bugün

Bazı kızlar mısır uygarlıklarında yaşayan firavunlar gibi sürmese güzel 1 ürün aslında.
Makyaj yapmaktan nefret eden biri olarak benim bile sevdiğim( sade olduğu sürece) makyaj malzemesidir. Tabi öyle okula giderken bile süren tiplerden olmadım hiç. Sadece şık giyinmem gereken yerlerde sürerim kızlara da bunu tavsiye ederim. Ayrıca süremeyen varsa zorlamasın yoksa hem kalın hem şekilsiz oluyor. Jokere benziyorlar.
erkeklere yakışan eylem. kadinlar, siz bok sürün. sürme erkeğe daha bir yakisiyor.
Ilk zamanlar sürmesi zor iştir yok sağ sol eşit mi yok kuyruğu düzgün oldu mu tabi zamanla alışılır kolaylaşır.
gözüme lens takarken bile sinirden elim ayağım titriyorken kız olsaydım bir çok kez gözümü çıkarırdım.
El alışınca çok kolaydır.
Simetrik çekilebildiği takdirde bakışlarınıza çekici bir ifade kazandıran makyaj veli nimeti.
Bir süre sonra alışkanlık yapıyor,sürmediğinizde göz kapaklarınızı çıplak hissediyorsunuz.
Alışkanlığa dönüşene kadarki süre içinde iki göze de eşit çekebilme becerisini kazanıyorsunuz.

Edit:ehliyet gerektirmez.
trininad&tobago'lu bilim insanlarının ''eyeliner sürmek mi?, eyeliner çekmek mi?'' diye senelerdir üzerinde çalıştığı kadın göz süslemesi.
bence eyelinerlemek.
evet.
Ayni cekilebildiginde super.
Olmadiginda panda etkisi yaratan kozmetik.
Kızların hepsinde de çirkin duran cadı gibi etrafta gezmeleri için üretilmiş makyaj malzemesi.
Esmer kızlara katlanma sebebidir.
sürmek değil de çekmek fiili ile daha bi anlamlı olan eylem. eyeliner ise; sabahın köründe çekmeyi bir türlü beceremediğim için sinirlendiren, bok varmış gibi güne kötü başlamamı sağlayan makyaj malzemesi.
Is yukudur . Eyri büyrüde olsa bir kalem cekin ve aplikator yada firca yardimi ile dagitin 3 kat rimel surun oh mis.
Gel otur kanka o eyelineri vicdanına kadar niye çektin anlat bakim dinliyorum.
bazı türk kızlarımızın sonsuza kadar sürdüğü hede hödödür.

ayrıca çile hele ki likit ile çekiliyorsa ufacık bir el kaymasında mahvedebilir. fakaatt fırça ile maybelline'nin özellikle ince uçlu bir fırçası var onunla harikalar yaratabilirsiniz.
çoğu kızın bilmediğidir. sürmeyi bilmiyorsan deneme.
çizim yeteneğimden olsa gerek, kolayca ve eşit sürebiliyorum, hatta başkalarına bile sürerim. Uygun şekilde sürüldüğünde her kıza yakışacak bir makyaj ürünüdür.
Kuyruk algısının ülkemizde yanlış algılandığı hede. Kaşlarınıza kadar çektiğinizde eyeliner sürmüş olmuyorsunuz.
abartmadan sürüldüğü vakit kadına en çok yakışan makyaj malzemesi. ancak bazı kadınlar o kadar bokunu çıkartıyor ki sanırsın savaşa gidecek hazırlık yapıyor.
bir kadının bakışlarına anlam katar.
sürülürken ağız açılıp, sağa sola yamulmazsa kabul olmaz.
görsel

bu da var.
düzgünce sürmek isteyenlere tavsiye, dipliner ile sürülmesi daha kolaydır.
görsel
kedi gözü hoş oluyor. yapın bayanlar.