bugün

mini eteğin güzel görünmeyi sağlayan bir şey olduğunu sananları ortaya çıkarandır.

iyi madem hiç bir şey giymesin de kainat güzeli olsun.
mini etek seven kocanin istedigidir.
pijamayla gezen sevgili samimiyetini veremeyecek olan kadındır.
tezatların kadınıdır dışarda çarşaf giyinen bir kadın evde erkeğim erkeğim diye gezen bu kadın komşusuna da minili açar kapısını nasılsa kızsa kızayız kafası var neyse ramazandayız kötü söz etmiyorum ama bu ne ayran kardeşim .az kapat merak etme kocacığını kimse yemiyor .
yeni evli kadınlarda kocamı yiyecekler sanrısı len kim ne etsin senin kocanı neyse bu da böyle bir izlenimimdir.
not: kocam istiyor yaa diyip evde hoyratça soyunmanın alemi yok .
deprem olsa kaldın öyle ne halt yiyecen ? az üsturuplu giyinin. koca tatmini diyipte kendi heves ettiklerinizi zırt pırt giyinmeyin vebali adama kalıyor sonra. açıyorsan tam aç her yerde açık gez kapatıyorsan da her yerde kapat. giyindiğin şeyin ne olduğunu idrak et önce.
sokakta hanımefendi mutfakta aşçı yatakta orospu olan kadındır.
ergenlik dönemindeki komşuların en sevdiği kadın tipidir.
evde giyme dışarda giyme sana ne kardeşim sanane .
tam bir geri zekalısın kadınların üstünde hükmüm var benim fikrime uymak zorundalar sanıyorsun.
ister evde giyer ister sokakta kime ne kadınıdır. seven giyer. illa kocamıza mı giymek zorundayız. ben belki kendimi öyle görmekten mutluluk duyuyorum öyle güzel hissediyorum. şu hayatımızı erkeklere endeksli yaşadığımız sanrısından vazgeçseniz.
hanesine başlık açan tarafından tecavüze gelinmiş kadın. her şey bitti, milletin evine de karışın. *
(bkz: etek giyen kızın amacı vb başlığı açanların amacı)
balkona çıktığında tüm abaza gözlerin ona çevrilmesine sebep olan kadındır.
Bakımlı kadındır.
Evde mini etekle nasıl rahat edilir ki acaba? Ben eşofmansız duramıyorum.
Çok sikilir afedersindir.