bugün

insan olması.
Evlenmek istemiyorum, bağımsızlık, özgürlük.
iyi biri olsun yeter.
henüz "nefes alsın yeter" yazılmadığını görüp şaşırdığım mevzudur. oğlum biz bizeyiz burada çekinmeyin yazın sevgili hemcinslerim *
insan olması, miliyetçi olması, vefalı olması, iyi yemek yapabilmesi.
(bkz: kopenhag kriterleri)
Anaç, medeni, muhafazakâr olmaması, sadık, sanattan anlayan, entelektüel ve tabii ki esmer olması.
Öncelikle güzel ve akıllı olmalı, sadık ve güvenilir olmalı. Ama ilk olarak olmalı. Şuan yok çünkü.
insan olması.
(bkz: evlenilecek insanda aranan özellikler)
insan olması diyecektim ki biri benden önce davranmış.

Şaka şaka. Elbette var kriter, şimdilik tabii. SonraYa kriter falan kalmaz, yaşıyor olması yeterli deriz. *

Edit: biri değil ikisi benden önce davranmış.
1.si güzel olmalı hemde çok güzel olmalı ama bana güzel olmalı(abi eski kız arkadaşlarıma bakıyorum da manken olanıda var yüzüne tükürmeyeceğinizde anladınızmı.)
2. si vicdanlı bir insan olmalı(iyi bir insan olmaya bilir kimine iyi kimine kötü gelebilir Vicdanlı olsun yeterdir.)
3. sü ilk 2 maddeyi karşılaması yeterlidir.

Taliblerimi arıyorum kızlar 1.82cm 78 kg fit 4 dilim pack e sahip insanım(kalan 2 pack çıkmıyor anatomiden herhalde).
Kulaklarını oynatabilmeli.
Ben yapamıyorum. Hep özenmişimdir.
gözü olsun, gözü olanlara hiç dayanamam!
Karşısındaki insanı düşünerek hareket etmesi.
Baraj 10 puan. Gayet açık.
Sarışın+1
Kızıl+2
Esmer+0
Diğer+0
iyi insan+5
Anlaşanildiğim insan+3

Ekstralar
Mavi/yeşil göz+1
Ela göz+1
Bok rengi göz+0
Kürt+0
Türk+0
Çerkez+0
Arap+0

Bonus
Sporcu+1
Geliri var+1-+2
Ailesiyle anlaşabildiğim+2

10 çok mu az oldu lan.
35-45 yas arasi olmasi
Kafa dengi olmasi
Dirdirci olmamasi

Evden o kadar biktim ki dugun mugun gelinlik nisan kina soz moz olmadan bi kuru nikahla evlenebilirim yani.
allah korkusu.
Merhamet.
Edep.
Saygı.

Bu 4 özelliğe sahip birisi eğer muhabbeti güzel ve benide etkilediyse evlenirim hacı. Gerçi az değil özellikler ama olsun.
iman varsa imkan vardır.
180
Beyaz ten
Sadakat
Zeka
Kültür

Erkeğim ve biliyorum. Bu imkansız.
Kriter değil, "karakter".
insan olsun gerçekten. Kriter yerine bi de karakter bulabilirsem eğer ne mutlu bana.
Zeki olacak. Mümkünse şeytanın görevlisi olsun.
2016 model, çelik jantlar...
nefes alması. *