bugün

olum alkolik çapulcular olarak girdiğiniz eylemden, toplu miraç kandili kutlayıp simit yiyerek çıktınız. tayyip sizi oyuna getirmiş olmasın. *
görsel

Her ne kadar namazda doğru durmasını bilmeselerde, başlangıç için başarılılar.inşallah devamıda gelecektir . Allah kabul etsin canlarım. *
vallahi doğru tespit, adamlar 1 haftada imana geldi...

auhauhauha

süper başlık...
yine, size mi kaldı milletin dini, inançları sorusunu sordurur bize. kardeşim artık bırakın şu dini karışıtırmayın şu lanet işlerinize,

düşürmeyin dini bu kadar. yatıyorsunuz din, kalkıyorsunuz din. biraz okuyun kitabınızı da görün bunların ne kadar günah olduğunu. bırakın herkes

istediği gibi, diğerlerine saygı duyarak yaşasın inancını, sizin gibi inanmayanlara bok atarak yaşamasın kimse.
onca yıldır namaz kılıyorum yeminlen böylesini görmedim. adamların bazıları kollarını kadın gibi meme hizasına getirmiş. mezhep farklılığı desem namaz mezhesel olarak bu kadar değişiklik göstermez. dalga da geçmiyorlar ciddi bir yüz ifadeleri var. çok şaşırdım yüce yaradan kabul etsin ne diyeyim. bir ara öğrenirsiniz diye umuyorum.
görsel
o kişi için vaka-i hayriye olarak tanımlanabilir.
dinsiz bir hareket değildi zaten. akp nin kendini dinin temsilcisi diğerlerini dinsiz gösterme algısı var. dini kendine kalkan olarak kullanıyor ve ona muhalif olanları dine muhalif gibi gösteriyor.( iyi taktik ama sadece kendi aptal seçmenini kandırıyor)

yoksa dinsiz bir hareketi üç beş şarkirt mi önleyecek?

sizin yaptığınız din tüccarlığı sadece ama şunu kabul etmek gerekir ki, din çok satar.