bugün

hiç görülmemiş kızdır. ders çalışmaya amının kıllarını keserek gitmeyen kızda olabilir.
(bkz: kızları masum sanan saf erkek)
belki de ders çalışmaya diye getirilip bütün arkadaşları tarafından sürpriz doğum günü yapılacaktır kendisine o evde.
(bkz: insanın fikri ne ise zikri de o olur)
(bkz: içiniz fesat kardeşim)

edit: vay arkadaş bu bile eksilenmiş.
(bkz: kızları dünyanın en masum varlıkları sanan insan)
(bkz: en asil duyguların insanıdır)
kızların erkekleri elinde oynattığı gerçeğini henüz göremeyen ergen söylemi.
(bkz: sik onu)
saf ve kız kelimeleri artık daha az bir arada kullanılmalı. yaradılış olarak tamamen erkeği kullanmaya onu yönetmeye evrilmiş bir

mahlukattan naif birşeymiş gibi bahsetmek ancak romantiklere mahsustur.
eve geliyosa mutlaka bi şeylerin farkında olan kızdır.
bir süre sonra ufo gören masum köylüye dönüşmesi muhtemel kızdır. *
evden çıktığında masumluğunu kaybetmiş olacak kadın haline dönüşecek kızdır.
hayatın da hiç kız arkadaşı olmamış ergen erkek sendromunun sözlüğe yansıması olan başlık.
aniden kim kardashian'a dönüşebilir.
ayrıca bunun * versiyonu da vardır.
(bkz: ergen)
aslinda masum olmayan herseyin farkinda olan kizdir.
(bkz: biliyorum sen de istiyorsun).
ne için geldiğini bilen kızdır. bir anlayın, kızlar saf değildir. en safı bile çok tehlikelidir. ne beee ! hayır mı ? bak inkar etme laann !! * *
ironi ders çalışmak için eve getirilmede değil. ders çalışmak için eve getirilip, ders çalışmadadır.
Aptallığıyla Kızların yüz karasıdır.
eve çağıran kişinin aslında korkması gereken kızdır. kim kimi eve atar sonrası muamma. *

- canım ya mojito hazırladım bak kafamız dağılır, ya bırak dersi falan çalışırız sonra.

+ olur canım, ben zaten çalışıp gelmiştim.

- ehehehe ders bahane diyosun yani?

+ olmaz olur mu bebeğim sen gel fizikokimya çalıştırıcam ben sana. *
eve ders çalışmaya getirilmediğini bilen kızdır, masum değildir. rahatlıkla * gidip, du bakeli nolecek moduna girebiliyorsa orada bir yanlışlık vardır.

ayrıca bizim zamanımızda ders çalışmaya abilere/ablalara gidilirdi. yeni nesil çok bozdu! ayrıca istikrar sürsün türkiye büyüsün. * *

(bkz: gelişen olaylara tepki koyacak yer aramak)

edit: imla.
eve ders çalışma bahanesiyle getirilmiş veya gitmiş de olabilir, gerçekten ders çalışmak içinde gitmiş veya getirilmiş de. ulan ağzımı hiç bozmadım ama bu kadar mı hayvansınız, bu kadar mı zihniyeti bozuk insanlarsınız, bir kızla bir erkek ders çalışamaz mı arkadaş.
sanıldığı kadar masum olmayan kızdır. bir erkeğin evine sadece ders çalışmak için gidilmeyeceğini en saf kız bile anlar. işin sonunu baştan düşünüp tartan kızdır aynı zamanda.
yüksek bi oranla karşısındaki erkeğin ne gibi numaralara başvuracağını merak ettiğinden safa yatan kız türü.
(bkz: mahvet onu şampiyon)