bugün

apartmanda kalmaya ne var.köyde mahallede hiç şenlik ev yokken kalmışlığım vardır.
party hard
huzur.

( burada).
sık sık yaptığım, evdeki sukunetten gayri hiç bir artısı olmayan. seviyorum ben toplu yemekleri, tv kavgalarını, biz koltukta otururken annemin bitmek bilmeyen mutfak tıngırtılarını filan.
Eve bağlı bir insan olduğumdan ötürü sıklıkla yaşadığım daha doğrusu tercih ettiğim durumdur.
Gittigim yerlerde evimi özler bi saat sonra kıvranmaya başlarım. O yüzden hep evde yalnız kalırım , alıştım artık korkmuyorum da zaten.
Diger gunlerden farki yoktur.
şu aralar olmaması gerekiyor benim adıma.
dolu bir buzdolabı ve gitarınla gayet de iyidir.
Abi delirmeme sebep olan durum ya, tek başıma yemek yemek çok koyuyor Allah sabır versin.
Eger bir mesguliyetiniz yoksa hayra alemet degildir.
Eğer kafanız bozuksa ihtiyacınız olan durumdur evde tek başına kafa dinlemek, ama aynı zamanda kendinizle baş başa kalıp kafayı yemeniz sebep olabilir.
benim için her gün olan durumdur, yalnız yaşamak diye bir şey var değil mi liseliler sadece anneniz misafirliğe gidince yaptıklarınızı yazmayın*
Bana göre kotudur.gun gelir evde kavga gurultu sesini bile duymak istersiniz.
Arada bizimkilerin gezmeye gitmesiyle olan durumdur. Dal tasak ( kısa şort ) koltuğa yatar televizyon izlerim. Sessiz sedasız bir gün geciririm.
bazen annemlerin bir yerlere gitmesi ve benim evde kalmam. bilgisayarla uğraşırım buzdolabını sömürürüm öyle işte normal insancıl şeyler yaparım.
güzel bir şeydir.
hasret kaldığımdır.
korkutur.
bazen sıkıcı olan durumdur.
donsuz makarna partisi demektir.
Evin içinde sesin olmasını sevmediğim için en sevdiğim şeylerden birisi evde yanlız kalkmak. Kimse yok ohh mis yani.
an itibariyle yaşadığım hic bir bok yapmadan oturduğum durum.
osbir osbir osbir..
sessizliği seven biri olarak keyif aldığım durum.
(bkz: olasılıksız)