bugün

helal süt emmiş, helal i haramı bilen, Allah korkusu olan erkektir.

kız kardeşini seve seve verirsin muhtemelen ama burada burun kıvırırsın.

(bkz: üç kağıtçı yazarlar)

edit: ayarı yedikten sonra başlık başa kalmış.
(bkz: cool adam cenabetlikleri) ansiklopedisi basım 3 cilt 1 sayfa 5 bölüm 2.
şu anda sikişen evlendikten sonra da sevişecek erkektir. başka türlüsü olmaz hacı zorlama.
kızların bulunca kaçırmadan evlenmesi gereken erkektir.
ilginç değildir, normaldir. seks sevmeden olur, sevişmek ise severek.
araba alırken test sürüşü yapmayan adamdır . hayata bakışı ne çıkarsa bahtımadır .
evet evet var böyle mallar bir tanesi benim bacanak adayı ve kesinlikle eminim doğru söylüyor.
evlenmeden seks yapmayan erkeklerin 'ilginç' olanlarındandır, yoksa evlenmeden seks yapmayan erkekler ilginçtir anlamına gelmemelidir.
tanıdım bunu gerdek gecesi karısının belini kıran adam bu !!
nişanlanmadan seks yapmam demesi gerekir. sanırım deneme sürüşü şart.
fantazi fantazidir aabi.. ben eşini göbek deliğinden yapmaya çalışanı biliyorum..
eşini de bakire görmek isteyen erkek modelidir.
ilk gece problem yaşaması muhtemel erkekdir. ama zamanla ne yapcağını öğrencektir. büyütülmemesi gerekir.
kararına saygı duyulması gereken erkektir.
ilginçlik bunu ilginç bulmaktadır.
evlenmeden seks yapamayacak kadar çirkin erkektir.

bir kıza kendini beğendiremeyeceğinden evlenmektir tek çareesi. zamanı gelince anası ona bulur birini evlenir gider.
diğer kızları, karısını bulmak istediği gibi bırakan erkektir.
zina lan ayrıca.
evlenmeden seks yapmak, evlenmeden seks yapmanın günah oluşu yetmezmiş gibi çeşitli cinsel hastalıklarla da uğraştıran durumdur. evlenmeden sevişmek herkese nasip olmaz evet hastalık riski yok diyorsan ve günahtan da çekinmiyorsan senin için dünyanın en mutlu anı olabilir ama herkes bu kadar şanslı değildir. Herkes elin kızıyla sevişip ortada bırakacak karakterde değildir. Fahişeyle seks yapmak da bi sevişmek değildir. Ayrıca çok eşlilik çok risklidir. Ama sırf sevişmek için de evlenmek saçmadır. Bu nedenle böyle bir erkek kızlara seks yapmak için ilgi göstermenin saçma olduğu anlamış kişidir. Kafa dengi bir kızdan hoşlanınca kızın da rızası varsa evlendikten sonra yakınlık kurmayı planlar.
Kendini kullandırmak istemeyen erkektir. Ucuz erkek muamelesi görmek istemez.
yapmam değil yapamam demek isteyen erkektir. zira özgüven, biraz da konuşma yetisi olsa ve kız düşürebilse yapabilecektir ama ne yazık ki tipini görünce sokak köpekleri bile yol değiştirdiğinden kendini böyle kandırıyordur. anca görücü usulü evlenince sevişebilir bunlar.
Beyin özürlü erkektir.
karşı taraftan da aynı şeyi bekleyip herkesle sevişen erkeklerden bin kat daha iyidir.
Çükünde çıban çıkmaz.
maneviyatı yüksek olan erkektir.
Benim bu, edep haya ve bilimum tüm tetkiklerin somatik evreninde yaşam formu bulmuşcasına tüm one night ve quicky tekliflerini reddedercesine libidomun karanlığının ehrimenine inen şuurumun keskin kılıcı sayesinde var olan prestijim.