bugün

entry'ler (254)

selçuk üniversitesi reklamcılık bölümü

Geleceğin genç reklamcılarını hem teorik hem de pratik anlamda yetiştiricek olan hiç boş durmayan sürekli aktif eğitici geçen dersleri ve etkinlikleriyle öğrencilerinin tam donanımla hayata hazırlayan yegane bölümlerden. Aynı zamanda pazarlama ve reklam dehası olan Doç. Dr. Hüseyin Altunbaş gibi bir bölüm başkanına sahip harikulade özgün ve yaratıcı bölüm.

sadece türkiye de ünlü olabilir denilen ünlüler

caner ve tülin çifti olsa gerek.

oturup sabaha kadar muhabbet edilesi insanlar

orhan veli kanık yanında edip cansever de olucak kadehlerde rakımız da varsa...

nescafe vs türk kahvesi

nescafe - ön sevişme
türk kahvesi - orgazm.

insana en çok huzur veren şey

sevgilinin senin en salak esprine bile içten gülmesi.

kullanılmak için can atılan replikler

-Ona reddedemeyeceği bir teklif yapacağım.

hayatta başımıza gelen en güzel şeyler

hayatı daha anlamlı kılan yosun gözlü sevgili.

beraber rakı içilebilecek ünlüler

orhan veli kanık'tır

''Eskiler alıyorum
Alıp yıldız yapıyorum
Musiki ruhun gıdasıdır
Musikiye bayılıyorum

Şiir yazıyorum
Şiir yazıp eskiler alıyorum
Eskiler verip Musikiler alıyorum.

Bir de rakı şişesinde balık olsam''

bu kafada yaşayan adamla içmek lazım rakıyı...

bıktıran klişe laflar

abi bu sefer kararlıyım pazartesi ders çalışmaya başlıyorum.

facebook

antisosyal bir oluşum.

yasak meyve

kaliteli bir edebiyat dergisi.

64

3. sayısının kapağını usta çizer bülent üstünün çizdiği aylık mizah dergisi. aynı zamanda dergi içinde dergi (inception tadında) ''az dergi'' bulunmakta ve çokta hoş olmakta.

kedinin kuyruğuna teneke bağlamak

kedinin kuyruğuna teneke bağlamaktan daha fenası da torpil bağlayıp patlatmak bu kişileri şiddetle kınıyor ve gördüğüm yerde ağızlarını burunlarını dağıtacağımı bildiriyorum.

keşan peyniri

Trakya bölgesinin Ergene bölümünün bitki örtüsünün çeşitliliğinden dolayı harikulade lezzette olan peynirdir. Sezonluk olarak koyun, keçi ve inek sütünden sadece doğal peynir mayası ve tuz ilave edilerek üretilir. Tamamen doğal koşullarda üretilen bu peynir enfes bir lezzete sahiptir.

maya

üçünçü nesil ve sözlükten hemşerim olduğunu ögrendiğim yazar.

loa loa

Afrika'nın güneydoğu bölümünde yaşayan mango sineği tarafından taşınan filarya türünden bir kurtçuktur. Bir çeşit parazit solucandır. Deri altı dokularını kapar bazen de göz yuvalarının etrafına yerleşir. Afrika'nın yerli halkı arasında bütün zihni kontrol eden türleri hakkında efsaneler dolaşır.

yusuf atılgan

tekdüze sürüp giden yalnızlaşmış hayatlarımızı, küçük ayrıntıları, takıntıların verdiği çaresizliği, insanlara ve hayata karşı sessiz öfkememizi kendine özgü bir üslüpla anlatan harikulade yazın işçisi. Ne ölü ne sağ olan Zebercet'in ve her şeye karşı olan Aylak Adam ''C'' nin yaratıçısı.

kendi arasında sözlenen liseli çift

facebook ve twitter gibi saçmalıkların sıkı takipçisidirler. Herhangi bişeye canını sıkıldığında ''üff'' ''püff'' gibi tepkilerle bu ortamlarda sürekli insanları bilgilendirme çabasında olan ve ergenliğin getirdiklerini zirvelerde yaşan gümüşçüden alınmış demir halkalarla gezen arkadaşlarımız. Dışalamayın, hor görmeyin ve topluma kazandırmaya çalışın.

sözlük yazarlarının en son dinlediği şarkı

joan jett and The Blackhearts - I love rock and roll

tek harfli soyada sahip insan

faruk k.