bugün

Ben bir ara dedim şu mağaraya gireyim ne kadar güzel bir ambiyans lan burası diye. Önüme kocaman ayı çıktı. Hayvan ilk önce böğürüyor sonra saldırıyor. Ağaca da çıkamıyoruz. Resmen kaçana kadar canım çıkmıştı.
ay göçüm.

bre kardaşlar far cry gibi bir oyuna söz etmek senaryo tabanlı fps oyunlarının tanrısına söz etmek gibidir. etmeyin, eylemeyin.
Öncesinde skyrim veya the witcher 3 oynayanların yüzüne bile bakmayacağı, fallout serisi gibi çöp oyun.
beni geren, strese sokan oyun. görev aralarında bir sakin sakin dolaşılmıyor anasını sattığımın oyununda. o kadar güzel memleket, manzara falan harika, ama iki dakika dolaşayım deyince kartalı, yılanı, timsahı, ayısı bitmiyor. hayvan çıkmasa, serseri mayın gibi oraya buraya çarparak süren cinsler denk geliyor. ama araçların radyosunda çalan parçalar çok hoş.
an itibariyle bilgisayarıma yüklediğim oyundur. anlaşılan kurulması uzun sürecek.
koca oyun annesinin küllerini serbest bırakması için oynadım ama hikaye görevleri bitmesine rağmen küllerin serbest kalması için bir senaryo oluşmadı. O ülkeye gelme amacımız neydi ne oldu. Ayrıca son bosu öldürdükten sonra da hiç beklediğim bir etki yaratmadı oyunda. Sabal'in gorevlerini seçtim acaba amita da farklı son mu oluyor? Bilen biri bilgilendirsin lütfen.
Tüm outpostları ele geçirmeden önce tüm yan görevlerin yapılması gereken oyun. Oyunu %100 bitirmek için bir tane cargo hijack görevi kaldı fakat oyunda ki tüm outpostları ele geçirdiğim için görevi yapamıyorsun. Yapmak için tek bir şansın var oda tüm outpostları resetlemek ve en baştan ele geçirmek. Çekilecek çile değil.

Ben ettim siz etmeyin.
Xbox one için şu anda 25 TL'lik fiyat etiketiyle indirimdedir.
mükemmel bir oyun degil ama gideri var baya.
Far cry 3 kadar güzel bir senaryosu yoktu.Far cry 3 den oyunun pek farkı da yoktu zaten ama oynanması zevkli tabi.
Ubisoft'un enfes oyundur. Hikayenin dinamik olması en beğendiğim özelliklerinden birisi. ilk oynadığımda pagan min'i gözümü kırpmadan vurdum sonra pişman oldum. Onun dışında ne yaptıysam arkasındayım.
An itibariyle steam'de %60 indirimle 36,79 tlye satılan oyun. Oyunun en büyük dezavantajı Far Cry 3'ün çok mükemmel bir iş olmasıdır, önceki oyun beklentilerin çok yukarı çıkarınca Far Cry 4 de amaan öncekinin makyajlanmış hali diye anılmaya başlandı. Şöyle bi %80-%90 indirim olursa kaçırmayın alın derim.
open world oyunu olduğu için, sistemi zorlayan bir oyundur.
şimdi amita ve sabal diye iki arkadaş var. birinin istediğini yapınca öteki tripleriniyor sana çatıyor, diğerinin istediğini yapınca bu sefer öteki marazlanıyor. sen ortada şamar oğlanısın olan bu. Zaten mişınlar far cry 3 ün aynı. sırf himalayalarda gezineyim diye aldım.

Edit:Oyun acayip hızlandı. Nefes almadan oynuyorum. mişınlar farklıymış beyler erken konuşmuşum. Yardıra yardıra oynuyorum.

--spoiler--
amitayı mikicem az kaldı
--spoiler--

spoiledit: şimdi farkettim assasinslerin(okçular) çıkardığı kuş sesi Yüzüklerin Efendisinde Faramir ve adamlarının anlaşma biçimiyle aynı.
spoiledit
Alternatif 89 tane sonu olmasi canimi sikan oyun. Ulan kac kere oynicaz babasinin sirrini cozmek icin. Pagan mini yi vurdum ve bir halt ogrenemedim. Internette de yazmiyor. Bilen varsa soylesin.
Verilen kararlara göre birden fazla sona sahip, müthiş doğa manzaralarıyla insanı bilgisayar başına kitleyebilecek, ancak hikayesi derin olmayan ve oynanışı far cry 3 ten farklı olmayan oyun.
Full ayarda yılanın gözündeki ışığı gördüğüm tek oyundur.
ubisoft'un artık oyun dünyasından elini ayağını çekmesinin zamanı gelmiştir. oyunları yapamadan alfa halinde çıkartıp duruyorlar. far cry, watch dog, zilyon tane asassin creed oyunu. hepsinin optimize problemi var, hiç birinin yapımı bitmemiş.

ayrıca zilyon tane assasin creed oyununu halen nasıl oynuyorsunuz la ? 3424*92*3492* tane asssassin oyunu çıktı, kusturdular artık. birini bile oynamadım aq.
(bkz: torrent)

yeğenlerim için yüklediğim oyun. dağda bayırda araba sürüyor, hayvanları öldürüyorlar. cnmlar yhaa.
ubisoft'un, güzel oyun başlıklarını nasıl bok ettiğinin bir örneği daha.
bir diğeri için (bkz: assassin s creed)
Abi her şeyi anlarım da

Ana karakterin yardımcısını öldürdüğümüz görevin adı dahil Fc 3'ünki ile aynı olması ve
Oyunun sonunda boss olmaması
berbat olmuş. Çok iyi bir oyunda değil. 3. Oyunun hikayesinin hafif modifiye edilmiş hali.

Ama türünün şimdilik tek örneği. Ve önemli karakterlerden birini lost'taki sayid (naveen andrews) seslendiriyor.

Ne dersiniz? yeni bir AC'mi doğdu yoksa?
Orjinal ubisoft oyunu alanları çıldırtan oyun. Ulan türkiyede 180 lira bir oyuna para veren adamı sikerler afedersiniz. Dışarıda söylemeyin.
far cry 3 ün makyajlanmış halidir. ubisoft gibi şerefsiz bir markanın oyunudur ayrıca.

aq ubisoftu.
optimizasyon on numara diyenin ahzuna verürüm. oyunda çok fazla hata var, senaryo *e göre sönük kalmış.
ilk defa bir ubisoft oyununa para verdim, bundan böylede vermeyi düşünmüyorum uplayinizide kuleye tırman etrafı gör ,sandık aç para kazan gibi oyunlarınızıda götünüze sokun gari.
muhteşem bir oyun , harika bir senaryo ve oynanabilirlik , eyvallah. ama bu oyun bildiğin far cry 3 ' ün aynısı. bildiğin aynı projeyi alıp hikayesini değiştirip piyasaya sürmüşler. fark olarak en fazla belki silah ve buzzer gibi ekipmanları sayabiliriz. başka da bir şey yok. ayrıca karakter gelişimi çok zayıf. yavaş yavaş delirip , kendini geliştiren o far cry 3 karakteri pek yok gibi. yalnız onu bunu boşverin de , cheat engine ile sınırsız mermi yapıp kale ve karakolları fethetmek kadar güzel bir şey yok.