bugün

(#29678819) yaşıtım olan 11. nesil bir yazar.

buyrun, sanık sizindir.
bugün çoşan hatun.
yarında coşacak hatun. *
her gün coşacak hatun *
Çılgın lady sözlüğü çoşturuyor. Evet.
Ladyli nick mi kaldı bu nedir arkadaş.

Ergen yuvasına döndü sözlük iyice..
Marlboro touch marka sigara içen yazar.
çekici bir yazar. hangi yöne çeker bilinmez.
hoş yazardır, hemcinsi olarak beğendim ben.
Guzel kadin.
Ya bilmiyorum tatlı biri ama burda fotoğraf paylaşması kendini pek de iyi lanse etmiyor. Gözümde milyonların Bacısının dekoltesiz hanfendi versiyonu canlandı.
marlboro layt içmesi dışında pek bir kusuru görünmeyen yazar.
http://m.uludagsozluk.com/e/29687633/

Ne kadar da edebiyatçı bir kız kalp ben.
(bkz: #29685362)
Burun delikleri gayet geniş, sağlıklı ama arka dişlerinde biraz tartar oluşmuş yazar.
Daha yakın plan foto gönderir ise daha detaylı muayene edebiliriz.*
Fotoğraf paylaşmayana kadar (bkz: sweet lady) nin yeni nicki sandığım yazar kişisiydi.
Dün gece türkü bara gidip birlikte istekte bulunduğumuz yazardır.
Bu kadar entry girilince kesin kendini ifşa etmiştir dedim doğru çıktı. Yazmak zorsa kendinizi paylaşın. işe yarıyor.

1 yazar
gözleri dışında bir güzelliği olmayan şahıs. neden bu kadar abartılıyor dememeye de gerek yok zira sözlüğün tüm yalaka ve abazanlarının nick altında dolaşması abartı düzeyini gösteriyor. ilgi çekti başarılar yazarı.
milyonların bacısı ile yarışır.
(#29691826) entrysi ile tamamen doğru ifadede bulunan tebrik ettiğim yazardır. sagyılar.
sen ne yaptın be kendine güzel ablam demek istediğim ve tüm sözlük ilgisini üzerinde topladığı için tebrik ettiğim teyze yazar.
hoş gelmiştir. şair ruhlu insanlardan zarar gelmez.
ağır bunalım, ağır melankolik bir tip gibi geldi bana... bende bunalım ve melankolik olduğum için entrysinden tanırım adamı... sanıyorum çoluk, çocuk, ergen felan da değil bir yetişkin güzel... o zaman başarılar...
zooken gibi fotoğrafı vardır. korkulmayacak gibi değil.
O attıysa ben bile atarım diye cesaret aldığım yazar.