bugün

Evliliğin en güzel yanını sikeyim diyerek hızlı giriş yaptığım mevzu.
Çocuk olsa gerek.
şömine başında fikirlere saygılı bir şekilde tartışabilmek. ülkede salak çok olduğu için entel kız şart oldu.
Düzen bi kere ya bundan iyisi olabilir mi?iyi anında kötü anında,ömür boyu yanında olan birisi..
Cocuk sahibi olabilir ve insanlar bunun icin sizi takdir ederler. Aksi durumda dislanirsiniz. Baska da bir avantaji yoktur.
Cocuk sahibi olmayi dusunmeyen birisi icin evlilik gereksiz sorumluluk ve ozgurluk kisitlamasindan baska bir sey degil bana gore.
Su anda yapamadigim hic bir seyi evlenince yapabiliyor olmayacagim. Ama su an yapabildigim cogu seyi evlenince yapmakta biraz daha zorlanacagim. O zaman adama sormazlar mi, deli mi sikti ?
çocuk sahibi olmak. hayatınız boyunca size bağımlı yaşayacak insanın, sizden bir parça olduğunu bilmek hiçbir şeye değişilemeyecek bir his. minicik elleri, burnu ve dudakları içinizi ısıtır, hayatı sevdirir.
Duyduğuma göre boşanmaktır.
Evlilik borçlar hukuku sozlesmesidir. Sevgiyi garantiye alma girişimidir.
üç kap sıcak yemek ve seks beleş.
Cocuk yapabilmek.
Aynı evde meşru bir şekilde yaşayabilme.
en güzel yanını bilmemde sevdigin insanla beraber yaşayabilmek için tanımadığın birinin onay vermesi çok saçma. bari tanıdık olaydı onay veren.
eğer aşk evliliği ise; her sabah uyandığında sevdiğin insanın yüzünü görebilmek, o insanla aile kurup birlikte büyümek belki de en güzel yanıdır.
benim için uyurken ayagımın altıyla dokunacagım sevecegim kadife gibi bacak tüyleri olan bir beyin varlıgı.
Geceleri korkmamak olur herhalde odanda biri daha olacağı için.
uyanmak be. hem somut hem soyut.
la pompa il pompino le pompier.
Hayatı tek değilde iki kişi paylaşarak ama en önemlisi paylaşmak. Ekmeği ikiye bölüşmek ve bir fikri danışmak. Yeri geldiğinde birbirlerine destek olmak. Ben böyle evlilik isterim. Huzur, güven ve sadakat.
bunun icin evlilige gerek yok denebilir ancak benim icin cocuktur. bir insanin kahri ömür boyu ancak öyle cekilebilir
bedava seks.
Kafa dengi biri olursa beraber hayallerinizi gerçekleştirmek, gezmek, sarilip uyumak.
insanların size acıyarak bakmaması.
Sizi zavallı olarak görmemesi.
Size başarısız atanamayan birey muamelesi yapmaması.
Eee sen ne zaman evleniyorsun diye sormaması.

içeriyi de Allah bilir.

Kimine cennet.
Kimine cehennem.
Bedava seks diyen eğer babamsa adamlığını sikeyim.
Eş'in olduysa eğer güzelliği çoktur.

Onunla çekirdek çitlemeyi dahi seversin , onunla sevişmeyi, çay içmeyi daha bi seversin .
iki ayrı bireyin "bir" olabilmesi;

Sahibi olmadan sakınmanın hissedebilinmesi,
"Kafanıza esenin" yapılabilmesi,
Korkmadan, usanmadan çocuklaşa ve olgunlaşabilmek,
Ölümüne paylaşmak ve susarak da iletişim kurabilmek.

Lan film izlemek, festivale gitmek, özgürce sevgili olabilmektir be.

Evet. "And i wake up alone",amy winehouse diyoruz sonuna dostlar.