bugün

emel müftüoğlu'nun yeni albümünün adı. ama asıl önemlisi yapımcı fatih aksoy'un bir tv kanalında bu yönde yaptığı açıklamaya kızan sezen aksu'nun yazdığı şarkının ta kendisi.

eğlenilecek kızlar var
evlenilecek kızlar var

kim bu bize soru sormadan
adımızı koyup sınıf sınıf ayıranlar

anneni de böyle üzdüler oğlum
canlarından bezdiler oğlum
babalar dere tepe gezdiler oğlum
hak mı hukuk mu bu

hadi ordan hadi bize masal anlatma
adalet istiyoruz aklını oynatma
hazır ol isyan çıktı güzelim
boşyere mercimeği fırına veripte kaynatma

şarkının klibinin yönetmenliğini ise okan bayülgen yapmış.
netice de hep aynı işlemin uygulanacağı kızlardır.
haa şimdilerde kız mıdırlar?
tartışılır..
(bkz: evlenilecek kiz var eglenilecek kiz var)
böyle bir sınıflama yapmaktansa eğlendiğin kızla evlenirsen ya da evlendiğin kızla eğlenmeyi başarabilirsen sorun çözülmüş olur.
-eglenilecek kizlar evlenilecek kizlar!
+usta şu sarışın ne kadar?
-80 abi.
+iyiymiş. eğleniliyo mu onla?
-olmaz mı abicim ben de ondan kullanıyorum evde.
+iyi,ver bi bakalım.
-burda mı olsun,paket mi?
+paket olsun,paket.
+bonusa kaç taksit yapıyorsun?...
kıçımın kenarı bir düşünüş biçimi. biz ne zaman bu gerzekce fikirleri bırakacağız, o zaman bir şeyler gerçekten değişecek.

ben bütün sorunlarımızın, kadın-erkek ilşkilerindeki ikiyüzlülük ve tutuculuktan kaynaklandığını düşünüyorum.

bu kadar hoşgörüsüz bir toplum oluşumuzun altında da cinsel bozukluklarımız var.
YEni çıkan bir şarkı adıdır . Emel Müftüoğlu seslendirmektedir.
ne hikmetse genelde eğlenilecek kız olarak gören ve yaptığı her haltı yanındaki abazan gruba anlatan kozalakların o kıza aşık olduktan sonra evlenmek için yalvarmaları ve allah büyük dedirten paradoks.
aynı durumun erkekler için de geçerli olması şaşılası bi durum olmasa gerek.
kızların açısından baktığımda*erkekler böyle düşündükçe evlenilecek erkek olmadığını düşünürüm.
hoş bir şarkı. birkaç yıl eğlenip hazır olunca da evlensek? *
eğlenilecek kızlar var *
evlenilecek kızlar var *

dürüst olalım bence; muhteşem yaratık kapılmamışsa mutlaka bir sebebi vardır. bu durum onun eğlenilecek biri olmasıyla alakalı bir durum değildir.
asagidaki kisilerin tamaminin yasiniza uygun oldugunu ongorursek, hangisini elini tutup ailenizle tanistirmak, cocuklarinizin annesi olarak gormek istersiniz ?

a) cagla sikel
b) melissa P
c) tugba ozay
d) demet akalin
e) ayse hatun onal
f) candan ercetin
g) pinar altug

hmm...

iste fark budur.
(bkz: ikisi bir arada güzel olan şeyler)
dinlenildiğinde, söz ve müziğe bakılarak, "ya sezen'in* ya da nazan'ın* bu şarkı" denilen, sonunda sezen den olduğu anlaşılan, altyapısı oldukça iyi, keyifli şarkı. ayrıca, aradaki rap kısmını söyleyen kişinin kim olduğu merak edilmektedir.
böyle düşünen bir ticky gene eğlendüğü kızlan evlenür. sorun yok.
bu şarkının sözlerini ben yazsam afaroz edilip memleket dışına sürgüne gönderilmiştim.
bir de "aleme de haber uçurduk dedik ki maçolar düşsün yakamızdan" kısmı var; anlaşılan sezen hanım racona aşina, emel de öyle bir söylüyor ki maçolar yakalarından düşmesse topuğuna sıkacak sanki.
gülüp geçilecek insanlar
gülmeden direkt geçirilecek insanlar!
eglenilecek kız çoktur.
evlenilecek kız yoktur.
birbirine yazılışları kadar benzemeyen tamamen farklı kızlardır. bu iki 'farklı' kız 'aynı' ortamda bulunamaz.

evlenilecek kız için (bkz: annesinin dizinin dibi)
eğlenilecek kız için (bkz: eğlence mekanları)
eglenelecegin kız, evlenecegin kızın karesinden iki fazlaysa evlenecegin kız bölü eglenecegin kız pipinin karekökünden kac fazladır? sorusunun cevabına tekabül eden cevap farkın kendisidir.
Eğlenen kızlarla yakından uzaktan ilişkisi olmayan kızlar topluluğudur.
uzun uzun anlatmaya gerek yok:
evlenilecek kızlar, evlenilecek erkek bulurlar evlenirler mutlu olurlar..." evlenilecek ama eğlenceli olan her iki kişi için hayat şahane devam da eder!!"
eğlenilecek kız kişi, eğlenilecek oğlan kişiyi bulur, kaybeder, yeni bir tane daha bulur bir daha kaybeder, bulur kay.....bu böyle sürer gider. yaş gelir kemale eh yaşlılık da var derler. eğlenilecek erkek şahıstan birini kafalayıp evlenirler. çocuk yoktur, moruk olunmuştur, onlara göre kar kalan geçmiş eğlenceli günlerdir.

"geri kafalılıkla ilgisi yoktur. eğlenileceklerin işine gelmediği için bu açıklamalara karşı gelmektedirler!!!"

en güzeli hayatı duru ve eğlenceli yaşayabilmektir.
erkeklerin şanslı olması onların o şansı kendileri için yaratmalarına bağlıdır! tabi bayanların da!!
yaratanlar hem eğlenir hem evlenir hem de süper bir hayatı yaşayacakları güzel bir hatun/ bey kişi bulurlar.
EĞLENMEDiĞi KIZLA EVLENEBiLECEK KADAR SALAK ADAM VARSA BIRAKIN MUTSUZLUKTAN GEBERSiN.
eğlenilecek kızların evde kaldığı görülmemiştir. Nedense hep evlenilecek kızlar evde kalır.