bugün

ben özel ve şahsi bir hesabım yok .

instagram var fakat şahsı bişe yok iş icin var.

twiter var zaten fake mıllete laf atıyom.

face o zaten yok.
Erkeğin sosyal medya kullanmayanı makbuldür. ilişkide gerginlik falan sıfır olur muhtemelen.
Anlatabilse neler söyleyebilecek olan dayı https://youtu.be/MH1-RyusWNg
Anlatabilse neler söyleyebilecek olan dayı https://youtu.be/MH1-RyusWNg
benimdir.

insanların özel hayatlarını merak etmeyen,kendi özel hayatını da paylaşma amacı gütmeyen kafası rahat erkektir.
Sadece instagram kullanıyorum ben de toplasan 10 tane foto atmışımdır.
biri bana mı seslendi lan. olm yapmayın şöyle şeyler, meğersem sazan başlıkmış.
Benim biricik pofuduk sevgilimdir. Allah a her gun sukretme sebebi. Bu seyler yuzunden kavga eden ciftleri gördükce daha bi sukrediyorum boyle akilli bi sevgilim olduğuna.
Yalnızdır kızlar tarafından da tercih edilmez. Helal olsun ona.
Hamdolsun senede bir kere girdiğim tivitir birde ayda bir kere baktığım facebook var.

Sadece var sadece.
ee ne olmus? madalya falan mi aldik/ alacagiz sanki?

tanim: populer kulturun kolelestirmedigi erkektir.
benim. vaktim yok, uğraşamıyorum geyiklerine girmek istemiyorum. gerçekten nazar değmesin diye açmadım. çok nazar var üstümde zaten.
benimdir, üçüde ego tatmini.
Whatsapp, twitter, facebook, snapchat falan filan kullanmıyorum. Bir tek instagram var o da genelde çizimler için ama gariptir ki bugüne kadar hiçbir kutlama mesajı ya da oscar almadım kullanmadığım için.

Bir önemi yoktur. Kullananlar kalitesiz, kullanmayanlar aldatmaz gibi genellemeler yaparsanız ummadığınız taştan başı yararsınız.
Benim sorunum hayatımın özel anlarını insanlarla paylaşmak istememem. Mesela üniversiteye giderken ya da öncesinde lisede birileriyle arkadaş olmuşum ama aradan yıllar geçmiş ve birbirimizi arayıp sormamisiz. Facebookta iki kelime bile hal hatir sormamisiz. Bu insanlar paylasimlari beğenecek diye cirpinmamin bir nedeni yok bana gore.

Bunun dışında sürekli mesaj vermeye çalışmak da bana itici geliyor. Tamam herkesin siyasi bir duruşu olabilir benim de var apolitik değilim ama sürekli siyasi paylaşmışlar yapmak bana saçma geliyor. Edebiyatı seven biriyim ama iki üç cümle ile sürekli birilerinin aforizmalarini paylasmak o insanlara ayıp etmek onları sömürmek gibi geliyor. Adam demiş ki oglum egonu yen bu hayatta bak eninde sonunda sen de herkes gibi oleceksin. Bunu paylaşarak beğeni toplamaya çalışmanın manası ne. Diyeceksiniz herkes böyle mi belki değil ama bence herkes böyle.

Sevilen kişilerin etkinliklerini takip etmek için twitter kullananları anlıyorum ama gerisi bana işlevsel gelmiyor. Anonim olarak burada yazıyorum herkes de goruslerimi okuyup kendine göre olumlu veya olumsuz tespitte bulunuyor. Arkadaş riyakarligi olmuyor ya da daha az oluyor.
şerefsizim benim o.
Üçünü de kullanmıyorum çok şükür.
Mükemmel birşey. Herkese tavsiye ederim.

Bir özgürlük.
beni bulsun erkektir. bi bakalım, kullanmayıp ne yapıyormuş?
Facebook hariç hiç bişey kullanmıyorum aslında facebook da kullanmıyorum sadece günde bir iki kere mesajlara bildirimlere bakıp çıkıyorum.
Saçmalardan seçmelere hiç gerek yok bence.
facebook ve istagram kullanmayanı benim.
sözlük kullanıyorsa sıkıntısı olmayacak erkektir.
cok tehlikeli bir erkektir. delil birakmamak icin hic bir sosyal medya hesabı kullanmaz ama bu tipler kesinlikle çakma hesapla Fink atıp capkinlik yapar. kullanmıyorum diye ısrarlı şekilde savunma yapandan korkun arkadaşlar.
istemem ben böylesini.
Facebook twitter ve instagram kullanmayan benimdir.
uludağ dadır .
anasinin dizinin dibinde oturandir.

erkek kurusu.