bugün

"Tut elimi aç gözümü üzme, üzme."
10 dakkadir mesajini bekliyom yazsan artık.
Canımın içisin. Çok güzel hayallerim var. Çabuk gel.
Berkecan gerçekten evlendik mi?
Sen ne güzel adam çıktın beah berkecan. Adamsın.
Seni seviyorum. Eğer evlenirsek bunu sana okutmayı düşünüyorum. ismi lazım değil baş harfi "N" ...
Fazla gecikme yoksa bozuşuruz.
Evlenmek isteyen yazarlar toplaşmış haydi bakalım.
yeni bir online oyun çıkmış müthiş. Birlikte kasalım mı ?
dokuz lafımdan biri palavra bana inanma.
Şuan sevdiğim kişi lütfen evleneceğim kişi olabilir mi?
Pazar günü kocamsin! O ayağı çekme ilk ben basi cam tamam mi ışte o kadar!
Öyle bir hata yapıp başını da başımı da yakma.
Yemek hazır mı ?
nerdesin? seni bekliyorum ama gelmiyorsun. bir gün geleceksin biliyorum. ama biraz hızlı davransan? çok acı çekiyorum sensiz. ihtiyacım var sana. çayı demledim, bekliyorum.
akıllı ol.
Kim bilir şimdi kimlerle konuşuyorsun. Doğmamış çocuklarından utan amk.
Benim KPSS olacak iş değil, sen yola koyul en iyisi swh.
Oooo başlık ağır olmuş aga.
Ulan köftehor kaptın kaymak gibi çocuğu doğru tercih tebrik ederim diyerekten bir taraflarımı kaldırabilirim.

Veyahut aklını sikeyim başka birini mi bulamadın diyerekten kendimi itin götünede sokarım.

En olmadı bırak şimdi yermeyi övmeyi bu yola başkoyduysak 2beden 1ruh olman gerek yapabilecekmisin,akşam geldiğimde gülcemalin neşeli karşılayabilecekmisin? Sayi bana kitapta okurmusun. Belkide sabaha kadar yatakta paralel evreni tartışırız. La be. Ne diyorum bunları evlendikten sonra söylesem ne olacak kaldı ki evlendiysemde zaten profiller uyuyordur.doldur hancı sabahlamak gerek.
birazcık geç gel ne olursun daha çok işim var.
gelebileceğin en geç vakitte gel, bekarlığın tadını çıkarıyorum.
Nerdesin,napıyorsun,nasılsın merak ediyorum. inşallah soyadın güzeldir canım. Neyse vakti geldiğinde görüşürüz zaten. Öptüm.
Nikah masasında "düşünmem lazım" gibi bir angutluk umarım yapmazsın. Yemin ediyorum kalkar giderim.

Tarih de yaklaşıyor, bunu okursan bir şekilde ve yaparsan ağzını burnunu öperim!!!
Bence yoksun. Ben olsam olmazdim. Ben bile dayanamiyorum bazen kendime. Allah sabir versin
biliyorum şimdi sen rusya'nın soğuğunda donuyorsun.
beni aldın ya allah senden razı olsun karıcım.