bugün

Herkesin bir adı vardır,
kişiliği vardır, hayatı ayrıdır, mezarı ayrıdır ve hesabı sadece Allah a dir.
Kendi cennetini de cehennemini de kişinin kendi belirler.
Eşcinsel, lezbiyen, gay yada her ne ise,
Bu başlığı sürekli açmak da ne...
kabak tadı veriyor aynı şeyleri görmek. provoke etmenin ne anlamı var.
böyle yerlere gelipte küfür yemek,hakaret edilmesi hoş bir şey mi? Söyleyen de söyleten de insan yani Edep, adap bilmeli.
Sapkınlık yada hastalık yada adı her neyse bu kişinin kendi tercihidir. Yaşadığımız bu toplum ve inancımız kabul etse de etmese de baskı ile böyle şeyler değişmez, değiştirilmez.zorlamak yada vurmak yada öldürmek değildir bu.
Özel hayatınızı böyle yerlere taşımayın lütfen.bu toplumun inancına göre değil.
Burasını amacından saptırmayın.
Hepimiz insanız, empati yapalım, biraz saygı lütfenn.
Evet ilgilendirmez bundan dolayı haklarını hukuklarını savunmakta kimsenin umurunda olmayabilir.
Siz kimsiniz de eşcinsellere küfür ediyorsunuz, siz gibi kokuşmuşlar boyna lgbtlileri hedef tahtasına oturtunca suç değil sözde RTÜK eşcinsellerin hayatını anlatan şeylere sözde ceza verince suç değil biz konuşunca suç öyle mi yazık.
iyide senin cinsel sapkınlığından bize ne ,niye ilan etme ihtiyacı duyuyorlar müşterimi arıyorlar.bunun yeri burası değil. Ne halt ediyorsanız başka yerde yapın.yapmayın bence.
Siz kimsiniz de eşcinsellere küfür ediyorsunuz, siz gibi kokuşmuşlar boyna lgbtlileri hedef tahtasına oturtunca suç değil sözde RTÜK eşcinsellerin hayatını anlatan şeylere sözde ceza verince suç değil biz konuşunca suç öyle mi yazık.
Sapık sizsiniz olum kokuşmuş herifler.
Hz Lut seni onurlu yaşama davet ediyorum.
Biz zaten onurluyuz onur yürüyüşü yapıyoruz.
Herkesin hayatına kimse karışamaz diyosunuz yani:)
top gardaşlarıma hep nötr yaklaştım neticede kendi yaşamları...bulunduğum ortamda olmaları rahatsız etmez ama haddini aşıp askıntı olursa falan oraya gömerim onu....
Eşcinsellere herkes saygı durmak zorundadır. Kimse anasının karnından cinsiyet ya da ırkını seçerek doğmuyor.
Evet efendim kimseyi de enterese etmez evet.
Eşcinsellerin hayatı kimseyi enterese etmez evet sapık sizsiniz evet.
Evet efendim kimseyi ilgilendirmez.
Eşcinsellerin hayatı kimseyy enterese etmez yüz kere evet.
çok doğru bir cümledir sonuna kadar katılıyorum.
Kaşıntısı tuttukça gelip tatava yapıyor galiba bu da..
Siz eşcinsellere uğraştığınız sürece yazılacaktır bin kez daha söyleyeceğim, eşcinsellerin hayatı sizi enterese etmez!
Evet efendim eşcinsellerin hayatı kimseyi ilgilendirmez enterese etmez. Antik yunan'dan Osmanlı'ya var olan eşcinselliği kimse yok edemez.
Sizin tipiniz çok mu güzel lan sizene hem eşcinsellerin hayatından sanane.
Enterese olmadığımız konular gözümüze gözümüze sokulursa enterese olunur. Hayır madem enterese Etmiyorsa neden uplıyorsun bu saçma başlığı?! Tam bir eşcinsel klişesi eşcinsel kezoluğu var biraz bunlarda hep ilgi odağı olma manyaklığı gibi bi şey. Hayır Dünya sizin etrafınızda dönmüyor, evet sizi sevmeyen insanlar var çünkü aşırı irite edici hareketleriniz var, ve onlarda sizi sevmeme hakkına sahip bunu da kabullenip kendinizle barışSanız iyi olur. Barışık olsan burada bu tip ibnelik yapmazdın. Kendisi ile barışık insanlar bu tip konulara pek takılmıyor hatta umrunda olmuyor.
Bunlar pisliklerini zaten yıllardır yapıyorlar. Sokağa çıkıp bağırıp, çağırıp eylem yapmasınlar yeter. Biz sizin ne pislikler yaptığınızı bilmek zorundamıyız.
bana sulanmadığı sürece sıkıntı yok. ha bir lezbiyen sulanırsa tokadı basarım. sen lezbiyensin erkekle ne işin var?
Escınsellik sapıklıktır.solculukla alakası yoktur.bunu sokun su top beyninize.
tipik ibne beyanlarından biridir. sizleri görüp çoluk çocuğun ibneliğe adım atmasını istemiyoruz..

görsel