bugün

seferberlik uygulaması nedeniyle bugün itibariyle tekrar askere alınacak yazar. otogarda hoplatma falan deyince gönüllü oldu zaaar. ulan adamı yoldan çıkarıyorsunuz heee.
bu herif bu birlik midir ne karın ağrısıdır, işte onun apaçisiymiş arkadaş. ben de yeni öğreniyorum.
sen dedim yetkili bir apaçiye benziyorsun.. bir gün bile sektirmem aga dedi her zaman cöölemi sürerim, kaşıma façamı atar öyle çıkarım dışarı. birliği temsil etmek ciddi bir iş. öyle osuruktan teyyare değil.
tırstım!
ciddiyetten uzak bir adamdım. beni de alır mısınız birliğinize demeye bırakmadan gel sen de katıl birliğimize dedi. sağolsun. gördüğüm en tatlı apaçi bu.
ne lazım dedim ikametgahım göt cebimde, diğerlerini de çıkartmam yarım günümü alır. işten izin alırım. la gel sen yahu dedi senden de evrak mı alacaz.

bakalım kaydımı yaptırdım tost söyledim bekliyorum. bana özel bir görev vereceklerini düşünürken bile kendimden geçiyorum.

artık ben de uludağ sözlük naif yazarlar birliği üyesiyim hüleaaaan!
bu haftaki doğum günü geçen haftaya nazaran pek vasat geçen yazar. durduramıyoruz doğuyor efenim.
(#18378742) bu entry vesilesi ile (#11719968) bu entry i bizlerle paylaşmış, sabah sabah mesai mesai kahkalarla hunharca duramadan gülmeme sebebiyet vermiş yazardır.

ps: aşka inanmamak 'işte budur' olarak kayıtlara alınmıştır. *
(#18378742) adam haklı beyler. sabah sabah afyonum patlamadığı için anlayamadım sandıydım ama değilmiş. sanırım bir beyin göçü var. *
hakkında bu kadar entry girildiğini görünce yine mi doğumgünü lan yoksa dediğim.
beyler iç işleri bakanlığı teftiş müdürlüğünden geldiler. doğum gününe vergi alınıyormuş, haberimiz yok.

ekip otosundan yazıyorum, sizin yüzünüzden 6 ay yatarım var. silik falan olmayın çıkınca ufak bi işimiz var.
kaşının üstünde yarası olan bela.
(#18427922) bu entry sini sevdiğim, zeki olduğu belli olan yazar.
bu yazarın sempatik bir nicki var. insanı güldürüyor.
seri eksilenen yazar.

kardeşim geçen gün ne oldu biliyor musun? bir derdim vara gittim. üşenmedim yani. dedim ki "sayın mod, seri eksiye bağlamışlar mı beni?". yanıt, netti. evet bağlanmışsınız.

ben naptım? işlem yapmayın lütfen kalsın dedim. öyle bekliyolar lan seri eksilerim.

nereye varıcam? diyorum ki sikimde değil. milletin 00:15'i bekleyip girdikleri entryleri ben sabahın köründe giriyorum. seri eksileri sildirmiyorum. bu sana bi şey ifade ediyor mu?

saat 9:15, hemen başlamışsınız lan güne. hayır bi de beklemek zorunda kalıyorsunuz beni eksilemek için.

lütfen bozma. inan senin keyif aldığın kadar ben de keyif alıyorum. gözlerinden öperim.
(#18469247)

duygularını dile getirmekten çekinmeyen getirirken de çemkirebilen yazardır kendileri.

sevilir ama sayılır mı bilmem, sayılıp sayılmadığını bilmediğim kadar naifliğini de bir o kadar bilirim.
(#18490915)

açık sözlü insanları severim. değerli dostum artını verdim inan bana, yani tasarımdan görebilirsiniz. saygılar sunuyorum efendim.
narenciye.
(#18544115)

ilk olarak şunu belirtmek istiyorum: narenj.

şimdi asıl konumuza dönelim. arkadaş diyor ki, ısmınakta demir ve aliminyon bulunur; ve fakat tunç bulunmaz. ben de bunun tam tersini iddia etmiştim. sözlerime aşağı yukarı şöyle başladım o gün:

"ısmınağın icatı 1700'lü yıllara dayanır. ısmınak doğada kendi halinde bulunabilen bir elemenyum veyahut bileşenyum değildir. sonradan icat edilmiş bir zebzedir. bir felsefedir ısmınak. ısmınak; röneysansikten sonra bilim, felsefe ve grup sekste ilerleyen sarı saçlı avrupalının, biraz yumurta, biraz yoghurt, biraz normal ot, biraz da demir, halemenyum tenekesi ve doğal olarak tunç katarak icat ettiği bir zebzedir."

o görüşmenin kayıtları internet aleminde, sosyal medyada ve vhs teyib kasetlerinde mevcurt. isteyen açan dinler.

dost parlamentosunda yaptığımız ve parlament mavisi bir gömlek giyip geldiği o gün de bunu ona deklare edip, bilhassa ekispres etmiştim. ekispres etmesem neyse.

ama kendisi hala bilimsel olmayan, hurafelere dayanan bilgileri savunup; deneyle ve genel-geçer bir metodoloji sonunda ortaya çıkan bilgileri reddetmektedir.

lütfen birileri buna haddini bildirsun daaaa! bildursun allaşkına.

laz etti beni de.
nick altında kendini ifşa etmeye devam eden yazar. alayına gider haa ayık olun!!!!

görsel
http://media4.ntvmsnbc.co...ibi/temelreis.hmedium.jpg
yeni filminin ilk fragmanı internete düşmüş fenomen.

http://inciswf.com/1286674640.swf
(#18544115)

görsel
(#18572891) teşekkürlerimi borç bilirim.*
bu sefer doğumgününü kutlamayacağım yazar. bizim inanışlarımız göre bir adamın doğumgünü yılda beş kere kutlanır.
altı değil!
yeni albümüyle tüm seçkin müzik marketlerde:

görsel

edit: aga bunu işte budur olarak ekleyen yazar var ya ben ne diyim. ahahaa kardeş bana mesaj at kim olduğunu hakkaten merak ettim.
bilim düşmanı, skolastik bir kişi.

orta çağ avrupasının engizisyon mahkemelerinde papa'nın avukatı, reform ve rönesansın düşmanı.

skimin gırığı.
ben bu herifle monopoli oynamam. yani muhabbetine falan bişi diyemem ama bazı insanlarla monopoli oynamamanız gerekir. iki kere iki dört. aklıma geldikçe delirecek gibi oluyorum.
(#18613696)

şimdi bu arkadaş diyor ki, "birini ikaz eden adama mukiz, ikaz edilen adama da mekaz denir" eyvallah, bilmiyordum bu benim hatam der, cahilliğime veririm.

amaaa gelsin şunu açıklasın:

o mantıkla, iranlı birine de murin denir mi? bunu açıklasın.

ayrıca galatasaray paso 2.'yi geçip 1. oluyor, bunu da açıklasın.