bugün

eşcinsellere ve çeşitli tercihleri olan insanlara saygı duyma saçmalığıdır. çeşitli tercihten kastım ; biseksüeller değil sırf. homolara saygı duyuyorsan, sübyancılara da saygı duy. hayvan fetişi olana da saygı duy. Erkek kadınla ürer. anti ibne.
(bkz: entry nick)

homofobik olmamakla birlikte kimseye saygı duyma zorunluluğum olmadığına eminim.
beni sikmeye çalışmadıkları sürece yapacağım iş.
yazar burada tecavüz-ü arif yapmıştır.
görsel
saçmalık değil doğru olandır.
sübyancılık ve hayvan fetişi tercih değil, doğrudan sapkınlıktır ve suçtur. çünkü bu tür ilişkilerde karşı taraf cinsel birleşmede bulunup bulunmayacağına kendi karar veremez, bu iradeye/güce sahip değildir.

eskiden erkeklerin kadınlarla yalnızca üremek amacıyla cinsel münasebete girip erkeklerle evlendiklerinı düşünelim lütfen.

(bkz: kime göre neye göre normal)
bana dokunmayan yılan bin yaşasın.
eşcinselliği, sübyancılık ve hayvan fetişciliği mi ne onla bir tutan cahil ergen zırvası.
(bkz: kavram kargaşası yaşamak)
eşcinsellere saygı duymayanlar buna saygı duyabilirler misal efendim.

http://galeri.uludagsozlu...boy-uzunlu%C4%9Fu-307038/
Kendine gelince, ''Herkes bana saygı duysun'' demesini bilirsin.
insanları kendi haline bırak ne yapmak istiyolarsa onu yapsınlar ben demiyorum yaptıkları doğrudur ama günü gelip yaşlandıklarında torun sahibi olma vakitleri geldiklerinde bir çocuklarının bile olmadığını fark edince doğru yolu bulacaklar ama çok geç olacak.
(bkz: insan olan herkese saygí duymak gerekir)
seni doguran sana nasil saygi duyup cope atmadiysa sende insanlara saygi duymalisin derdi rahmetli dedem.
benim nasıl bir erkek olarak kadınlar ilgimi çekiyorsa, başka bir erkeğinde ilgisini erkekler çekebilir. bir insanı sırf cinsel isteği yüzünden yargılamak aptallıktır. ortada bir sapkınlık veya zorla olan birşey yok. sonuç olarak bu görüş hala cahiliye döneminde olduğumuzun kanıtıdır.
eşcinseller birtakım yerlerine batıyorsa, veya girip çıkıyorsa saygı duymak zorunda değildir efendim.
bu arada ''saygı duymayan saygısız kişinin'' ergenlik zamanında başından kötü tecrübeler geçmiş olabilir efendim.
tecavüze uğramış olabilir,
travesti dokundurmuş olabilir,
vs... olabilir yani efendim.
hormonsal problemi olan insanlara tabii ki saygı duyulması gerekiyor. bu bir hastalık sonuçta. kanser olana saygı duymak nasıl adabı muaşeret kanunuysa, o da öyle. buna saygı duymayan insan kendine saygı duymuyor demektir. yeri geldiğinde onlardan kendi saygı bekler, ancak kimse kendine veya karşısındakine saygı duymayan birine saygı göstermek zorunluluğuna sahip değildir. biraz daha duyarlı ve biraz daha saygılı bir toplum olmak dileğiyle...
sana hallenmedikçe saygını bozma.
(bkz: ibne avi)
edit: ibne eksileri yağıyor ahaha
Saçmalıktır. Saygı duyanlar kendileridir zaten.
saygı duyarım ama eşcinsellik saçmalıktır dediğiniz anda saçmalık olmaktan çıkacaktır bu saçmalık.
saçma bir saçmalık.
(bkz: saçmadır ayol)
(bkz: homofobi) saygiyi escinsellige degil ozel hayata duymak gerekiyor.
(bkz: herkese her görüşe saygı duyan ezik)