bugün

kesinlikle karneler, okuldan alınmış çeşitli belgeler.. evden bütün kullanılmayan eşyaları atmakta cömert olan annem hala karnelerimi saklar ve ben nerdeyse üniversite mezunu olacağım. artık diplomamı da yanlarına koyarım film şeridi olur.
bir cift abla.

direniyorlar lan.. elleri de bir agir ki.. sorma gitsin sozluk.
uykusuz dergileri... * *
bizde eski oturulamayan sandalyeler var . annem atmıyor eski takıntısı işte.
Küpelidir. Yani benim pembe, küpeleri olan küçük kuzumdur. Çocukluk anilari ayridir, masumdur. Ayrica karneler saklanir.

Bir de anneniz tarafindan " çöpçü" yakiştirmasina maruz kalmaniza sebep olacak bir huyunuz varsa isiniz zor. Atamiyorum abii hiç bir şeyi!
(bkz: ene bir sey yaparim ki ben bununla)
(bkz: firat)*
baba. ne de olsa emeği var az da olsa.
(bkz: baba)
çalışmayan saat.
eski 60 lık 90 lık kasetler ...
internetten bedava indirmek yerine, birsürü para yatırdığım cd koleksiyonum.
parfüm şişelerim. Çok güzel koleksiyon oldular lan sözlük.iyi ki atmamışım.Amcamın gençken kullandığı brüt bile var lan sene 90ların ilk yarısı.Düşün o kadar eski.Ha toplasan 20 tane ama hepsi orci rengarenk. *
eskimeyen elbiseler annem atmıyor giymesekte duruyor. atsakta biteremiyoruz. anlamadım gitti.
Aşırı halde yer kaplayıp lazım olmayan eşyaların sırf anılarından dolayı atılamayan durumlardır. "CD player 'ım"...
(bkz: dantel)
sıkıyorsa atın . kafaya terlik mi yersiniz başka bişey mi artık bilmem . kendi annemden biliyorum . atmıyor kadın . ne yapacağız onları biz yaa.
lise matematik defterim .var ya ne örnekler var orda hazine hazine .
Vitrindir. Elbette ki içindeki çeyizlik süs eşyaları ile birlikte.
500 lük puzzle.

Kaç senedir öylece durur, bir ara yaparım diye tutuyorum ama biliyorum ki asla yapılmayacak.
Eski sevgiliden kalanlardır. Yakmak elzemdir. Karşı tarafa olan saygınız gereği yapılması daha mantıklıdır.
çorapın diğer teki bulsan atarsın da bulamazsın ki bir türlü.
ağır olan eşyalardır.