bugün

Eve gelen azgın çocuk, asla durmayacaktr, ne yaparsanız yapın, verdiğiniz ayar maksimum 2 dakika geçerli olacaktır, ya da yaptığı eylemi değiştirecektir, sanmayın! Okuyun öğrenin!

Yine böyle bir günde, evin hamarat(!) kızı eksi, annesinin o pörsümüş gün arkadaşları ile oturmakta, için için de sövmektedir. Gelen pörsük teyzeler, kendi doğurganlıkları bitti, diye ego tatmini amaçlı torunları sırtlanıp gelmişlerdir.
-Ulen getiriyorsun! Niye takip etmiyorsun!
diye içimden geçerken, annem misafirlere, kamelyada çay içmeyi teklif etti. Aman bende bir neşe, sanki gökten Tom cruise yağıyor. *

Efendim, kadınlar tası tarağı toplayıp, kamelyaya yerleşmişler, torunları da, haydut gibi sağda solda koşturmaya başlamışlardı.
Bu durumdan istifade ben, yavaşça, eve daldım ve o zevk, elli orgazm gücündeydi. *
Neyse efendim, bir süre sonra zil çaldı, yerde bir velet;
-Şeyy, çişim geldi benim!
-Peki geç bakalım.
-Ben pantolonumun düğmesini açamam.
-Ben açayım.(Bok bekçisi olduk aq. Bu ne yaa!)
Neyse çocuk artık nereye işedi, nereye sıçtı bilmem. Çocuk koşa koşa gitti, ben de ardından tuvalete bakayım dedim, tertemizdi. Hatta tebrik ettim için için.

Aradan bir kısa süre geçti, aşağıda bir çığlık, bir şaşırma... Şaşkınlıktan bir yerlerimi yutmadan, çıktım balkona. Mahalle arasında çamaşır asarken, çığlık çığlığa sohbet eden kadın havasıyla;
-Ne oldu?
diye bağırdım demez olaydım...

Annem geldi, bir surat ki olmuş pancar. Korkuyorum soramıyorum. Ve ben sonradan öğrendim olanı biteni,
Hayvan herif, tuvalet kapsının arkasına sıçmış, yetmemiş, bizim tuvalet kapısının görünmeyen kısmını boka vermiş, o da yetmemiş aşağıya inip, boklu ellerini anneannesinin yeni aldığı şala sürmüş.

Gülsem mi? Ağlasam mı? bilemedim. Anneanne kızdı, bağırdı, çağırdı. Çocuğun ellerini yıkayacaktı ki;
Bu da ona büyük bir ders oldu. Getiriyorsan, takip de edeceksin.
çoğu zaman işe yaramayan yöntemlerdir.
supernatural hikayeler anlatmak ama en önemli kısım bunlara inandırmak.
sessizce ''ananı sikerim senin, adam gibi dur'' deyip ayar vermek suretiyle yapılmış sakinleştirme operasyonu en güzelidir. masum masum sizi keser uzun süre ama yoktur ziyanı. ellemeyin kessin.
Eğer çocuk derdini anlatamayacak kadar küçükse ve beni çok sinir ettiyse evin tenha bir köşesinde kıstırılır biraz sevilir sonra annesine yollanır,ardından odaya geçip ayy canım sen niye ağlıyosun kıyamam diye rol yapılır.
çaktırmadan çimdik atmak.
az buçuk yetenekli bi insansanız ''gel bak ben nasıl resim çiziyorum, sana da öğreteyim'' tarzı bi yaklaşımla durdurabilirsiniz tabi çocuk küçükse dikkati çabuk dağılacaktır, çizerken ''aa bak görüyor musun nasıl oluyo sen de yap hadi, hadi yap, yap ulan, çizsene lan'' gibisinden tehditler de etkili olabilir.
ergenkene böyle bela veletleri "gel bak ne göstericem" diye diğer odaya çekerdim ve "eğer uslu durmazsan anneni de seni de şu odaya kilitlerim bir daha da çıkamazsınız" derdim.
yani özetlen tehdit eder uslandırırdım.
cinli perili hikayeler anlatmak direk annesinin yanına kaçar bütün gün kıpırdamaz fakat hikayeyi çok abartmama da fayda var sonra halıya işeyebilir bu da sizin zararınıza olur.*
odalardan birine geçip kapı ardına sıkıştırıp delicesine dövmektir.*
vermek.
entry sekste.
oyun ayağına bağlıyorum.
annesinin yanında suratına 10 kere arka arkaya öksürmek.
ben odaya kitliyorum heheh.
Çocuğa cinsel ve psikolojik şiddet önerilerini hayretle izliyorum. Bir kullanıcı demiş ki “ cinli hikayeler anlatmak” bak, bak, bak. Bu var ya tokat atmaktan 1000 kez daha beterdir çünkü örseleyici bir etki bırakır ve çocuğun hayatını bile mahvedebilir zira bu yaşlar çok tehlikelidir her açıdan. kendi çocuğuna da öyle yaparsın belki şizofren falan olur ilerde ne dersin? Ne biçim bir vicdanınız var ya sizin?

- Fiziksel şiddete gelince ulan Tokat atmak nedir ya. Çocuk işte ne anlar durdan, oturdan çocukla çocuk olup oynayacaksın. Onun gelişim sürecini anlayacaksın enerjisi var libidosu aşırı yüksek çocuk atmak için uğraşıyor o libidoyu sen bir yetişkinsin seks ile atıyorsun çocuk oynayarak atıyor. Sana da seks yapınca ya da mastürbasyon yapınca Tokat atalım olur mu?

Çocuğa şiddet uygulayan başka insanlara veya hayvanlara neden uygulamasın. Sizin gibi tiksinç insanları donuzluyorum. iğreniyorum sizden.
Dayak makul bir seçenek olabilir.
Korkuncsunuz . Cinli hikayeler, tokatlamalar falan. Çocuklara az ilgi ve sevgi gosterseniz zaten azgınlık yapmazlar. Ama her cocuk yeni bir yere gidince biraz meraktan , biraz da enerjisinden koşar, bağırır.
cingen adam gelip çocukları topluyor yalanı.
Gel oğlum bakayım sana dondurma alalım diye Elinden tutup derhal en yakın parka götürüp enerjisi orada sarfettirmek. Bir saat yeter. Etkili bir yöntem..