlugu kurtarabillir demedi demeyin.swh
doğumgünü çocuğudur, pastasını alıp kutlamaya gelecek kadar da açık yüreklidir. içten gülüşleri ile gönlümüzde yer edendir, iyi ki doğmuştur, iyi ki vardır. gidince özlenecektir. *
2 gün sonra askere uğurlayacağımız ve gelene kadar da her pasta yiyişimizde, her alışverişte kulaklarını çınlatacağımız dost. her hafta arayıp bir ihtiyacı var mı diye soracağım. o değil de benden çekiniyormuş. neymiş efendim kızınca çemkiriyormuşum. dedim tersim pistir ama olsun senin yerin ayrı, bi telefonla isteklerini kargoya veririm, tabi hepsi asker yeşili olacak. gemliğe askerlik çıkarsa her haftasonu başındayız zaten orası ayrı. organizasyonları bizzat ben kendim şahsen yapacağım. *

güle güle git, gel.
gelmiş geçmiş en iyi beatmaker'dır 0.75 miyop gözümde.
ayakları yere basmayan düşünceleri anlatmakta sığınılan yoldaş kelime.
farsçadan dilimize geçmiş olan faraza ile eş anlamlı sözcük.
varsayıma dayanarak gerçek olmayan anlamına gelen yabancı kökenli kelime.
diyelim ki, varsalım ki anlamındaki eski kökenli bir söz.
hayal ürünü anlamına gelen, kimilerinin hayallerini süsleyen varlık*.
Kayra'nın sözlerine harika müzikler hazırlayan Edirne'li beatmaker.

(bkz: alt geçit)
(bkz: mertel kasetçilik)
denizden hoşlanır mısınız?
türkiyenin en iyi beatmakeri. bana göre en azından şimdilik öyle ha bi de dp var.