bugün

annem yakında kariyere damat aranıyor diye ilan vericek az kaldı. benim şikayetim yok da koca karı milleti niye böyle evlendirmeye başından salmaya meraklı anlamıyorum. yemeği ben yapıyorum temizliği ben yapıyorum daha ne. yaptığı bi ütü. ben gidince hepsini kendi yapcak hala dırdır yapıyor bana.
evde kalan kız?

yıllardır düşünürüm bu nasıl etiket diye. evliliği başarı olarak görmüyor, mutlu olabileceği birine rastlamamış, düzenin ona buyurduğunu yapmamış normal bir insandır. evlenenler çok mutlu, evlilik çok matah bir şey de onlar bu güzellikten mahrum kalmış..vah vah.

belki de en doğrusunu yapmışlardır.
vizesinin olmadığı gün ertesi günkü vizesine çalışmak için evde kalan kızdır.
Kimseye zararları yoktur fakat bunların birde resim öğretmeni olanları vardır ki ouuwww shit düşman başına.
bence hakeden kızlar. şöyleki efenim geçenlerde bir rahatsızlığım içün muayene olmaya gittim salak salak dolanıyorum oralarda doktorun adını bir türlü bulamadım orda da bir kız var baktım bana doğru bakıyor. tesadüfen buraya bakmıştır diye çevirdim kafama tabi o arada doktorun odasını bulmaya çalışıyorum baktım yok bildiğin kesişiyoruz kızın dikkatini çekti ki bakıyor bende dedim ulan iyi kızmış birazda biz kesek. o bana bakıyor ben ona neyse ben buldum doktoru kapının önünde sıramın gelmesini bekliyorum. bu kızın annesi de oraya bakınacakmış öteki yerden benim beklediğim yere geldiler tam karşıma oturdu bakışıp duruyoruz ama yanında anasından tutta halasına kuzenlerine topluca gelmişler. normalde tek kızlarla rahatlıkla tanışabiliyorum numara falan isterim çekinmem ama ana bacı kışkırtıcı olur şimdi diye bakınmakla yetindik. halasıyla konuşurken işittim köyden gelmişler şimdi köyde fazla flört durumları olmuyor yani bu kızın böyle fırsatları kaçırmaması lazım ben biraz dışarı çıkayım falan diye ayrılsaydı ben gidip yazacaktım kıza ama utangaç olduğu her halinden anlaşılıyor idi. şimdi bu güzelim kızı yaşın çoktan geldi geçiyor diye görücü usulü evlendirecek hayır o değil benim gibi yakışıklı da olmayacak evlendirecekleri kişi. ne diyelim bahtı açık olsun.
Evlenip balayına gitmektense bekar klip alayına gitmeyi tercih etmiş kızlardır. ERKEKLERLE yatmak bu kadar kolayken, dışarıda bir sürü erkek varken, bir erkeğin nir kadının hayatına hiç bir faydası da yokken; evlenmek saçmalık.
Beyazlarini alabilirim.
Öncelikle hayırlı forumlar arkadaşlar.

Nadia Nadia hanım girince ben de girdim lakin belirttiği dünya görüşünde kız oranı yok denecek kadar az. Abartmayacaksam hatta hiç.
CanıM Yurdumda bir takım sebeplerle henüz; bakın sadece henüz evlenmemiş kadınların gece yattığında uyumadan önce düşündüğü mutlu bir yuva hayali mutlaka vardır.
instagramda kız isteme, gelin-damat düğün videolarına bakıp vakit geçiren kızdır.
Evde kalmasaydılar kimlerin başı yanacaktı acaba diye sordurandır...
Genellikle evde yaşarlar. Annesi babası kardeşleri ile birlikte olurlar.
Zaten başka yerde kalma imkanları yoktur.

Ne istersiniz bu evde kalan kızlardan? Sokakta mı kalsınlar?
Armudun sapı üzümün çöpü derken karısı ölen 50 yaşındaki dul dayılara kalacak olan kızdır.
Yurtta kalanlara göre daha rahat kızlardır.

Ev sonuçta.
çok dışarı çıkmazlar. çadırda kalanları da vardır.
#evdekal çağrısına uyan kızlardır. Evet.
bir süre daha evde kalacak kızlardır.
hiç endişe etmesinler ben burdayım.
evde kalmışlardır diye entry aradım bulamadım. ben yapmış olayım bu espriyi.
ilginç kızlar.
çok şanslılar.
hayattaki tek amaçları evlilik düğün olan canlılar için normal. evde kalan kız deyimide burdan geldiğini düşünüyorum yoksa evde kalan erkeklerde var. ama erkeklerin durum ve konumundan göze batmıyor.

ha biri evde kaldıysa kendine baksın. ya karakteri iyi değildir ya seçicidir ya da utangaç felandır. yoksa na mümkün evde kalması. birde sırf evde kalmıyım diye evlenenler var durumları çok vahim.

ama şu bir gerçek düzen bozuk kızlar utanıyor çekiniyor yanlış mı anlar diye. ilk önce sinyal verip sonra çekiliyorlar geri mehteran gibi. fazla naz aşık usandırırmış. böyle olursanız toplu taşımada, müzede bile kalabilirsiniz. erkekler içinde geçerli iyice millet asosyal oldu. tanışıp kaynaşacak ve güven duyacağı insanlar ekonomi felan hepten herkes evde kaldı. yakında isyan edip eylem bile yaparlar.
yaşa ve fiziğe göre değişir:
30-35 yaş arası sıradan (bakımsız) ve eğitimsiz olanların evde kalma ihtimali oldukça yüksektir. ancak 30-35 arası bakımlı, eğitimli ve fiziği güzelse hala bir ihtimal vardır. 35 yaş üstü kızlarda ise evde kalma ihtimali ne olursa olsun çok daha yüksektir. şaka gibi gelebilir ama belli yaştan sonraki kızlara babası yaşındaki adamlar bile yavşamaya başlıyor. erkeklerde çıtır kızlara olan ilgi fazladır. belirli bir yaştan sonraki kızlar ne kadar bakımlı olursa olsun yaşlı olduğu yüzünden ve vücudunun durumundan belli olur. hamilelik kalabilmek için gerekli olan adet görme yaşının çalışma şartları, vücudun deforme olması ve çeşitli ilaç ve gıdalara bağlı olarak günümüzde 40'lı yaşlara kadar indiği düşünülürse belli yaştan sonraki kızların (30-35 ve üzeri) evde kalma ihtimali oldukça yüksektir.