bugün

yeni bir 8. nesil yazar. sözlüğe faydalı olmasını diliyoruz.

(bkz: hoş geldiniz)

- sağlam bi giriş yapmış sözlüğe.

edityan: sözlüğe faydalı olmasını dilemiştik ama ne yazık ki...

(#12205624)
(bkz: bir troll doğuyor)

ya da doğmaya çalışıyor diyebileceğimiz yazar.
hoşgelmiş sekizinci nesil yazardır. daha yakından tanımak; kafamdaki troll mü değil mi çatışmasından kurtulmak isterim.

edit: çatışma matışma kalmadı. demek ki insanlar için üzülmemek gerekiyormuş!
edit2: yok yok sevdim keretayı*.
yeni trollümüz hayırlı olsun.

günlerden sonra gelen edit = populist gençliğin bir örneği daha hadi tanınacaksın da ne olacak amk.
(#10773699) ne kadar hayal gücünün gelişmiş olduğunu gösteriyor...
(bkz: dont feed the troll)
daha daha yetmez bu...
maldanadamın entrylerini oku. onu idol almanı istiyorum...
hobi olarak kol kesen yazar.
(#10773796)hayal dünyasını foseptik çukuru gibi kullanan yazardır.
fedakar bir abi; her eve lazım.
troll bile olamayan, saçma sapan başlıklarıyla sözlükten soğutan, liseli olduğunu düşündüğüm yazarcık.
sabah sabah kahkaha atmama sebep olan yazar.*
açtığı başlıklarla insanı sözlükten soğutan, liseli bile olamayacağını düşündüğüm yazarımsı.
(bkz: star ışığı var bunda)
öğlen öğlen kahkahalar attırabilmiş yazar. hoşgelmiş. umarım diğerleri gibi sen de baymazsın dostum.

(bkz: tek koluna sağlık)*
birden troll damgası yeyince baktım entrylerine direk.
tanımsa; tek koluyla ard arda bu kadar uzun entryleri nasıl girdiğini merak ettiğim yazar.
(bkz: sanal klavye)*
yer yer güldüren bazen düşündüren yazar hoşgelmiş.
daha çok bilgi içeren entry girmesi dileğiyle.
saçma ama komik, kuralsız ama matrak.
birinin acilen elinden klavyesini alıp elektronik saat bile kullanması yasaklanarak hayal gücünün zirvesine çıkması sağlanması gereken yazar.(böylelikle espriyi yakalar belki yada ironiyi.)
entrylerin'i bugün keşfettiğim hayal gücüyle altın portakal, oscar ne varsa toplayıp götürücek yazar. gülmekten krize girdim.
hayatında bağrına bağrına türkü söylediği bir ezik o, acıların içindeki hayatını küçük mutluluklarla güzelleştirmeye çalışır hep, herkesi sever, herkesi çok sever...
hoşgeldin şimdi aynı hoşlukta git.
milletin değerleriyle oynayarak trolluk yapmaktansa, kendi hayal dünyasını anlatarak, gülmekten yardıran yazar. tek koluna sağlık.
ezik adam.

(bkz: yaz evladım)
nik altının birden şenlenmesinden hareketle donanımhaberde "uludağ sözlükte meşhur oldum" şeklinde bir konu açmış yazar.