bugün

Cumhurbaşkanı'nın yakın ekibinden kanser hastalığına yakalanan bir kişi olduğunu söylemiştim.

Bilgiyi bugün teyit ettim. Sayın iletişim Başkanı Fahrettin Altun’a geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum.

Hasan Basri Akdemir | Gazeteci

https://twitter.com/hbasr.../1456700276514099201?s=20
geçmiş olsun . hastalık kötü şey . tedavi için yurtdışına gideceğini düşünüyorum .
tabii bu tedavi uzun yıllar sürebilir .... bazı şeyler zamanaşımına uğrayabilir ...
Geçmiş olsundur. Umarım sağlığına bir an önce kavuşur ve vatana ihanetten yargılanırken sağlığı yerinde olur.
Baktı bizim millet mal. Bizden bi bok olacağı yok. Rabbim işe el atıyor ince ince.
bazen allah var mıdır diye sorarsın ya işte cevabı budur bence.
4 maaş artı huzur hakkı ayrıca karısının aldığı bilmemkaç maaş...
diğer yanda işsiz babalar, çöpten çürük sebze toplayan analar...
e allah da dayanamayıp devreye giriyor işte bazen.

yetimin hakkına girdiniz.
şehitlerin hakkını bile gasp ettiniz.
insanlara iftiralar attınız.
çok beddualar aldiniz.

ve işte netice.

tek dileğim yargılanmadan hiçbiriniz ölmeyin...
ne kadar kötü okadar kazan ama yemek kısmet olmasın . Sanırım ilahi adalet bu Tecelli bu şekilde ediyor.
kanser geçirmiş biri olarak haber doğruysa gani gani şifa dilerim.

çok zordur. insan çok yorulur, çok üzülür, her şey batmaya başlar, en çok kendine kızar.

artık yapılabilecek tek şey bir şekilde hayatta kalmaktır ve ihtimaller imkanlarla sınırlıdır.

paran yoksa öldürür kanser.

o bakımdan şanslı. umarım kurtulur.
Tanrı, arada kendini gösteriyor demek...
Düşmanımın başına gelmesini istemem millete yaptığınız manüplasyonlar attığınız iftiralar hadi bakalım kaç tane maaşınız kurtarır seni.
Demekki AKP sadece muhalifine değil yandaşına da stres veriyor dedirten olaydır.
Akape'li olmasa aslında babacan bir adam. Ziya selçuk ve bu herif, bir de mevlüt çavuşoğlu kaliteli adamlar. Akape'li de olsa doğruyu söylemek gerek. Doğruysa Allah şifa versin. Hasta olduğunda üzülmeyip sevineceğim tek akape'li var. ismi bende kalsın. Sonra frank bey bıradır'ım üsülüy, kıyamam ben ona.
Milyonlarca insanın hayatıyla, geleceğiyle, rızkıyla oynayan insanlara üzülemiyorum.
Hak hukuk bilmeyene, fakirin öğrencinin rızkını altın varaklar ile yiyenlere veriyor dersini birileri.
gerçekten hasta mı yoksa bir iltica planı mı?

inşallah haber doğrudur. yalan haber duymaktan haberlere güvenemez olduk.
bu ülkede kanser olmamak büyük başarı. adam malum kişinin hemen yanında, nasıl kanser olmasın. ne olursa olsun biz de insanlığımızı kaybetmedik, umarım iyileşir...
bir vasıfları olmaksızın haram kazançla üzerlerine çöktükleri milyon dolarların ahı da tutmuş olabilir, onu biz bilemeyiz tabi.
(img:#2210850)
Allah kalanlara sabır versin.