bugün

An itibariyle steam'de %60 indirimle 36,79 tlye satılan oyun. Oyunun en büyük dezavantajı Far Cry 3'ün çok mükemmel bir iş olmasıdır, önceki oyun beklentilerin çok yukarı çıkarınca Far Cry 4 de amaan öncekinin makyajlanmış hali diye anılmaya başlandı. Şöyle bi %80-%90 indirim olursa kaçırmayın alın derim.
Ubisoft'un enfes oyundur. Hikayenin dinamik olması en beğendiğim özelliklerinden birisi. ilk oynadığımda pagan min'i gözümü kırpmadan vurdum sonra pişman oldum. Onun dışında ne yaptıysam arkasındayım.
Far cry 3 kadar güzel bir senaryosu yoktu.Far cry 3 den oyunun pek farkı da yoktu zaten ama oynanması zevkli tabi.
mükemmel bir oyun degil ama gideri var baya.
Xbox one için şu anda 25 TL'lik fiyat etiketiyle indirimdedir.
Tüm outpostları ele geçirmeden önce tüm yan görevlerin yapılması gereken oyun. Oyunu %100 bitirmek için bir tane cargo hijack görevi kaldı fakat oyunda ki tüm outpostları ele geçirdiğim için görevi yapamıyorsun. Yapmak için tek bir şansın var oda tüm outpostları resetlemek ve en baştan ele geçirmek. Çekilecek çile değil.

Ben ettim siz etmeyin.
koca oyun annesinin küllerini serbest bırakması için oynadım ama hikaye görevleri bitmesine rağmen küllerin serbest kalması için bir senaryo oluşmadı. O ülkeye gelme amacımız neydi ne oldu. Ayrıca son bosu öldürdükten sonra da hiç beklediğim bir etki yaratmadı oyunda. Sabal'in gorevlerini seçtim acaba amita da farklı son mu oluyor? Bilen biri bilgilendirsin lütfen.
an itibariyle bilgisayarıma yüklediğim oyundur. anlaşılan kurulması uzun sürecek.
beni geren, strese sokan oyun. görev aralarında bir sakin sakin dolaşılmıyor anasını sattığımın oyununda. o kadar güzel memleket, manzara falan harika, ama iki dakika dolaşayım deyince kartalı, yılanı, timsahı, ayısı bitmiyor. hayvan çıkmasa, serseri mayın gibi oraya buraya çarparak süren cinsler denk geliyor. ama araçların radyosunda çalan parçalar çok hoş.
Öncesinde skyrim veya the witcher 3 oynayanların yüzüne bile bakmayacağı, fallout serisi gibi çöp oyun.
ay göçüm.

bre kardaşlar far cry gibi bir oyuna söz etmek senaryo tabanlı fps oyunlarının tanrısına söz etmek gibidir. etmeyin, eylemeyin.
Ben bir ara dedim şu mağaraya gireyim ne kadar güzel bir ambiyans lan burası diye. Önüme kocaman ayı çıktı. Hayvan ilk önce böğürüyor sonra saldırıyor. Ağaca da çıkamıyoruz. Resmen kaçana kadar canım çıkmıştı.