bugün

facebook sitesinin sahibi olduğunu sanan beyin özürlü bireylerin yakıştırmasıdır. bu kişilerin anası babası da cahildir.
(bkz: cahil demişsin don külot çıktı)
: (bkz: facebook hesabım yok olmasınıda istemiyom)
yolda görse selam vermeyeceği insanları arkadaş listesine ekleyip, fotoğraflarının altına "şkrm, chok tatl chıkmısin ayy cnm yhaa.." yazdırmayan insanlardır.
bu bir tercih meselesidir.hayatında ya da bir başka sevdiği arkadaşının hayatında gerçekten tahammül edemediği cahiller,gerizekalılar olabilir.onlar tarafından ekleme talebi gelebilir ya da ortak arkadaşlarda isimleri *görülebilir. bu sebeple bir facebook sayfasının olmasını istemeyebilir.video izlemek isterse çeşitli siteleri kullanabilir.böyle hakaretlerde bulunmayalım.
(bkz: bir deli kuyuya tas atmis kirk akilli cikaramamis)
(bkz: delinin biri kuyuya bir taş attı kırk sazan atladı)
üye olup onun bunun fotoğrafına "burcucum cok güzel cıkmıssın" demediğimiz için
"x diyen 100.000 kişi bulabilirim" gibi mal gruplar açmadığımız için
sacmasapan oyunları facebooktan oynamadığımız için
video izlemek için facebooka muhtaç olmadığımız için cahil olduk iyi mi?
-abi facebook diyolar...
-ne ki o, yüz kitabı gibi.
-sosyal, iletişim ağı. ya da çiftlik şeysi. arkadaşlık çiftliği, farmfriend.
-annamadım ben.
-böyle giriyorsun, dürt diyorsun filan.
-oha.
cahiller tarafından cahil olarak görünenler.
hayatında sanal insan kalabalığı bulundurmayan kişidir.
ismail yk felsefesini anlayamamaktır.

(bkz: ismail yk)
(bkz: felsefe)
(bkz: yok artık)
binlerce cahil facebook kullanıcısı göz önüne alındığında cahilliğinden şüphe edilesidir.kişi marjinal de olabilir...
bazı insanlık halleri vardır ki enteresanın önde gidenidir . misal insan çok bildiğinden , her tarafından kültür fışkırdığından , olayı aşmışlığından -lan ne işim olur bu cahillerle - modunda dolaştığından da suskun olabilir , ne döndüğünden bihaber halde gerçekten konuşamadığından da .

facebook a üyeliği olmayan adam bu iki gruptan birinin içindedir . ya da her iki kişiyi de barındırıyodur bünyede .

cehaletin olayla yakın akrabalığı yoktur.
meraba
meraba
facebook çıktı mertlik bozuldu azizim.
durumu f.ö(faceden önce) f.s (faceden sonra)diye nitelendirirsek facebook üyeliği olmayanlara cahil diyenlerin f.ö cahil olduklarını gösteren girdidir.
her facebook üyeliği olmayan cahil mi oluyor ? facebook'u olmayıpta işinde gücünde bi ton insan tanıyorum. facebook'u olmayan asosyal mi oluyor ? facebook'u olmayan cahil ise bu başlığı açıp savunanda cüheylanın alasıdır.
facebook amele kaynıyor kelime kalıbıyla aynı anda kullanılması halinde bu ne perhiz bu ne lahana turşu denilmesi muhtemel söz. ya arkdaş üye olurlar amele dersiniz üye olmazlar cahil dersiniz.*
bill gates' in cahil olduğunu da savunur bu muhterem zat kesin.
eminim ki bu başlığı açan kişiden daha akıllı ve daha bilgiliyim çünkü böyle bir başlık asla açmam.
(bkz: serdar facebookoglu)
sosyal insanlardır hayatı dogru düzgün zehirlenmeden dolu dolu yaşarlar. domuz gribinden daha büyük bi salgın olan bu hastalıga yakalanmayarak hastalıgın kaçınılmaz sonucu "embesillik"ten kurtulmuş olurlar.
not: benim için artık çok geç.Siz kaçın ben onları oyalarımmmm!!!
(bkz: sazan avı)
facebookta bilgileri kullanılarak, her an denetlenmekten hoşlanmayan kişidir. cahil değil, aksine çok bilinçlidir.

not: benim 6 tane facebook hesabım var.
benim bu cahil bayağı pis insan üyeliğim olmasından geçtim hiç merak bile etmedim.hiçbir arkadaşlık sitesini merak etmedim üye olmadım düşünün yani o kadar cahilim.ben bile kendime acıdım bak şimdi.
(bkz: göster amcalara çükünü feysbuk a girince uzamış mı)*