bugün

Keyfine düşkün kürttür.
işin raconunu bilendir. sonra da de eşeğe sarılıp uyur.
Muhtemelen içtiği sigarada kaçaktır.
normaldir , bir kürt 15 metre havaya zıplayabilir , çömelerek yaklaşırsanız gayet uysal hayvanlardır.
vatanseverlik yaptığını zannederek kürtlere hakaret eden ya bilerek bu fitneyi körükleyen bir vatan hainidir ya da ergendir,

terörist pkk ya söveceğim diye, kendisi gibi ırkçı ergen kürtleri pkk nın kucağına iter bu söylemleriyle,

ben kesinlikle masum, komiklik olsun diye yapılan şeyler olduğuna inanmıyorum, içinde iyisi de kötüsü de olan bir ırkın tamamına hakaret etmekte başka ne amaç olabilir ki?

zira hepimiz, içinde iyisi de kötüsü de olan bir ırka mensubuz,

Allah bizleri ırklarımıza göre toplamayacak haşir meydanında,

Allah sizleri-bizleri ıslah etsin.
Çünkü Kürt olmak ayrıcaktır.
(bkz: öşek)
aynı işi yapan türk den farkı yoktur.
kondom kullanmayan şekil kürttür, kontrolü sevmez.
(bkz: bir kürdün vazgeçme eşeği)
işte komiklikler şakalar..
beyni olmayanın mizahı da böyle oluyor tabii..

eh merak etmeyin edirneden çıkıldığjnda bizim de namımız öyle pamuk şeker değil..

amına koydumunun biyolojik insanları sizi..

değil insan, değil türk..

böcek bile değilsiniz..
Bu kürtlere de katiyen laf söylemeyeceksin zira saksocuları hemen tüm takım defansa geçiyor "ırkçı, faşist" diye. Sanki ülkede eşekler arjantinliler skiyor.
bunu yazabilen, bunu komik bulan, tüm kürtlere bu yakıştırmayı yapabilen değil milliyetçi insan olamaz.

ben sizin ilkokul seviyesinde mizahınızı..
Tebrikler liseli, bütün ülkeyi Kürtlere karşı savundun şuanda. Buna gülende, destekleyip devam ettirende Türk olamaz, eğer türkse sizin durumunuz daha vahim.
bu işin kürdü falan yok....
gerçek bi olaydan: adamın biri atı 1 saatliğine kiralıyor para karşılığı cinsi münasebette bulunsun diye...
adamın boyu kısa yetişemiyor, uğraşıyor olmuyor vee vakit doluyor...
adam geliyor "hadi süren doldu çekil o atın arkasından"......
işini bilen kürt'dür.
eşşek siken adam tütün içer amk.Sigara parası olsa eşşek sikmez zaten.